X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida zdrowia Ci życzę

    A mnie dopadła jakaś nostalgia i smutek.
    tak się zastanowiłam to nawet już nie wiem który to już cykl starań. I( pewnie jeszcze nie jeden przedamną, i ciągle myślę o wynikach mojego męża.

    Ida lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż brał antybityk w lutym i też się troche obawiam o jakoś plemników... ale lekarz mówił, że to słaby antybiotyk. także my się staramy :)

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    Ida zdrowia Ci życzę

    A mnie dopadła jakaś nostalgia i smutek.
    tak się zastanowiłam to nawet już nie wiem który to już cykl starań. I( pewnie jeszcze nie jeden przedamną, i ciągle myślę o wynikach mojego męża.

    ja też mam jakiś wisielczy nastrój dzisiaj :(

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po skonczonej miesiaczce mozesz zaczac brac swobodnie. Jak raz mialam to bralam rownoczesnie z antybiotykiem zeby wlasnie nic sie nie przypaletalo.

    Jutro wlasnie ide z kuzynka bo ma wizyte u gin.i mam tylko wziasc recepte na lek przeciwgrzybiczy wlasnie nigdy sie nie wygrzebie z tego. Bo juz sama nie wiem czy zalapalam od nowa czy nie czasami mnie swedzi ale sluzu niepokojacego nie mam.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Niby po antybiotyku trzeba odczekać ze 3 miesiące. Ale ja nie wiem czy jest taka potrzeba.
    Jutro zapytam przy okazji co ona o tym sadzi.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że nie zaburzy mi to cyklu. Ostatnio miałam ten sam antybiotyk i nie miał wpływu na owulację. Wtedy prowadziłam wykres i według Ovf była jak ma być. Tak więc nie przejmuję się, wolę się wyleczyć niż mieć później jakieś powikłania i dopiero poważne problemy.
    No trudno, mam taką pracę, że jestem narażona na te infekcje. Nic na to nie poradzę.

    Ale cieszę się, bo mam już dość tego kaszlu i kataru, który mnie męczy. W sumie nie tylko mnie, bo mąż w nocy nie może spać przez to wszystko. Oj, dyńka już boli. Teraz herbatka i łóżeczko :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Po skonczonej miesiaczce mozesz zaczac brac swobodnie. Jak raz mialam to bralam rownoczesnie z antybiotykiem zeby wlasnie nic sie nie przypaletalo.

    Jutro wlasnie ide z kuzynka bo ma wizyte u gin.i mam tylko wziasc recepte na lek przeciwgrzybiczy wlasnie nigdy sie nie wygrzebie z tego. Bo juz sama nie wiem czy zalapalam od nowa czy nie czasami mnie swedzi ale sluzu niepokojacego nie mam.
    Kochana, ale ja mam doustne tabletki. Flumycon się zwą. Więc chyba równoleglez antybiotykiem mam brać. Nie wiem dokładnie, bo nie zapytałam...

    O, fajnie że zapytasz, może Twoja gin będzie coś wiedziała, bo ten mój domowy to raczej niewielką wiedzą się wykazuje jeśli chodzi o płodność...

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kochana lepiej wyleczyc nawet jesli trzeba by bylo odczekac bo szkoda zdrowia.
    Damy rade kobietki :) a Ty Iduś odpoczywaj teraz.

    Nie ma problemu zapisalam sobie na kartce jaki masz antybiotyk i zapytam o swoj i Twoj wiec jutro napisze co sie dowiedzialam.

    A tak jak masz doustne to bierz z antybiotykiem to wtedy nic sie nie zawieruszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 17:15

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, dziękuję Kochana :) <3

    Już pierwszą dawkę antybiotyku wzięłam więc zaraz biorę lek na grzyba :P

    A tak poza tym w tym cyklu mam bardzo skąpą i krótką miesiączkę. Od początku jakaś taka brudna, brązowawa. A teraz już tylko plamienie. Dziwne to, no ale wiem, że czasem tak bywa. Czytałam gdzieś, że ponoć tak jest po cyklu bezowulacyjnym, że wtedy okres może być słabszy.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida być może przez chorobę też taka skąpa bo ja np. w tym cyklu miałam 2 dni wcześniej plamienie takie brązowe okres taki prawdziwy od poniedziałku ale był mega non stop siedziałam w toalecie bo tak się ze mnie lało.

    Jak nie urok to.... ciężko czasami ogarnąć ten nasz organizm co i jak

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida biedaku :( kuruj sie...

    Wlaśnie przeczytalam Twój post o skąpej miesiączce, ja mam właśnie od 2 lat takie maks 2 dni, potem plamienie. Mam regularnie, czy to możliwe,že mogę w ogòle nie mieć owulacji? Mam co 27-30 dni.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może, ale gorączki nie mam wcale, tylko ten kaszel, a od przedwczoraj doszedł katar. Czasem tak jest po prostu.

    Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie prowadzić wykresu w tym cyklu, że sprawdzić czy owulka byędzie...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    Ida biedaku :( kuruj sie...

    Wlaśnie przeczytalam Twój post o skąpej miesiączce, ja mam właśnie od 2 lat takie maks 2 dni, potem plamienie. Mam regularnie, czy to możliwe,že mogę w ogòle nie mieć owulacji? Mam co 27-30 dni.
    Ja mam tylko teraz tak wyjątkowo. Normalnie mam okres średnio 5 dni. Ale przypisywanie skąpych miesiączek brakiem owulacji to chyba za dużo. Pytałaś o to lekarza?

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam napisać,że miesiączka trwa maksymalnie 2 dni, a obfitość nijaka :) sorry dziewczyny pisze z tel i coś bez sensu :) ma któraś z Was tak?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dla odmiany zawsze obfite i po 7 dni (5 dni krwawienia od dużego do słabszego i 2 dni plamienia) w tym cyklu miałam 2 dni plamienia przed takiego brązowego.

    Magdalenka a nigdy Ci gin nie mówił nic na temat skąpych miesiaczek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 18:56

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś czytałam,że nie są dobre ani zbyt skąpe i krótkie ani długie i obfite. Przyczyn może być wiele. w obfitych może być PCO albo endometrioza a w skąpych niewydolność ciałka żółtego. Myślę,że najlepiej zapytać lekarza i może zleci podstawowe badania

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz teraz nie chciał nic robić, to za wcześnie. Poza tym mam tak raz na jakiś dłuższy czas, więc myślę, że mieszczę się w normie :) Organizm to nie zegarek, zawsze coś jest nie tak jak zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, fajnie, że jest taki wątek o dziewczynach z rocznika 86, które starają się o pierwsze dziecko :)
    My z mężem staramy się 5 miesiąc, a drugi cykl na ovufriend
    Mam nadzieję, że w końcu się uda....

    Ida, Miśkaa, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula86 wrote:
    Cześć, fajnie, że jest taki wątek o dziewczynach z rocznika 86, które starają się o pierwsze dziecko :)
    My z mężem staramy się 5 miesiąc, a drugi cykl na ovufriend
    Mam nadzieję, że w końcu się uda....
    Agula - to jesteśmy podobnie z czasem, jeśli chodzi o starania, bo u mnie już 4 cs. Witaj u nas :) Mam nadzieję że się zadomowisz :)
    Wpisuję na listę :(

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mi lekarz teraz nie chciał nic robić, to za wcześnie. Poza tym mam tak raz na jakiś dłuższy czas, więc myślę, że mieszczę się w normie :) Organizm to nie zegarek, zawsze coś jest nie tak jak zawsze.

    Dokładnie nie ma co panikować :) o widzisz a moja gin. zleca każdej staraczce planującej dzidka podstawowe badania morfologia, tarczyca, hormony i jakieś tam przeciwciała miałam więc co lekarz to inaczej prowadzi pacjentki ale nie ma co się nakręcać i stresować. Rok to taki luz powinien być żeby dac sobie czas.

    Cześć Agula:)

    Dziewczynki u Was też taka paskudna pogoda? U mnie beznadzieja. Dla polepszenia humoru przeglądam zdjęcia ze ślubu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 19:16

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ