X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :) Ja przez lata ignorowałam, bardzo często chodziłam chora do szkoły czy pracy. Teraz też nie latam z przeziębieniem do lekarza, ale już bardziej uważam.

    A propos: chciałybyście bliźniaki? :)

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    To dobrze :) Ja przez lata ignorowałam, bardzo często chodziłam chora do szkoły czy pracy. Teraz też nie latam z przeziębieniem do lekarza, ale już bardziej uważam.

    A propos: chciałybyście bliźniaki? :)
    Wiesz, kiedyś ta myśl mnie przerażała. Teraz bym chciała :)

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała, może nie w 100%, bo widzę też wady, no i wyobrażam sobie przerażoną minę mojego męża na wieść, że szczęście będzie jednak podwójne ;)
    Ale w każdym razie biorę pod uwagę, bo genetycznie na pewno jestem obciążona bliźniętami, do tego jeszcze biorę hormony, które zwiększają prawdopodobieństwo ciąż mnogich.

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Iduś tak jak piszą dziewczynki po pracy w łóżku sie wygrzewaj wiesz co się ze mna dzialo ostatnio jak sie rozwojowalo to na dobre, a niby tez sie w miare czulam kilka dni przed choroba od tak cos tam kichnełam i ogolnie dobrze a pozniej jazda gwiazda w ciagu jednego dnia. Na szczescie juz sie czuje znacznie lepiej kaszel tylko delikatny pozostal ale musze porobic wlasnie badania czy nie ma powiklan. No i tak jak piszesz odczekam bo i tak w tym momencie mam zle wyniki z ktorych sie wygrzebac nie moge.

    Napiszcie mi jeszcze bo kiedys byla mowa ale nie pamietam dokladnie co zajadac na poprawe endometrium? Wiem ze winko czerwone poprawia.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak blizniaki bym chciala bardzo...... Ale jak na razie to niech chociaz dostne jedno malutkie szczescie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Dokładnie Iduś tak jak piszą dziewczynki po pracy w łóżku sie wygrzewaj wiesz co się ze mna dzialo ostatnio jak sie rozwojowalo to na dobre, a niby tez sie w miare czulam kilka dni przed choroba od tak cos tam kichnełam i ogolnie dobrze a pozniej jazda gwiazda w ciagu jednego dnia. Na szczescie juz sie czuje znacznie lepiej kaszel tylko delikatny pozostal ale musze porobic wlasnie badania czy nie ma powiklan. No i tak jak piszesz odczekam bo i tak w tym momencie mam zle wyniki z ktorych sie wygrzebac nie moge.

    Napiszcie mi jeszcze bo kiedys byla mowa ale nie pamietam dokladnie co zajadac na poprawe endometrium? Wiem ze winko czerwone poprawia.
    Jedz orzechy, szczególnie migdały :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby się trafiły to pewnie bym była w pierwszej chwili przerażona, ale później? Nie jedno a dwa serduszka do kochania :)
    Przerażona natomiast byłabym głównie dlatego, że ja nie potrafię "obsługiwać" noworodków i jeśli zostanę mamą to będę się musiała tego od podstaw nauczyć - przy dwójce maleńkich dzieci to trochę trudniejsze.
    Heh...najmłodsze dziecko, które miałam na rękach miało prawie rok. Bo kiedyś nie było w otoczeniu młodszych - teraz są, ale z kolei ja przed nimi uciekam i nie chcę.
    _Ania_ wrote:
    A propos: chciałybyście bliźniaki? :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik na endometrium to tak jak Ida pisze - migdały. No i kwasy omega można łykać - ja mam takie z ryb, ogórecznika i siemienia lnianego - dają radę :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane :) o kwasy omega lykam juz 2 miesiac moze pomoga.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pracowałam jako niania na studiach i właśnie trafiły mi się kilkumiesięczne bliźniaki! oj bardzo bym chciała, od zawsze wyobrażam sobie siebie z bliźniakami :):) kto wie, może się uda - w końcu biorę clo :):) mąż pewnie by był zszokowany ;p ale zdaje sobie sprawe z takiej możliwości bo u niego w rodzinie są bliźniaki :) własnie w jego pokoleniu dwóch braci ciotecznych ma bliżniaki :)

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mogła mieć bliźniaki i sa na to u mnie jakieś niewielki szanse :D

    dzień dobry
    100 strona
    http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/radocha.gif

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szefowa ma blizniaki i widze, ze ja to troche przerasta. Ale po pierwsze dlatego, ze jest perfekcjonistka, po drugie, dobiega juz czterdziestki i chyba nie ma juz tyle energii- dzeciaki maja teraz poltora roku wiec potrzebuja sporo uwagi.

    Ja chyba wole pojedynczo, ale oczywiscie cieszylabym sie z pakietu ;-) byle nie wiecej niz dwojka ;)

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana no tak przy bliźniakach to potrzebna jest pomoc i dodatkowa para oczu :)

    U mnie moja ciocia obstawia że będa bliźniaki :P tylko szkoda że nikt nie wie że się staram i nawet jednego bobasa nie możemy tu zdziałać. ehh
    Bliźniaki miała babcia i ciotka :P ale szanse są naprawdę małe

    Tigana lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    szkoda że nikt nie wie że się staram i nawet jednego bobasa nie możemy tu zdziałać

    Skad wiesz, moze tam juz rosna dwa maluszki ;) U nie tez nikt nie wie ze sie staramy bo by sie w kolko pytali czy to juz. Mysle, ze dopiero jak uslysze serduszko, to bede sie dzelic dobra nowina z rodzina.

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana u mnie też rodzina nie wie, a już pyta czy będziemy mieli dziecko ;p także jakby wiedzili o staraniach to bym się chyba nie odpędziła od pytan

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam...
    Byłam jednak u lekarza, bo w pracy tak się rozkaszlałam, że aż mi wstyd było. Koleżanki mi kazały iść, mam dobrą dyrekcję, która pozwoliła na pół godzinki wyskoczyć.

    Bez antybiotyku się nie obyło...:( Mam Augmentin. Do tego syrop na noc i leki przeciwgrzybiczne.
    Pytałam lekarza czy to szkodzi bo się staram o dzidzie. Powiedział, że jeśli nie jestem już w ciąży to ok, bo nie mogłabym wtedy brać. Ale generalnie Augmentin to dość łagodny antybiotyk. Ale powiedział, że najlepiej nie brać nic jak się nie musi. U mnie jednak trzeba, bo to nawracające zapalenie gardła/krtani.

    No trudno. Tak bardzo chciałam uniknąć antybiotyku... Ale jak mus to mus. Mam nadzieję, że nie zachwieje to owulacją i nie wpłynie na cykl, a nie daj Boże na kolejne. Musi się szybko wypłukać z organizmu.

    Zwolnienie od jutra do piątku. Chociaż odpocznę.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygrzewaj sie w łóżeczku Kochana :)

    Szkoda, ze jednak antybiotyk no ale co poradzic jak mus to mus ale Cie rozumiem bo sama sie obawiam jak to w tym miesiacu z moja owulacja i calym cyklem bo widze roznice juz od samego krwawienia. Dobrze, ze dal Ci leki przeciwgrzybiczne malo ktory o tym pamieta.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Wygrzewaj sie w łóżeczku Kochana :)

    Szkoda, ze jednak antybiotyk no ale co poradzic jak mus to mus ale Cie rozumiem bo sama sie obawiam jak to w tym miesiacu z moja owulacja i calym cyklem bo widze roznice juz od samego krwawienia. Dobrze, ze dal Ci leki przeciwgrzybiczne malo ktory o tym pamieta.
    Powiedziałam sobie- co ma być to będzie. Nie mogę chodzić chora i kaszleć jak stara babcia, nie brak antybiotyków, bo chcę się starać o dziecko. Jak ma się pojawić to się pojawi i z antybiotykiem. Chyba.

    A co do tego przeciwgrzybiczego to teraz się zastanawiam kiedy go brać. Bo mam go na 7 dni. To chyba po zakończeniu leczenie antybiotykiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ważne jest twoje zdrowie, nawet jak jeden cykl będzie stracony! zdrowiej :*

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby po antybiotyku trzeba odczekać ze 3 miesiące. Ale ja nie wiem czy jest taka potrzeba.

    Ewik lubi tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ