X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    czy dobrze zrozumiałam, że bierzesz już 5 cylk clostilbegyt? czy dopiero w 5 cyklu wlaczylaś clo? ja jestem drugi cykl na clo i mam do brać maksymalnie 6 cykli


    Też mam brać przez 6 cykli, ale źle sobie policzyłam - teraz jest czwarty. Biorę "coś" w sumie od 7 cykli - przez 3 sam duphaston, a od czterech duph. + clo.

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochana, do maja duuuuużo czasu. Nie przejmuj się na razie.


    Nie przejmuję się jeszcze, ale czuję jakąś taką presję, którą staram się odsuwać daleeekooooo ;)

    Miśkaa, Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Też mam brać przez 6 cykli, ale źle sobie policzyłam - teraz jest czwarty. Biorę "coś" w sumie od 7 cykli - przez 3 sam duphaston, a od czterech duph. + clo.

    aha :) a gdzies wyczytałam, że nawięcej kobiet zachodzi w ciąże w 4 cyklu brania clo :)

    _Ania_, Ewik lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    aha :) a gdzies wyczytałam, że nawięcej kobiet zachodzi w ciąże w 4 cyklu brania clo :)

    No i tego będę się trzymać, Kochana :*

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze Aniu :)

    Dobranoc Kochane uciekam do Mężulka.

    Miśkaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Bedzie dobrze Aniu :)

    Dobranoc Kochane uciekam do Mężulka.

    też bym chciała teraz do mężulka :(

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida,i ja poproszę o dopisanie mnie do listy :) a w temacie mieszkaniowym, my bardzo szybko zamieszkaliśmy razem,zaledwie po kilku miesiącach znajomości i aż do slubu (przez kilka lat) caly czas wynajmowaliśmy,wiec mozna powiedzieć pieniądze szły "w błoto". A po ślubie kupiliśmy własne mieszkanie (oczywiscie na kredyt,jakżeby inaczej ;)),no i tak sie urządzaliśmy,cieszyliśmy własnym M. I przychodzi taki moment,ze swoim studia skończone,jest praca,slub,mieszkanie.i choć nasza sytuacja finansowa nie jest rewelacyjna,to radzimy sobie i czegoś zaczyna brakować.teraz,tak z perspektywy czasu tylko sobie myślę,czy nie za długo czekaliśmy...?

    Miśkaa, Ida lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula86 wrote:
    Ida,i ja poproszę o dopisanie mnie do listy :) a w temacie mieszkaniowym, my bardzo szybko zamieszkaliśmy razem,zaledwie po kilku miesiącach znajomości i aż do slubu (przez kilka lat) caly czas wynajmowaliśmy,wiec mozna powiedzieć pieniądze szły "w błoto". A po ślubie kupiliśmy własne mieszkanie (oczywiscie na kredyt,jakżeby inaczej ;)),no i tak sie urządzaliśmy,cieszyliśmy własnym M. I przychodzi taki moment,ze swoim studia skończone,jest praca,slub,mieszkanie.i choć nasza sytuacja finansowa nie jest rewelacyjna,to radzimy sobie i czegoś zaczyna brakować.teraz,tak z perspektywy czasu tylko sobie myślę,czy nie za długo czekaliśmy...?


    Paula, nie zadręczaj się tym teraz. Czasu i tak nie cofniesz, lepiej skup się na tym, co będzie, a nie na tym, co było.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula86 mam podobne przemyślenia, ciągle się zastanawiam i sama siebie pytam, dlaczego dopiero teraz się staramy, kiedy aż tak bardzo chcemy. może jakbyś ten rok temu na luzie do tego podeszli już byśmy mieli tego małego człowieczka, albo się go spodziewali. a teraz przyszedł czas ze się bardzo chce i się spina człowiek po prostu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Paula, nie zadręczaj się tym teraz. Czasu i tak nie cofniesz, lepiej skup się na tym, co będzie, a nie na tym, co było.

    też się staram tak do tego podejść, ale w gorszych chwilach myśli same kłębią się w głowie

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, już Cię wpisuję.

    Ja Kochane zmykam do łóżka, dobranoc!

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida,dzięki. Ja tez juz się zegnam na dziś,wieczorem byliśmy w saunarium - bylo super,ale jestem padnięta, dobranoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się kłade :) dobranoc wszystkim! dzieciaczkowych snów :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!!! Ida poproszę o wpisanie mnie na listę :-) a powiedzcie mi dziewczyny jakie bierzecie witaminki czy inne wspomagacze,bo niestety mój gin stwierdził tylko że wszystko jest ok i na razie nic nie trzeba brać!

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :*
    simcat ja biorę leki na stymulację więc to co innego, do tego oboje bierzemy kwas foliowy.
    w tym tygodniu chyba kupię coś mężowi, jakieś witaminy, bo brał ostatnio antybiotyki :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Miśka :-) ja właśnie biorę tylko kwas foliowy i od tego cyklu zaczynam pić zioła o.sroki i zastanawiam się właśnie czy coś jeszcze powinnam zacząć brać, albo coś dla mężusia kupić :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Cześć Miśka :-) ja właśnie biorę tylko kwas foliowy i od tego cyklu zaczynam pić zioła o.sroki i zastanawiam się właśnie czy coś jeszcze powinnam zacząć brać, albo coś dla mężusia kupić :-)

    wiesz co, jak u Ciebie wszystko w porządku to ograniczyłabym się do minimum :) ile się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cykle i właśnie zaczęłam 1 z ovu, ale do tej pory to całkowity żywioł, nawet nie zastanawiałam się czy mam dni płodne czy nie, dopiero teraz się za to zabrałam!

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    Ja oprócz hormonów biorę kwas foliowy i Femibion Natal Classic.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore kwas foliowy i femibion natal. Maz bierze androvit. Mi lekarz kazal pic jeszcze na nerwy napar z melisy i lawendy bo jestem osoba nerwowa i musze troche organizm wyciszyc.

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ