X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Murowany sposób na wyprowadzenie mnie z równowagi :/
    Pamiętam jak w zeszłym roku szłam na swoją ostatnią wizytę u poprzedniego gina - zdołowana, bo wiedziałam, że znowu skończy się tak samo. Przed przychodnią stoi wózek, w wózku śpi roczne dziecko, koło wózka drugie, koło 4 lat i "mamusia" - brzuch taaaaaki - wesoło kopci peta. Miałam ochotę podejść i jej zgasić tą cholerną fajkę na nosie. Ja dwa lata o dziecko walczę a ona co - w d... ma i ma trójkę.
    Innym razem podobna scenka rodzajowa - zlot żaglowców w Szczecinie - wielka impreza, kupa ludzi. Między innymi babka na oko już jedną nogą na porodówce - w jednej łapie e-papieros, w drugiej piwo. Autentycznie poryczałam się jak to zobaczyłam... :/

    Tak, to jest doskonały sposób żebym z jednej strony zdenerwować mnie do granic, a z drugiej strony mała szpileczka i mam ochotę płakać rzewnymi łzami.

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor, mnie tak nosiło w tym aucie, że musiałam je przeparkować, bo ta franca siedziała mi centralnie przed maską. Miałam ochotę wysiąść jeszcze raz i jej nakopać do tyłka, bo obawiam się, że do takich słowa nie docierają... Koszulka z krótkim rękawkiem, rybaczki, stopki i szlafrok? Ja rozumiem, że wybiła już astronomiczna wiosna, ale chyba taki strój na godzinę 18 dzisiejszego dnia nie był odpowiedni...
    Co trzeba mieć w głowie żeby się tak zachowywać... :/

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądrze prawicie moje panny :) Widzę, że rocznik 86 jest bardzo rozsądny :) To mi się podoba :)

    Welina, Eklerka lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) wpadłam na chwilkę pochwalić wam się że byłam dziś na usg i moje maleństwo na całe 1,34cm :) serduszko pięknie pika :)
    trzymam za was dalej mocno kciuki i mam nadzieję że niedługo każda będzie tu z brzuszkiem :)

    Ida, _Ania_, magdalenka_ka, Welina, szpilka, Miśkaa lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    cześć dziewczyny :) wpadłam na chwilkę pochwalić wam się że byłam dziś na usg i moje maleństwo na całe 1,34cm :) serduszko pięknie pika :)
    trzymam za was dalej mocno kciuki i mam nadzieję że niedługo każda będzie tu z brzuszkiem :)
    Wow, Karmelku :) Świetne wieści :) Trzymajcie się zdrowo :)

    karmelek lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak dalej, Karmelku! Ściskam Was mocno :*

    A co do tematu nieodpowiedzialnych matek, to aż nóż się w kieszeni otwiera - tak samo zresztą jak taka idzie z wózkiem i pali fuuuuuj! Tak w ogóle, to nie do końca wiem, dlaczego jest taka prawidłowość, ale im większa patologia, tym więcej dzieci. Rekordzistka, którą znam, ma jedenaścioro, wóda leje się tam strumieniami, żyją z jakichś zapomóg, ale nic tylko dzieci rodzi. A my jakiś kwas foliowy, zdrowe odżywianie, zastanawianie się czy jesteśmy w stanie zapewnić dziecku jako taki start - tam nie ma takich problemów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 21:27

    karmelek lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) wrocilam zmeczona pozytywnie z basenu :) dobrze mi to zrobilo. Przeczytalam zaleglosci i zgadzam sie z Wami.

    Co do Matek palacych to znam za dobrze o czym mowa bo mam u siebie w bloku, eh...gówniary maja po 18 lat i już 2 dzieci i szlag mnie trafia, jak chodziły w ciazy to piers do przodu cygar w rece i dawaj a mi sie krzyczec chcialo z rozpaczy jak tak mozna i dlaczego taka patologia moze a ja nie. Ale nie bede sie rozpisywac co wyprawialy i wyprwiaja bo szkoda slow, ale jak widze takie sytuacje i podobne to mam ochote podejsc i strzelic w pysk doslownie. No ale odezwij sie w dzisiejszych czasach.

    Idus kupcie sobie jakas erotyczna gre... Pomaga sprawdzilam na sobie. Powiem Wam, ze u mnie bylo z ochota wczesniej marnie owszem kochalismy sie ale bez szalu z mojej strony natomiast moj Maż moze zawsze i wszedzie. Nie trzeba go namawiac no chyba ze ma stresujacy okres w pracy to wiadomo jest luzniej w serduszkowaniu. U mnie sie okazalo, ze przyczyna takiego stanu byla chora tarczyca jak zaczelam leki ochota wrocila i to ja biegam za Mezem.

    _Ania_, Ida, Welina, Eklerka lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, jak brałam tabletki anty, to byłam wręcz oziębła, a po odstawieniu mam temperament jak 10 lat temu, kiedy poznałam mojego męża. Krótko mówiąc - mam chcicę jak kotka w marcu ;) :D

    Eklerka lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,jestem nowa i tez z rocznika 86 jestem:) ja pierwszy raz zobaczyłam swoje dwie kreseczki w styczniu tego roku, a tydzien pozniej juz zaczelam plamić:( mimo wszystko lekarz cały czas podtrzymywał ciąże bo pęcherzyk rósł, niestety koniec końcem okazało się że jajo płodowe jest puste i 19 lutego miałam zabieg łyżeczkowania- krwawiłam jakieś 6 dni potem koniec. Okres po zabiegu dostałam po 30 dniach (gdzie ja mam bardzo nieregularne i dlugie cykle) byłam tez u lekarza wszystko jest ok, jeden jajnik sie budzi a drugi jest aktywny i ma pecherzyki. Moge po @ sie starać (choc widziałam ze gin wolalby zeby jeszcze z miesiac poczekac)mam zrobic tylko badania na toksoplazmoze, cytomegalie i chlamydie(w piatek wyniki). Wiec teraz w weekend zaczynam moje nowe staranka:) i mam wielką nadzieję, że tym razem się uda:)

    Ida, _Ania_ lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Na początku związku wiadomo, było super, bo i po kilka razy dziennie. Później kiedy zaczęliśmy ze sobą mieszkać libido spadało. Ale ja to rozumiem, bo nie można kochać się non stop :P Po paru latach było tylko gorzej, bo jakbym nie potrzebowała tego w ogóle. Za to od rozpoczęcia starań jakbym się odblokowała. No i mój mąż twierdzi, że to jest jak z narkotykiem - im więcej zażywasz, tym więcej chcesz. To prawda, bo im częściej się <3, tym później więcej mam ochoty. Ale u nas jest ten problem, że ja nie lubię rano, a mąż tak. Za to ja wolę wieczorem, a wtedy mąż już czuje się zmęczony... Tak więc nie wiem jak wypośrodkować. Chyba popołudnie nam zostaje :P

    Ale o tych grach już słyszałam pozytywne opinie. I chyba się skuszę ;)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    Hej,jestem nowa i tez z rocznika 86 jestem:) ja pierwszy raz zobaczyłam swoje dwie kreseczki w styczniu tego roku, a tydzien pozniej juz zaczelam plamić:( mimo wszystko lekarz cały czas podtrzymywał ciąże bo pęcherzyk rósł, niestety koniec końcem okazało się że jajo płodowe jest puste i 19 lutego miałam zabieg łyżeczkowania- krwawiłam jakieś 6 dni potem koniec. Okres po zabiegu dostałam po 30 dniach (gdzie ja mam bardzo nieregularne i dlugie cykle) byłam tez u lekarza wszystko jest ok, jeden jajnik sie budzi a drugi jest aktywny i ma pecherzyki. Moge po @ sie starać (choc widziałam ze gin wolalby zeby jeszcze z miesiac poczekac)mam zrobic tylko badania na toksoplazmoze, cytomegalie i chlamydie(w piatek wyniki). Wiec teraz w weekend zaczynam moje nowe staranka:) i mam wielką nadzieję, że tym razem się uda:)
    Witaj Mimi :) Już wpisuję Cię na naszą listę. Jakby co to wspieramy i jesteśmy z pomocą. W każdym temacie :)

    Ile się staraliście za pierwszym razem?

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida staralismy sie 7 miesiecy. Roznie to bylo najpierw wyliczałam dni plodne, potem z testami owulacyjnymi potem wkoncu co drugi dzien caly cykl ( i tu sie juz zgrzyty pojawialy - maz twierdzil ze nie bedzie jak masyznka na kazde zawolanie) a na koniec odpuscilam przytulaka byly srednio co 3 dni i nie myslalam o tym wcale i zaszlam heh. Zobaczymy jak bedzie teraz...

    Ida lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :) Mimi bardzo mi przykro ale na pewno wszystko sie ulozy zobaczysz :) pisz o czym tylko chcesz jestesmy pomocne. Mozna sie wyzalic wymucic zasiegnac porady jezeli tylko bedziemy potrafily pomozemy :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za mile przyjęcie mnie do grona :)

    Ida lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dzięki dziewczyny. Na początku związku wiadomo, było super, bo i po kilka razy dziennie. Później kiedy zaczęliśmy ze sobą mieszkać libido spadało. Ale ja to rozumiem, bo nie można kochać się non stop :P Po paru latach było tylko gorzej, bo jakbym nie potrzebowała tego w ogóle. Za to od rozpoczęcia starań jakbym się odblokowała. No i mój mąż twierdzi, że to jest jak z narkotykiem - im więcej zażywasz, tym więcej chcesz. To prawda, bo im częściej się <3, tym później więcej mam ochoty. Ale u nas jest ten problem, że ja nie lubię rano, a mąż tak. Za to ja wolę wieczorem, a wtedy mąż już czuje się zmęczony... Tak więc nie wiem jak wypośrodkować. Chyba popołudnie nam zostaje

    Ida, chyba właśnie mnie opisałaś :D wypisz, wymaluj cała ja!


    Witajcie dziewczynki :) dzisiaj nie mam nic ciekawego do dodania od siebie, ale cały czas Was śledzę ;)

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, Mimi, miło Cię poznać :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki kochane moje :) uciekam nynu bo juz zasypiam a jutro zaczynamy dzien o 4.30 jupi jak ja to kocham :) dobranoc

    Ida, _Ania_ lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane w ten mglisty poranek, myślę, że ze mną źle, bo dziś mi się śniło, że atakują mnie kocury, czyba ze 4 sztuki pazurami i zębami jak wyganiałam je z domu, to już chyba świadczy o jakiejś chorobie ;)

    Ida lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejj;)
    a mi kolejna noc snil sie pozytywny test ciazowyheheh

    Ida lubi tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piątkowy ranek :) ja się witam i spadam, będę dopiero w niedziele. niestety muszę jechać na zjazd :(
    miłego weekendu!
    :*

    Ida lubi tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ