X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    I bardzo fajnie, bo rowerowo chcemy go spędzić z mężem :) przynajmniej w sobote
    bo niedziela cały dzień w pracy .
    Ida a jakie to strony ? :)
    Opole :)

    Ewik, Vaniliaa lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida piekne miasto mam rodzinke w tamtych rejonach :) przyszedl dong...

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ida piekne miasto mam rodzinke w tamtych rejonach :) przyszedl dong...
    Piękne to chyba za dużo powiedziane. Ale ładne. Nie za małe, nie za duże. Takie w sam raz ;)

    No to mamy Donga :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa jakie beda rezultaty :) bylam w zielarskim zapytac o donga czy cos slyszeli i faktycznie z tego co ludzie mowia ktorzy stosuja ma niby dzialac. I moze mi wybije te wstretne bakterie zeby tak nie lapac grzybicy itp.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki serduszkujcie ładnie przez cały weekend ;) Ja zmykam do niedzieli, wpadnę wieczorkiem, bo zaraz zawita u mnie Mój K. i planujemy nie próżnować, a jutro korzystając z pogody (oby tym razem prognozy się sprawdziły), wybieramy się na małą wycieczkę, więc nie będę miała dostępu do kompa :D ;)
    U mnie póki co bezchmurne (!!!) niebo, słoneczko, ale jest dość chłodno :)
    Dajcie znać jak sprawa wygląda z tym dongiem, może się skuszę z ciekawości w kolejnym cyklu :)
    Póki co planuję wizytę u ginekologa, bo coś mi się wydaje, że mam przyspieszoną owulację... W poprzednim cyklu wyznaczyło mi na początku, teraz widzę powtórka z rozrywki się szykuje, bo testy owulacyjne mają coraz mocniejszą krechę, śluzu płodnego coraz więcej... Brrr, jak nie urok to... ;)
    Ps Widzę, że Czarnobylki są rozsiane po całej Polsce... Ja mieszkam na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 17:11

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerko, gdzieś blisko Częstochowy?

    Eklerka lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja jestem z lubelskiego u mnie chyba po owulce bo jajka wczoraj pokazały ze istnieją i w związku z tym przyparłam m do muru i troszki sie stykneliśmy ale nie mam wielkich nadziei(pomyślałam ze musze jakies afrodyzjaki wprowadzic bo ostatnio chcica u nas kuleje :( po za tym co ma być to i tak bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 17:28

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko, raz w życiu byłam w Lublinie (przy okazji pobytu w Kazimierzu Dolnym) i bardzo spodobało mi się to miasto. Trafiłam akurat na Jarmark Jagielloński - świetny klimat i w porównaniu np. z Częstochową czy Krakowem (przy okazji takich wydarzeń) naprawdę przystępne ceny. :)

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie cos wreszcie drgnelo ze sluzem zaczyna sie zmieniac pije syrop zeby go rozrzedzic bo takie skrzepy sa.

    No a ja jestem z okolic Rzeszowa. Bylam kilka razy w Lublinie bardzo mi sie spodobalo to miasto.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkalam w Lublinie 5lat prawie, oczywiście studiowalam tam :) więc raz uwielbiam to miasto. Szkoda że ostatnio rzadko tam bywam.

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam wczoraj u lekarza a dzisiaj odwiedziłam aptekę- i o mało zawału nie dostałam. Za kurację 3 mc zapłaciłam 570zł :(
    Lekarz zapisał mi bromergon i nie pamiętam dawkowania. Czy któraś oże mnie wspomóc, czy mam iść do lekarza.

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane zapraszam jak najbardziej do lubelskiego mieszkam z 50 km od lublina wiec zapraszam Kazimierz Dolny tez polecam

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie

    Wróciłam od gina i jeśli chodzi o całkiem naturalne starania to wielka dupa
    dzis 13 dc a pęcherzyków ani widu ani słychu, więc czeka mnie stymulacja clo od nastepnego cyklu z jednej strony dobrze, bo cos się ruszy z drugiej jednak ze stymulacja też się wiążą skutki uboczne (choćby ciąża mnoga)
    poza tym jeszcze ban na starania w tym cyklu, bo jednak próbujemy jeszcze raz leczyć mojego paciorkowca, a najlepsze jest to, że mam mieć robioną w aptece globulkę, jutro będę szukać jakiejś apteki, która mi to zrobi i to względnie szybko zebym to miała w pn max wtorek , globulki z antybiotykiem 10 dni a po kolejnych 7 kontrolny posiew, więc nie może zaskoczyć mnie @ bo stymulację w następnym cyklu szlag chyba trafi wrrrrr

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomóżcie anulce bo ja tego czegoś nie brałam a cena powala

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewelinka :)

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Kochane byłam wczoraj u lekarza a dzisiaj odwiedziłam aptekę- i o mało zawału nie dostałam. Za kurację 3 mc zapłaciłam 570zł :(
    Lekarz zapisał mi bromergon i nie pamiętam dawkowania. Czy któraś oże mnie wspomóc, czy mam iść do lekarza.

    Aniulka ja miałam 1 tab. na dzien, po okolo 6 miesiacach zeszlam do pol tab.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    witajcie

    Wróciłam od gina i jeśli chodzi o całkiem naturalne starania to wielka dupa
    dzis 13 dc a pęcherzyków ani widu ani słychu, więc czeka mnie stymulacja clo od nastepnego cyklu z jednej strony dobrze, bo cos się ruszy z drugiej jednak ze stymulacja też się wiążą skutki uboczne (choćby ciąża mnoga)
    poza tym jeszcze ban na starania w tym cyklu, bo jednak próbujemy jeszcze raz leczyć mojego paciorkowca, a najlepsze jest to, że mam mieć robioną w aptece globulkę, jutro będę szukać jakiejś apteki, która mi to zrobi i to względnie szybko zebym to miała w pn max wtorek , globulki z antybiotykiem 10 dni a po kolejnych 7 kontrolny posiew, więc nie może zaskoczyć mnie @ bo stymulację w następnym cyklu szlag chyba trafi wrrrrr

    oj kochana przykro mi ale dla pocieszenia Ci powiem,ze mialam podobna sytuacje w poniedzialek bylam u gin.po recepte bo czulam, ze mam infekcje i jak mnie zbadala oczywiscie kolejny antybiotyk juz 2 w tym miesiacu na to cholerstwo i na usg tez wyszlo,ze nie ma pecherzykow w 10 dc a owulke przewaznie mam 15

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    oj kochana przykro mi ale dla pocieszenia Ci powiem,ze mialam podobna sytuacje w poniedzialek bylam u gin.po recepte bo czulam, ze mam infekcje i jak mnie zbadala oczywiscie kolejny antybiotyk juz 2 w tym miesiacu na to cholerstwo i na usg tez wyszlo,ze nie ma pecherzykow w 10 dc a owulke przewaznie mam 15
    przynajmniej jest nas co najmniej dwie :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co nie zmienia faktu ze szlag mnie trafił, że te cholerne jaja sobie wakacje robią i trzeba się będzie chemia faszerowac bardziej niż zwykle
    plan był taki, że do czerwca spróbujemy naturalnie, ale skoro wychodzą cykle po 50 dni, to trzeba przyspieszyć a nie kolejne cykle tracić

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie chciałabyś spróbować tego donga? reguluje cykle i przyspiesza owulke. Ida i ja zamowilysmy i zaczniemy go stosowac ja od przyszlego cyklu Ida juz w tym.

    Oj mnie tez wkurzylo ze nie ma jajec bo zawsze cos wyjdzie jak nie infekcja to chooroba i ciagle cos a ozniej tylko szwankuje owulka i cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 20:01

    ewelina27, szpilka, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ