X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Dzisiaj już o wiele lepiej, kaszel mija, noc w końcu należała do spokojniejszych, wyspałam się i ja i mąż :)

    Przyszedł DONG! :) Jeśli dziś jeszcze będę plamić to od jutra zaczynam, jeśli już nie to biorę dziś. I dobrze rozumiem, że po 1 tabl przez 4 dni? ;)

    U mnie też pochmurno. Ale już piątek :)

    Jak u Was? Jak nastroje?

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ida:)

    Do mnie jeszcze nie przyszedł ale myślę,że gdzieś po południu dotrze. Ja tak zrozumiałam,że po 1 tabletce przez 4 dni. Tylko coś Weronika pisała,że jak nie ma się owulacji w danym cyklu to można nawet 30 dnia cyklu zacząć musze poczytać w tym wątku zielar.

    U mnie na przemian słonko, mgła i pochmurno.

    Nastrój nawet nawet :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety jeszcze plamię, więc chyba najwcześniej jutro zacznę brać ;)

    U mnie też z nastrojem lepiej :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że tak będzie najrozsądniej. Trzyma Cię to plamienie w tym cyklu. Ale może przez chorobę tak być jak ja też plamiłam tylko 2 dni przed krwawieniem i później 6 i 7 dzień.

    Super i tak trzymaj :) Ciesze się,że nastrój Ci się poprawił. Mi wczoraj pomógł basen jak przyszłam to już nie miałam na nic siły. I jeszcze Mężuś skutecznie się starał poprawić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:00

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to dlatego. No trudno, i to trzeba przeżyć ;)

    Nie wiem tylko czy Donga można brać na równi z antybiotykami... Ale myślę, że nie ma takich przeciwwskazań.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam jest wszystko naturalne więc chyba nie powinno zaszkodzić. Czytałam tylko żeby samemu nie stosować większych dawek bo można się źle czuć. No zobaczymy jakie będą nasze odczucia sama jestem ciekawa. Do 4 dni po ostatniej tab.powinna się pojawić owulka

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby tak było to byłabym zadowolona. Miałabym wtedy owulkę w 14 dc, a to baaardzo wcześnie jak na mnie :) Bo zazwyczaj mam między 16 a 19 dc. Zawsze to te kilka dni krócej ;)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze pisałyście o Macy. Mój Mąż bierze ja w kapsułkach bo w proszku nie dał by się przekonać ale jest zadowolony ogólnie poprawia krążenie, zwiększa libido itp.sprawy. Pani w zielarskim mówiła,że polecany jest również jak ktoś ma obniżone parametry nasienia.

    No pewnie ja zazwyczaj mam w 15 dniu, ale faktycznie w tym cyklu nic nie odczuwam i temp.nijaka więc może być spalony albo będzie przesunięta dużo później zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:12

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    cześć dziewczyny :) wpadłam na chwilkę pochwalić wam się że byłam dziś na usg i moje maleństwo na całe 1,34cm :) serduszko pięknie pika :)
    trzymam za was dalej mocno kciuki i mam nadzieję że niedługo każda będzie tu z brzuszkiem :)
    Gratuluję i życzę udanych kolejnych tygodni :) Niech Maluszek rośnie silny i zdrowy :)

    Mimi, witam i trzymam kciuki za dalsze starania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:30

    ulaa8, Mimi86 lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeoczyłam wieści Karmelokowe :) Rośnijcie zdrowo :)

    Słonecznego popołudnia Kochane Wam życzę:)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry
    ja też już po wizycie zbadała mnie znów standardowo zalecenia :
    - po raz drugi nadżerka od następnego cyklu globulki na to dziadostwo tak wiec kolejny cykl musi być bez starankowy. Ale lepiej to zaleczyć i mieć spokój, a nóż widelec w tym się poszczęści :P

    -Oczywiście zostałam zbesztana za codzienne przytulanki bo mam dac szanse zregenerowania sie plemniczkom :P

    -Mam przestac myślec o ciazy , ale łatwo powiedziec ciężej zrobić

    -Znów wysłała mnie do endykrynologa, jak zobaczyła u kogo byłam ostatnio to stwierdziła ze nie warto dała namiary na innych lekarzy ,
    Moje TSH jest w normie ale w górnych granicach, według niej endykrynolog zbije mi tę wartość w dół i zwiekszy to szanse na poczęcie (szkoda że podobno czeka się do nich 6 miesięcy :roll: mozna znalesc czasem lukę i chyba bedę polować na nich, choć gin stwierdziła że pewnie wczesniej i tak zajde w ciaze a może ona cos ukrywa przedemna :P )

    -Skierowanie na Witamina D3- matabolit 25 OH, i z tym tez do endykrynologa
    -Stwierdziła że jestem w goracej wodzie kompana bo juz za nami dwa razy badanie nasienia a jeszcze rok od początku starań nie mina , pocieszyła mnie co do wyników badań męża że jak jest duża ilosc to i 1% prawidłowych wiele daje
    Ogólnie jestem zadowolona :lol: chyba lubie sobie pogadać o moich problemach z lekarzami, szczególnie jak atmosfera jest na luzie i jak mnie tez słuchają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:57

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Vanilaa :)

    Lekarzom łatwo powiedzieć - 'nie myślcie o ciąży'.
    W takim razie wszystko z Wami w porządku. Zaleczysz szybko tą nadżerkę i będzie git :)

    Ale z drugiej strony mi ostatnio lekarz mówił, że nadżerek się nie leczy...

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Hej Vanilaa :)
    że nadżerek się nie leczy...
    A czemu??

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    A czemu??
    To podobno nowe podejście. Nie leczy się, bo miejsce po nadżerce później daje zakłamany obraz. Niby jest wyleczony, a ciągle tam coś może się dziać. Tak mi ostatnio tłumaczył lekarz. Pokazywał nawet efekty na monitorze jak zalał to miejsce płynem, a później czymś innym i już nie reagowało, a powinno.
    To ponoć tak jak z blizną. Nie czujesz jej ale jest.

    To znaczy to jeśli chodzi o nadżerki. Nie jeśli chodzi o infekcje. Może nie masz nadżerki tylko infekcję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 12:23

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    To znaczy to jeśli chodzi o nadżerki. Nie jeśli chodzi o infekcje. Może nie masz nadżerki tylko infekcję.

    Aha no to by cos wyjaśniało.
    Mam nadżerkę o infekcji nic nie mówiła, nic mnie nie boli i nie piecze, ostatnia cytologia też wyszła perfekcyjnie.
    Ale miałam właśnie chyba w tym samym miejscu nadżerkę w październiku i ją leczyłam tyle że krócej , myslę że moze to ta sama.

    A teraz z innej beczki jak u mnie ślicznie słoneczko świeci :) ehh aż bym gdzieś wyszła, akurat wolny dzień ale znowu tak samemu to tez troche nie bardzo :P jestem uzależniona od męża.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, a gdzie mieszkasz że u Ciebie słonko?

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochana, a gdzie mieszkasz że u Ciebie słonko?
    w Warszawie :)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jednak nie moje strony ;) Ale i u mnie przebłyski już są ;) Ponoć weekend ma być ładny :)

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ponoć weekend ma być ładny :)
    I bardzo fajnie, bo rowerowo chcemy go spędzić z mężem :) przynajmniej w sobote
    bo niedziela cały dzień w pracy .
    Ida a jakie to strony ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 14:15

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sie wypogodzilo :) jest piekne slonko i ciepelko. Jutro chcemy sie wybrac na spacerek, wieczorem Mezus na sluzbe wiec bedzie w niedziele odsypial.

    Vaniliaa tez jestem uzalezniona od Meza :)

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ