X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Elcia dasz radę :) dobrze,że lekarz szuka przyczyny i chce pomóc. Moja gin.też jest taka,że zleca komplet badań w zależności co się dzieje i co wybada po obserwacji. no i jest cierpliwa w tłumaczeniu wszystkiego i zawsze pyta po kilka razy czy zrozumiałam :)

    U mnie piękna pogoda, słoneczko...cieplutko. Obiadek już przyszykowałam, placek też już w piekarniku, czekam na Mężusia i idziemy się relaksować
    Ewik, szybka jesteś ;) My dopiero śniadanko zjedliśmy :P No ale w weekendy lubimy sobie pospać, do woli :D

  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazal temp mierzyc bo chce zobaczyc jak rozklajaja sie u mnie fazy.
    Z wczesniejszych wizyt powiedzial ze czeka mnie sprawdzanie droznosci jajowodow i prawdopodobnie stymulacja. Ale zobaczymy jeszcze na ten wynik meza, czy to leukocyty nie zaburzaja.
    Nadziwic sie nie moge jak fajnie sie z Wami pisze :-)

    My dzis na obiadek do rodzicow jedziemy. A wieczorem relaks po ciezkim tygodniu :-)
    Ida wrote:
    Elciu - ja też chodzę tylko prywatnie i właśnie lekarz z kliniki leczenia niepłodności mi powiedział, że na naszym etapie nie ma sensu robienia jeszcze badań, obserwowania. Kazał wyrzucić termometr i zapomnieć o dniach płodnych. Różne są szkoły. Ja uważam, że parom na samym początku starań nie potrzebne jest to wszystko i dlatego mój gin ma racje. co innego pary, które starają się już dłużej bez rezultatów.

    Kochana, wytrzymaj. Wiesz, może się okazać, że i za te 2 tygodnie nie wszystkiego sięj eszcze dowiesz. Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość, bo staranie się to jednak sprawa długofalowa, niestety :(

    Ida lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia skoro tak Was pokierowal to mierz i zobaczycie jak sie sytuacja rozwinie. Mi tez gin. Polecila mierzyc bo mam odwieczne problemy z hormonami itp.sprawy wiec nie pozostaje nam nic innego jak sie stosowac do zalecen.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida, szkoda, że nie napisałaś wcześniej, że będziesz w Częstochowie. Chętnie bym się z Tobą zobaczyła :)

    Ida, weronika86, Eklerka lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda,ze nie mamy do siebie blizej zawsze by mozna bylo zorganizowac zlot Czarnobylek :)

    Ida chcac nie chcac musialam byc dzisiaj szybka bo Maz ma od 19 sluzbe
    a ze dojezdza spory kawalek to wychodzi z domu po 17 wiec zeby jeszcze spedzic ze soba chwilke to musialam sie zebrac szybciej dzisiaj.

    Ida, _Ania_, weronika86 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, fajnie byłoby się poznać.

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Częstochowie byłam tylko na chwilę i to nie sama, tylko z mężem i z tatą. Pojechaliśmy na koncert do Filharmonii.

    Ja teraz też wróciłam do mierzenia, bo biorę Donga. Zmieniłam miejsce pomiaru na dowcipne ;) Właśnie, dziś wzięłam pierwszą kapsułkę Donga ;)

    Ewik - rozumiem. A mąż jaką ma służbę? Jest żołnierzem? Jeśli mogę wiedzieć oczywiście ;)

    Elcia - fajnie, że Ci tu fajnie :) Nam też :)

    Ewik, elcia86 lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim nam tu fajnie :)

    magdalenka_ka, Ida, elcia86 lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi gin.od przyszlego cyklu kazala tez zmienic miejsce pomiaru na dowcipne ma byc ponoc duzo bardziej miarodajne.

    Idus bedziemy sie wymieniac sugestiami na temat Donga. Oczywiscie,ze mozna wiedziec zadna tajemnica M.pracuje w SG (Straz Graniczna)

    _Ania_, Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dowcipne - bardzo kreatywna nazwa :D Też tam mierzę.

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3

    _Ania_, Ida lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, Ania :) Dawno Cię nie było.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 29 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :D
    witam się po rowerowo dziś 25 km tylko zrobiliśmy :P bo ju z mój dalej nie chciał, ehh a były czasy ze po 60km si e robiło do południa.

    A teraz obiado kolacje robię udka się już marynują, a mąż jak zwykle dłubie w samochodzie, zresztą już 2 dni się nim tak przejmuję i ma taki podły nastrój.

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniam mniam udka :) i tak duzo zrobiliscie i na pewno milo spedziliscie czas. Ja juz sama spedzam wieczorek eh..nie lubie jak nie mam Męża obok.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez dzis niestety sama :/ mąż pomaga naszemu kuzynowi i przyjacielowi zarazem w obniżaniu sufitu w nowym mieszkaniu, nawet nie wie o której wroci... Ja za to zdążyłam juz wypić kawę wygrzewając sie w słońcu na tarasie,ogarnęłam mieszkanie,pranie i zrobilam i zjadlam późny obiad i prawie mi dzien zlecial. Zbieram sie jeszcze za chwilę na rower, trzeba korzystać z wiosennej pogody :) u nas cykl jeszcze bez mierzenia tempki, polegam na obserwacji swojego organizmu,choć powiem Wam,ze jak na złość,ani mnie jajnik nie pobolewa,ani śluzu nie widać (choć jak sie nie staraliśmy,to wszystko bylo co miesiąc,no ale prawo Murphy'ego działa), a dzis mam juz 14 dc (a cykle mam 26d) i oczywiscie już mi sie włącza myślenie..

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja tez dzisiaj sie wygrzewalam w sloneczku na tarasie z herbatka :) mnie dzis jajnik lewy pobolewa i to dosc konkretnie przy ruszaniu sie.
    A to prawda im wiecej sie mysli o staraniach to wszystko sie przekreca w organizmie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Elciu - ja też chodzę tylko prywatnie i właśnie lekarz z kliniki leczenia niepłodności mi powiedział, że na naszym etapie nie ma sensu robienia jeszcze badań, obserwowania. Kazał wyrzucić termometr i zapomnieć o dniach płodnych. Różne są szkoły. Ja uważam, że parom na samym początku starań nie potrzebne jest to wszystko i dlatego mój gin ma racje. co innego pary, które starają się już dłużej bez rezultatów.

    Kochana, wytrzymaj. Wiesz, może się okazać, że i za te 2 tygodnie nie wszystkiego sięj eszcze dowiesz. Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość, bo staranie się to jednak sprawa długofalowa, niestety :(

    fajnie macie, ze macie mozliwosc chodzic prywatnie...w anglii musze czekac na LIST POLECAJACY od lekarza rodzinnego na ktory czeka sie ok 6 tyg plus do 4 miesiacy ) zazywczaj jednak ok 6 miesiecy) na spotkanie z ginem...oczywiscie na dlugo wyczekanym spotkaniu- przyszla pielegniarka a nie gin i dopiero umowila za nastepne 5 miesiecy do gina :( masakra dlatego zrezygnowalam z ang sluzby zdrowia. mam 1,5 hr do polskiej kliniki ale musze zamknac studio, malego nie poslac do szkoly, odmowic klientow ( moze sie to skonczyc utraceniem klientow) i 130f za wizyte plus leki pelnoplatne, za sama provere do wywolania okresu zaplacilam ok 40f...chociaz mialam wydruk badan sprzed 2 tygodni zazyczyl sobie badan w swoim labolatorium- 12 badan- kazde 50f czyli 600f za badania i nastepne wizyty...na zamknieciu studia na jeden dzien trace ok 200f, wiec ciekawie nie mam. Do polski nie zjade bo od 12 lat nie utzrymuje kontaktu z nikim z polski oprocz babek na ovu...czasami chcialabym mieszkac w polsce, chociaz ze wzgeldu na dostepn do ginekologow.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się tam wyrabia to jest jedna wielka porażka. Moja bratowa ma dlatego plan chociaż raz na 2 m-ce przylatywać tutaj na wizyty ale szczerze wątpię czy jej się to uda wcielić w życie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik dzieki. Dziewczyny mi lekarz kazal zrobic to badanie po poronieniu zeby wykluczyc te choroby i ewentualnie wyleczyc przed nastpenym zajsciem w ciaze zebym znow nie poronila. chce miec ewnosc.

    szpilka, Ida lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi bardzo mi przykro :( ale mysle,ze teraz moze byc juz tylko lepiej. Nie stresuj sie tymi wynikami bo powtorzysz i bedzie ok. Zobaczysz jeszcze co lekarz powie.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ