X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przez ile miałaś brać dupka? Ja jeszcze nie orientuję się za bardzo w tym temacie. Trochę poczytałam o progesteronie, bo też mi lekarz przepisał i zaczynam brać od tego cyklu. Może zrób jutro bete, a jak nic nie wyjdzie, to przestań brać dupka i poczekaj na @. A jak lekarz zalecił Ci jego branie? Ja mam brać od 16 do 25 dc. Może masz po prostu ten cykl zaburzony?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    A przez ile miałaś brać dupka? Ja jeszcze nie orientuję się za bardzo w tym temacie. Trochę poczytałam o progesteronie, bo też mi lekarz przepisał i zaczynam brać od tego cyklu. Może zrób jutro bete, a jak nic nie wyjdzie, to przestań brać dupka i poczekaj na @. A jak lekarz zalecił Ci jego branie? Ja mam brać od 16 do 25 dc. Może masz po prostu ten cykl zaburzony?[/QUOTE
    Gin mi przepisał bo mi się @ spóźniała a w przypadku ciąży ma ją podtrzymać.Także ja nie zaczęłam w konkretnym dniu cyklu.A kazał mi brać 10 dni 2x1 tabl.Zrobić test i jeśli pozytywny to brać dalej jesli negatywny to odstawić.Ja zrobiłam dziś po południu i wydawało mi się,że coś tam widać,ale dla pewności pójdę jutro na betę i będę wiedzieć na czym stoję.Wizytę u gina mam we wtorek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    A przez ile miałaś brać dupka? Ja jeszcze nie orientuję się za bardzo w tym temacie. Trochę poczytałam o progesteronie, bo też mi lekarz przepisał i zaczynam brać od tego cyklu. Może zrób jutro bete, a jak nic nie wyjdzie, to przestań brać dupka i poczekaj na @. A jak lekarz zalecił Ci jego branie? Ja mam brać od 16 do 25 dc. Może masz po prostu ten cykl zaburzony?
    Gin mi przepisał bo mi się @ spóźniała a w przypadku ciąży ma ją podtrzymać.Także ja nie zaczęłam w konkretnym dniu cyklu.A kazał mi brać 10 dni 2x1 tabl.Zrobić test i jeśli pozytywny to brać dalej jesli negatywny to odstawić.Ja zrobiłam dziś po południu i wydawało mi się,że coś tam widać,ale dla pewności pójdę jutro na betę i będę wiedzieć na czym stoję.Wizytę u gina mam we wtorek.

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 wrote:
    http://zapodaj.net/282f9fed963a0.jpg.html
    tu jeszcze raz zdjęcie
    Ja też niestety niczego nie widzę :(

    Witajcie po weekendzie :)
    Chciałam się pochwalić, chociaż w sumie nie ma czym :D Serduszkowaliśmy od piątku baaardzo intensywnie i... w piątek zsunęła się gumka :D Czekałam na reakcję Mojego (bo tak jak pamiętacie zarzekał się, że dziecko absolutnie nie teraz), a ten po chwili zastanowienia... dokończył swoje dzieło bez zabezpieczenia... Wczoraj sam z siebie zaproponował, że gumki zostawimy na inną okazję i kolejne dwa razy postanowiliśmy zaszaleć :) Potem z nim porozmawiałam i na moje pytanie "A co jeśli zajdę w ciążę?" usłyszałam "Jak to co? Przecież to by było nasze dziecko. Nasze, rozumiesz?" :) Dziś rozsądek do mnie przemówił i go trochę przystopowałam, ale można powiedzieć, że powoli staję się staraczką :D
    Mała Mi86 wrote:
    Najgorsze to jest to czekanie......
    No niestety, swoje trzeba odczekać :( A tak szczerze, na co się bardziej nastawiasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 19:27

    magdalenka_ka, Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/5bd6daa6c3dac.jpg.html
    taki mi wyszedł w zeszłym tyg. i tu widać słabą kreskę

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to była ciąża biochemiczna kurcze no sama nie wiem. Wiem,że się denerwujesz ale musisz wytrzymać do jutra na bete. A po ilu dniach robiłaś test?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie poczekaj jeszcze, mam nadzieję, że betka wyjdzie pomyślnie :) daj znać po wizycie. Trzymam kciuki,żeby wszystko było ok :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość Eklerka :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nic nie liczę.Może faktycznie to była biochemiczna?tylko ja dupka zaczelam brac 1,5 tyg. po terminie spodziewanej @ więc coś sie działo.A tak na marginesie moja koleżanka miała taką ciążę i zaczeła plamić pomimo brania dupka i wtedy lekarka kazała jej odstawic bo beta wyszla 0..Jutro sądny dzień. Co ma byc to będzie.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka świetnie :) aż mam banana na twarzy :)

    Eklerka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    No niestety, swoje trzeba odczekać :( A tak szczerze, na co się bardziej nastawiasz?
    Na tym etapie to juz na nic.Za dużo mnie to kosztuje.Jutro dzień decydujący.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz.Bo mam ładną tempkę,zazwyczaj oscylowała ok 36,4-36,5 przed owu a po owu 36,7 max 36,8 a tu taka ładna.Może być od dupka??

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam trochę tutaj na forum o dupku i tak niektóre dziewczyny pisały,że może troszkę podnosić i jest wynik niemiarodajny (poszukaj sobie na forum tego wątku bo jest dużo dziewczyn co go stosuje). W każdym razie trzymam mocno kciuki żeby wszystko wyszło dobrze. Daj znać co i jak.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech Mała Mi, trzymam za Ciebie kciuki :(
    Ewik wrote:
    Eklerka świetnie :) aż mam banana na twarzy :)
    Szkoda, że nie widziałaś mojego banana :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 19:47

    Ewik lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Czytałam trochę tutaj na forum o dupku i tak niektóre dziewczyny pisały,że może troszkę podnosić i jest wynik niemiarodajny (poszukaj sobie na forum tego wątku bo jest dużo dziewczyn co go stosuje). W każdym razie trzymam mocno kciuki żeby wszystko wyszło dobrze. Daj znać co i jak.
    Na temet dupka to już chyba wszystko przeczytałam :) Kurczę,ale mnie piersi bolą,zaraz umrę z bólu.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Ech Mała Mi, trzymam za Ciebie kciuki :(


    Szkoda, że nie widziałaś mojego banana :D
    Dzięki za wsparcie.Po 10 m-cach starań nadszedł czas na wyluzowanie i zajęcie się leczeniem.Jutro ciekawy dzień :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :) wiem,że łatwo się mówi ale musisz zacząć w miarę możliwości myśleć o czym innym bo się wykończysz. My się staramy 6 m-cy z czego ten odpuszczamy i powiem Wam,że jest mi z tą myślą dobrze może na początku byłam wściekła,że moje jajniki odmówiły współpracy w tym cyklu ale jak przeanalizowałam sytuacje to stwierdziłam, że nie mam zamiaru się szarpać i rozpaczać bo z tego i tak nic nie wyjdzie i tak bo widzę po temp.i obserwacji więc teraz pełen luz i czekam na kolejną @ i nowe starania. Akurat zaraz po świętach zaczynam monitoring to będzie okazja zobaczyć przy okazji co da przyjmowanie donga.

    szpilka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Będzie dobrze :) wiem,że łatwo się mówi ale musisz zacząć w miarę możliwości myśleć o czym innym bo się wykończysz. My się staramy 6 m-cy z czego ten odpuszczamy i powiem Wam,że jest mi z tą myślą dobrze może na początku byłam wściekła,że moje jajniki odmówiły współpracy w tym cyklu ale jak przeanalizowałam sytuacje to stwierdziłam, że nie mam zamiaru się szarpać i rozpaczać bo z tego i tak nic nie wyjdzie i tak bo widzę po temp.i obserwacji więc teraz pełen luz i czekam na kolejną @ i nowe starania. Akurat zaraz po świętach zaczynam monitoring to będzie okazja zobaczyć przy okazji co da przyjmowanie donga.
    Masz rację.Ja to już teraz tylko spontaniczne <3 wiec na spokojnie teraz czekam na wyniki bety i będę wiedzieć co dalej robić. :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wszystko bedzie dobrze moj m ostatnio fiksuje bo nie chce mu sie elektryzować jak go zachęcić nie wiem chyba na prawde musze odpuscic i kilka miesięcy odpocząc bo to wszystko nie daje rezultatów a tylko zniechęca do działania sama nie wiem głupieję mam tylko nadzieje ze kiedyś będe matka a wam życzę zielonego kropka na święta

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze :) wiesz po pewnym czasie już sama psychika daje o sobie znać i nic z tego nie wychodzi.

    Bo z tego co pisałaś to jeszcze żadnych badań nie mieliście itp.problemów u Was nie stwierdzono?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ