X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było, ale na czas 'największych starań' chciałam sobie odpocząć od różnych stron i forów i skupić się na mężu i na nas :) U nas już dobiega końca okres największych starań, zobaczymy, jak to w tym miesiącu wyjdzie. Życzę Nam wszystkim na święta dobrych wiadomości :) Miłego słonecznego dnia :)

    I nie wiem, czemu mojego wykresu nie widać :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 12:04

    Welina, Ewik lubią tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! już nie moge doczekać się środy - będę miała monitoring i zastrzyk a we czwartek owulacja! od początku podchodziłam z myślą, że to trochę potrwa, teraz 3 cykl i już mam dosyć ;/

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    hej dziewczyny! już nie moge doczekać się środy - będę miała monitoring i zastrzyk a we czwartek owulacja! od początku podchodziłam z myślą, że to trochę potrwa, teraz 3 cykl i już mam dosyć ;/
    Misia bedzie dobrze, wiem jak sie leczy to inaczej do tego podchodzisz i wogole wszystko jest inne i masz prawo miec inne odczucia nic ciagle zadowolenie ale mysle, ze wszystko sie ulozy i bedzie ok. Trzymam kciuki za ten cykl zeby okazal sie szczesliwy.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    hej dziewczyny! już nie moge doczekać się środy - będę miała monitoring i zastrzyk a we czwartek owulacja! od początku podchodziłam z myślą, że to trochę potrwa, teraz 3 cykl i już mam dosyć ;/
    Misiu, musisz myśleć w ten sposób, że nie każda z nas ma taką możliwość, jak Ty. Monitoring, zastrzyk - to zwiększa Wasze szanse o wiele! Nie poddawaj się Kochana, bo może akurat tym razem się uda? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello!
    Ja juz po wizycie u endokrynologa.A więc z tarczyca wszystko w porządku,wyniki tez w normie.Czuje się 10kg lżejsza :)Przynajmniej tym się nie muszę martwić.Na betę nie poszłam bo mi sikaniec nie wyszedł dziś więc szkoda kasy. A endo i tak mi zrobił usg i fasoliny nie ma.Endometrium 9mm ,także czekam na @.W życiu bym nie podejrzewała,że będę się tak cieszyć z jej przyjścia.Bo ten cykl 60 dni to jakaś totalna masakra.Brzusio boli jak na @ więc czekam :).Jutro wizyta u gina.Będę stymulować cykl.Jestem pełna nadziei i optymizmu :)

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 wrote:
    hello!
    Ja juz po wizycie u endokrynologa.A więc z tarczyca wszystko w porządku,wyniki tez w normie.Czuje się 10kg lżejsza :)Przynajmniej tym się nie muszę martwić.Na betę nie poszłam bo mi sikaniec nie wyszedł dziś więc szkoda kasy. A endo i tak mi zrobił usg i fasoliny nie ma.Endometrium 9mm ,także czekam na @.W życiu bym nie podejrzewała,że będę się tak cieszyć z jej przyjścia.Bo ten cykl 60 dni to jakaś totalna masakra.Brzusio boli jak na @ więc czekam :).Jutro wizyta u gina.Będę stymulować cykl.Jestem pełna nadziei i optymizmu :)
    Świetne wieści. Stymulowany cykl daje więcej szans na ciążę :) A skoro u Ciebie nie ma wielkich problemów, to pewnie się uda :) Super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Świetne wieści. Stymulowany cykl daje więcej szans na ciążę :) A skoro u Ciebie nie ma wielkich problemów, to pewnie się uda :) Super :)
    Właśnie na to liczę ;)

    Ida lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    U mnie następny maraton - od 6 do 18 w pracy, a pisania też mam sporo i już nie wyrabiam. Żeby starać się o dziecko, powinnam być wypoczęta, a nie orać nosem po laptopie, a tu się nie da... Ale na emeryturze sobie odpocznę :P

    Miśka i Mała Mi - powodzenia :)

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Cześć Dziewczynki!

    U mnie następny maraton - od 6 do 18 w pracy, a pisania też mam sporo i już nie wyrabiam. Żeby starać się o dziecko, powinnam być wypoczęta, a nie orać nosem po laptopie, a tu się nie da... Ale na emeryturze sobie odpocznę :P

    Miśka i Mała Mi - powodzenia :)
    Aniu,Ty bierzesz Clo.A jesli mogę zapytać jak długo i dlaczego??

  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Cześć Dziewczynki!

    U mnie następny maraton - od 6 do 18 w pracy, a pisania też mam sporo i już nie wyrabiam. Żeby starać się o dziecko, powinnam być wypoczęta, a nie orać nosem po laptopie, a tu się nie da... Ale na emeryturze sobie odpocznę :P

    Miśka i Mała Mi - powodzenia :)

    U mnie też dosłownie najgorszy okres w roku, jestem zestresowana, przemęczona (niedawno wróciłam z pracy, a za chwilę siadam dalej - termin na odwołanie się nie przesunie :/) i ogólnie mam wrażenie, że moja praca to syzyfowa praca, bo ile bym nie zrobiła, to ciągle efektów nie widać, tylko "mam tyły"... i jak tu w tym galimatiasie być w pełni sił, formy, itd. i starać się o dziecko ?

    Tak jak pisałam wcześniej, jak na złość w tym cyklu ani bólu jajnika, ani śluzu nie widać, więc nie wiem - czy owulki jeszcze nie było (początek cyklu 15 marca), czy ją przegapiłam <??>, czy po prostu cykl bezowulacyjny... W każdym razie, mimo to, serduszkujemy (jestem od niedawna forumką i wciąż jeszcze bawi mnie to określenie :P) i po cichu liczę na to, że może się uda..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 19:49

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za to jakiś dziwny ten cykl. I nie wiem czy to przez chorobę, czy przez Donga, czy tak po porostu...
    Okres niby krótki i skąpy, ale plamienie się ciągnęło. Od razu praktycznie przyszedł śluz i to sporo - rozciągliwy i przezroczysty, nie zaznaczam go jednak jako płodny, bo mi statystyka na ovf zwariuje :P Na płodne dni za wcześnie. Zawsze mam owulkę 17-19 dc, ale mam nadzieję, że Dong mi ją przyspieszy. Ponoć wstępuje do 4 dni po odstawieniu, jutro ostatnia dawka i zobaczymy co się będzie działo.

    Oj, chciałabym już baaaaaardzo........

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida kciuki za piękna owulkę
    Ja za to dzis posprzeczałam sie z meżem i mam nie ciekawy dzień :(
    pragnę weekendu

    Ida lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Robaczki Kochane :)

    Dopiero wrociliosmy po pracy bylismy w odwiedzinach u Tesciow troszke zalatwilismy spraw zaleglych u mnie tempka nie wskazuje na nic dobrego po cichu mialam jeszcze nadzieje ze cos tam sie podzieje bo pobolewa mnie lewy jajnik i cos tam tego sluzu bylo no ale tak czy siak jestem spokojna i jakos mi z tym dobrze serduszkujemy jak mamy ochote bez napiecie, Mąż sie za mna snuje caly czas hehe i sie cieszymy soba. Przeciez w najblizszym czasie sie nam uda jestem tego pewna.

    Vaniliaa, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    Ida kciuki za piękna owulkę
    Ja za to dzis posprzeczałam sie z meżem i mam nie ciekawy dzień :(
    pragnę weekendu
    Dziękuję. Mam nadzieję, że Dong zrobi to co do niego należy i będzie efekt :) Już nie mogę się doczekać. Czemu te cykle się tak ciągną...?

    Wiecie co, nawet praca zawodowa nie pozwala na niemyślenie. Przyznam, że w tym cyklu chyba bardziej się nakręciłam.

    Bo ja już chcę. Już chcę!

    Vanilko - pogódźcie jeśli to możliwe. A weekend już za 4 dni ;)

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Witajcie Robaczki Kochane :)

    Przeciez w najblizszym czasie sie nam uda jestem tego pewna.

    To to na pewno :)
    Ale masz bardzo dobre nastawienie i to jest już duża cześć sukcesu.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    To to na pewno :)
    Ale masz bardzo dobre nastawienie i to jest już duża cześć sukcesu.
    Prawda. Z tym, że ja też mam/miałam podobne. A na razie gdzieś uleciało i jestem tymczasowo niecierpliwa :P

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida a tak mnie wkurzył że poszłam godzinę wcześniej do pracy :P
    pogodzimy sie napewno ale ostatnio to mi normalnie nerwa podnosi na maksa

    Ja się zawsze nakrecam kilka dni przed @ :P wtedy wmawiam sobie wszystkie objawy,ale to bez sensu bo potem gozej jednak przyjmuje niepowodzenia. Ja mam prawie zawsze takie w miare wykresy i temp, trzymają się do @ :/ nawet nie spadną więc jeszcze bardziej sobie wpieram że juz.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Gdyby ktoś mi powiedział, że nam się uda w tym roku to byłabym spokojna. Nie wiedziałabym kiedy, ale wiedziałabym przynajmniej, że jeszcze w tym roku. To byłaby loteria jak 1-9 (bo tyle miesięcy do grudnia zostało). Ale w taką grę bym pograła :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 20:44

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida
    A kto by nie grał :) ale tu pozostaje tylko wiara i serduszkowanie , uda wam się zobaczysz :) jeszcze się tu dwoma kreskami pochwalisz

    Ida lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jak robisz tą czcionkę?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ