X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robię bold :) czyli [ b ] Własny tekst [ / b] tylko bez spacji w nawiasach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 20:55

    elcia86, Ida lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)
    Mi dzionek minął dość pracowicie, w pracy do 17 później obiadek i do ogródka porządki porobić :-)
    Dzień zapowiadał się fajnie gdyby nie ból towarzyszący @ :-( (i znów długość cyklu się skróciła :-(, masakra )



    Ida bądź dobrej myśli, jeszcze do końca roku jest troszkę czasu :-) wiem, że fajnie się mówi bo sama bym też chciała, ale jak to mówią "wiara czyni cuda" :-D

    Jutro muszę lecieć na badanie LH i FSH, ciekawe jakie mi tym razem wyjdą wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 21:03

    Ida lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    robię bold :) czyli [ b ] Własny tekst [ / b] tylko bez spacji w nawiasach

    Jeszcze ciekawostek informatycznych można się tu dowiedzieć :-) super

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia86 wrote:
    Jeszcze ciekawostek informatycznych można się tu dowiedzieć :-) super
    mąż informatyk :P nie mogę być gorsza

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przyznam, ze to nastawienie to w duzej mierze zaslug M. On ma takie spokojne podejscie i jak tylko widzi,że cos jest nie tak z nakrecaniem sie itp. zawsze sie stara mnie uspokoic bo niestety ja Mimo wszystko nie jestem czasami taka spokojna.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iduś dacie radę :) to dopiero Wasz 4 cykl zdaje sobie sprawe,ze dla Was na pewno az... Wiec jeszcze nie ma tragedi u nas niestety bedzie juz 7 jezeli wszystko pojdzie dobrze i jajca nie odmowia wspolpracy bo mam jakos dziwne przeczucia bo nam tak zawsze jak nie urok to......

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Własnie się dowiedziałam, że mojego męża kuzynka jest w ciąży, oczywiscie młodsza ode mnie :( cieszę się, że jej się udało, bo jest już 5 lat po slubie i od tamtej pory ciągle się starali. Jak się dowiedziałam, to najpierw cos mnie w serduchu zakuło z zazdrosci, a potem panika ogarnęła, że może my też tak długo będziemy się starać, a teraz mam żal do siebie, że wczesniej nie chciałam mieć dziecka. Do zeszłego roku byłam na 100% przekonana, że nie będę miała dzieci, bo ich po prostu nie lubiłam ;)proszę nie linczujcie mnie! :) a jak to u Was było? Od razu wiedziałyscie, że chcecie zostać mamusiami, czy przyszło to z czasem? Ja baaaaardzo długo dorastałam do tej decyzji.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka ja od jakis 4 lat chce miec dziecko (zawsze lubilam dzieci), z mezem jestesmy 22m-ce po slubie, ale zdecydowani bylismy dawno. Co do znajomych w ciazy,to jak widze to mnie serce sciska, ze nam sie jeszcze nieposzczescilo :-( to chyba normalna reakcja dla tych ktorzy sie staraja i mieli jeszcze tego szczescia.

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiedziałam, że mamą będę (w bliżej lub dalej nieokreślonej przyszłości ;) ), rok temu o tej porze temat dziecka wciąż był jeszcze nierelany, choć chyba wtedy coś zaczęło we mnie kiełkować - jedna przyjaciółka była w końcówce ciąży, druga właśnie zaszła w ciążę, jednym słowem temat dzieci i ciąży był blisko mnie. Z drugiej strony zaczęłam kurację dermatologiczną (izotroteina), której towarzyszył bezwzględny zakaz zajścia w ciąży. No a wiecie jak to jest - jak wiesz, że coś jest zabronione, to zaczynasz chcieć to mieć :P I tak finalnie wszystko razem się złożyło + jeszcze chyba zaczął pojawiać się taki mały instynkt macierzyński i zwyczajna chęć zostania mamą, i tym sposobem zaczęliśmy starania :)

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mówiłam że dzieci nie bedę mieć , i chyba sobie wykrakałam :/ po ślubie tez nie miałam jakis ciągot w te tematy, i dzieci byly mi obojętne ;) wystarczało mi w zupełnosci niańczenie od czasu do czasu siostrzenic. Ale po roku odezwał się tak zwany "instynkt" myśle że tak to po prostu działa ze w pewnej chwili zdajemy sobie sprawe że teraz to jest ta chwila. To samo tyczy się tego że jak komus się nie udaje to zazdrości innym , ma wyrzuty do siebie że moglo sie wcześniej starać że moze to jego wina ale wszystko przychodzi dziewczyny w swoim czasie :) Zobaczcie ile nas tu jest biologia czuwa

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja instynkt mialam juz dawno. Praktycznie bylam gotowa zaraz po slubie bo switala mi mysl,ze latwo moze nie byc z moimi hormonami ktore od dobrych 6 lat sobie skaczal raz w gore raz w dol, niestety M. Nie chcial sie zgodzic twierdzac,ze to nie jego bajka itp.ze jest mlody mial 26 lat jak bralismy slub i tak sobie mijaly lata ja nic nie wspominalam na temat dzidka bo stwierdzilam,ze to walka z wiatrakami i wezne go na wstrzymanie jak widac okazalo sie,ze warto bylo czekac 3,5 roku na jego podejscie do tematu Tak chce i to najlepiej zaraz. Ostatnio sam stwierdzil - kochanie nie sadzilem,ze to taka ciezka praca . Ja z biegiem czasu tez troche zmienilam nastawienie,ze dobrze nam razem we 2 ale gdzies tam w glebi dalej na widok malutkich dzieciaczkow sie rozplywalam i nadal bardzo chce i twierdze,ze z malenstwem tez mozna byc aktywnym i fajnie spedzac czas w 3.

    magdalenka_ka, Vaniliaa, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Wami wszystkimi :) natura wie co robi. Mam nadzieję tylko, że nie wykrakałam sobie tego co mówiłam, i że los się nie zemsci :):):) lubię moje życie we 2, bo jest wygodne, ale z drugiej strony zaczęło mi czegos brakować, nasz dom jest taki pusty :)

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    lubię moje życie we 2, bo jest wygodne, ale z drugiej strony zaczęło mi czegos brakować, nasz dom jest taki pusty :)

    ooo mam to samo. I w planach życie już we trojkę :)
    A kto dzis oglądał rozmowy w toku??

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie oglądałam...a o czym dzisiaj rozmawiali?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O niepłodności właśnie :P i ja juz kurcze w jednej parze widziałam siebie

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę, że rozmowa się rozwiązała :)

    Dziewczyny, dzięki za wsparcie :) U nas 4 cykl, do tej pory było na totalnym luzie, ale teraz czuję, że chcę coraz bardziej. No nic, muszę się uspokoić :P Może to tylko takie dni?
    Widać przed płodnymi też można się nakręcać :D

    Ja instynkt mam od momentu poznania mojego męża, czyli już prawie 6 lat. I psychicznie gotowa na dziecko byłam już dawno. Dopiero teraz, po ślubie jest taki najodpowiedniejszy czas, bo najpierw studia, praca, ślub itd.

    No więc 4 cyklu - bądź szczęśliwym! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 22:31

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    ooo mam to samo. I w planach życie już we trojkę :)
    A kto dzis oglądał rozmowy w toku??
    Ostatnio miałam podobne rozkminy ;)

    Między nami jest naprawdę super i zawsze tak było. Ale czasami mam wrażenie, że czegoś nam brak. Że już nudzi nam się bycie we dwójkę. Chciałabym móc już się zająć naszym życiem będąc pełną rodziną.

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz Dziewczyny nie popiszę się swoją wiedzą, ale mam pytanie :) dla pierwszej, która odpowie zamówię bociana ;) bądź główkę kapusty :) jak się robi takie ładne serduszka? Takie jak np ma Ida pod komentarzami.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    < i 3 (tylko bez i i bez spacji) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 22:40

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygrałam???!!! :D :D :D

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ