X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    < 3 dziękuję Ida, bocian już leci!!!! :):):)

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:

    No więc 4 cyklu - bądź szczęśliwym! :)

    Bądź szczęśliwy i na luzie :)

    a ja niech pomyśle ile cykli :P u mnie teraz jest 12 cykl

    Ida lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nie wyszło :) następna próba <3

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    Bądź szczęśliwy i na luzie :)

    a ja niech pomyśle ile cykli :P u mnie teraz jest 12 cykl

    Może ostatni ;) ???

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    Może ostatni ;) ???
    107.gif każdy jest tym ostatnim ;)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam się szykować do spania i życzę Wszystkim, aby bocianki przyleciały jak najszybciej :):):) kolorowych snów Czarnobylki :*

    Ida lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc magdalenko :)

    Wiecie, ja do teraz myślałam, że pewnie tym razem się nie uda, że pewnie jeszcze tych miesięcy będzie trochę... A teraz chcę myśleć, że będzie ich mało :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj. Ja w kazdym cyklu mysle,ze to juz nasz ostatni. Moze sie uda na urodzinki M.w czerwcu.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy rade dziewczynki uwiezcie mi nie mamy tak zle. Mam wsrod rodziny bardzo bliskiej pare ktora sie starala 7 lat oczywiscie z pomoca lekarzy juz pozniej ile sie musieli nacierpiec i przejsc to nikt nie jest w stanie tego pojac a ich podziwiam bo mimo wszystko nie zatracili sie w tym nie okazywali zupelnie ze cos tam jest nie tak tylko kazda proba niepowodzenie z pokora i usmiechem na twarzy

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam tą nadzieję w sobie :) No bo niby dlaczego ma się nie udać? :)

    Ja już zmykam, dobranoc dziewczynki, dziękuję za pogawędkę.
    Zgarniam wygranego bociana i idę do łóżka :)

    Do jutra!

    Ewik, Eklerka lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uciekam bo jutro trzeba wczesnie wstac. A juz M. Sie za mna snuje :)

    Dobranoc Robaczki Kochane :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jak tam bilans zaciazyla któraś z czarnobylek?

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 wrote:
    hello!
    Ja juz po wizycie u endokrynologa.A więc z tarczyca wszystko w porządku,wyniki tez w normie.Czuje się 10kg lżejsza :)Przynajmniej tym się nie muszę martwić.Na betę nie poszłam bo mi sikaniec nie wyszedł dziś więc szkoda kasy. A endo i tak mi zrobił usg i fasoliny nie ma.Endometrium 9mm ,także czekam na @.W życiu bym nie podejrzewała,że będę się tak cieszyć z jej przyjścia.Bo ten cykl 60 dni to jakaś totalna masakra.Brzusio boli jak na @ więc czekam :).Jutro wizyta u gina.Będę stymulować cykl.Jestem pełna nadziei i optymizmu :)
    Hej Małam Mi
    Ja mam identyczne problemy z miesiączką cyklami temp itp, niby wszystko ok a jednak nie możemy, na testy i bete wydaje majątek bo okres nigdy nie chce przyjść o czasie;-( ale ja już jestem spokojniejsza 10 kwietnia ide do lekarza z prawdziwego zdarzenia więc mam nadzieję że mi pomogą a za ciebie też trzymam kciuki....

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry przyszłym mamusiom :D

    Ida lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    U mnie dzisiaj kolejny piekny dzien. Po pracy mam ambitny plan umycia chodzby jednego okna bo juz wolaja o to. :)
    Pospacerowalismy wczoraj troszke do Tesciow i juz mnie gardlo dzisiaj pobolewa.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki :)
    Tak jak wcześniej Ania1986 zapytała i ja powtórzę pytanie, jak bilans? Ile już jesteście po owu? Czy jakieś objawy występują? U mnie cykl nie zaliczony mimo tego, że jeszcze do @ 8 dni .. objawów żadnych - ZERO ( a przy pierwszej ciąży już występowały) : ciężkie piersi, ból w podbrzuszu.. a teraz nic. A <3 przez caaały czas w dni płodne non stop. Za pierwszym udanym podejściem <3 tylko dwa razy i bum się udało... a tutaj w tym cyklu jak króliki i nic z tego nie wyjdzie... no żadnych objawów, żebym chociaż mogła się nawet powkręcać i żyć malutką nadzieją...

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Bilans na razie bez zmian. Żadnych II jak na razie. A czy się zapowiada? No nie wiem. U mnie jeszcze za wcześnie, bo dni płodne dopiero się zbliżają.

    Gwiazdeczko - ja nie byłam jeszcze nigdy w ciąży, ale wiem że każda ciąża jest inna, inaczej przebiega, ma inne objawy, można czuć się zupełnie odmiennie. Tak więc nie przesądzaj jeszcze, bo za wcześnie :) Może a nuż :)

    Vaniliaa, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Witajcie!


    Gwiazdeczko - ja nie byłam jeszcze nigdy w ciąży, ale wiem że każda ciąża jest inna, inaczej przebiega, ma inne objawy, można czuć się zupełnie odmiennie. Tak więc nie przesądzaj jeszcze, bo za wcześnie :) Może a nuż :)
    Tum bardziej że jak się tak naczyta o tych objawach to potem przypisuje się wszystko co sie da do własnej osoby :P a tu pupa na końcu cyklu.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A samopoczucie lepsze. Wczoraj zmęczona już całą chorobą, która trochę się przedłuża, za namową koleżanki z pracy zakupiliśmy z mężem inhalator. Jestem po dwóch inhalacjach i kataru prawie już nie mam! Nie kaszlę też już i czuję się o niebo lepiej!

    Tak więc poleca wszystkim inhalator. Ewik, jeśli boli Cię gardło to tym bardziej. Inhalacje pomagają łagodniej przejść przez infekcję. A czasem nawet do niej nie doprowadzą. Nawilżają drogi oddechowe, co utrzymuje je w dobrym stanie.

    Ewik lubi tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane, byłam już rano na pobraniu krwi na TSH, FT4, PROLAKTYNE, morfologię i cukier, jutro powinny byc wyniki, krew mi ledwie leciała, taka gęsta, ale może dlatego, ze wczoraj miałam mało czasu i niewiele piłam a rano na czczo więc nawet herbatki nie było :( lecę teraz do pracy, do poczytania później

    ps rano wyglądałam na tyle nie halo, że aż panie pielęgniarki zapytały czy dobrze się czuję, już po sniadaniu więc wraca mi energia do życia

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ