X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Dziewczynki wszystko bedzie dobrze moj m ostatnio fiksuje bo nie chce mu sie elektryzować jak go zachęcić nie wiem chyba na prawde musze odpuscic i kilka miesięcy odpocząc bo to wszystko nie daje rezultatów a tylko zniechęca do działania sama nie wiem głupieję mam tylko nadzieje ze kiedyś będe matka a wam życzę zielonego kropka na święta

    Ewelinka faceci są na punkcie elektryzowania bardzo czuli i Oni też mają swoje myślenie,że się przejmują. Nie powie Ci w prost o co chodzi ale dla nich to też jest duży stres te całe starania.
    Wiesz ja objęłam taktykę, że nie informuje M.kiedy co i jak (chociaż głupi nie jest i sam się dopytuje i przelicza w kalendarzu) bo sama też zaczynam czasami świrować jak nie ma ochoty na serduszkowanie ale postanowiłam,że odnowimy swoje relacje i tak zwyczajnie zaczniemy spędzać ze sobą czas bo przecież na tym życie się nie kończy a każdy może mieć brak ochoty na zbliżenia tym bardziej na zawołanie bo trzeba wystarczy stres w pracy itp.czynniki.
    Może szczerze z nim porozmawiaj bo wiem po sobie,że my kobiety czasami tak się zatracamy w tym wszystkim,że nie widzimy nic więcej. My ostatnio kochamy się tylko wtedy kiedy mamy ochotę i to było dobre podejście bo ten cykl jak już oboje wiemy,że odpuszczamy to zupełny relaks nawet nie myślałam,że aż tak dobrze to będę znosić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 20:30

    ewelina27, Eklerka lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    I bardzo dobrze :) wiesz po pewnym czasie już sama psychika daje o sobie znać i nic z tego nie wychodzi.

    Bo z tego co pisałaś to jeszcze żadnych badań nie mieliście itp.problemów u Was nie stwierdzono?
    kochana jesli to do mnie to ja miałam badania i niby wszystko ok choć mam pewne wątpliwości co do hormonów bo dawno nie robiłam tzn w tamtym roku mój m tez badał czerwoną armię i spoko chłopaki gotowi do boju na polu walki :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zainwestuję w kostiumik :p i przestanę mówić co i kiedy a dokładnie kiedy czas na bitwe o jajo

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    kochana jesli to do mnie to ja miałam badania i niby wszystko ok choć mam pewne wątpliwości co do hormonów bo dawno nie robiłam tzn w tamtym roku mój m tez badał czerwoną armię i spoko chłopaki gotowi do boju na polu walki :)

    To nie masz podstaw do niepokoju :) może odpuście chociaż na miesiąc niech Mąż też odetchnie i postarajcie się spędzać tak czas jak jeszcze przed ślubem...może jest coś co Was pasjonuje co lubicie razem robić a dawno tego nie było. Może jakaś gra erotyczna? a zobaczysz,że wszystko wyjdzie ok. i będzie nowa siła na kolejne staranka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 20:35

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zainwestowałam w tą grę ktoś ją polecał na forum i mojemu M. się bardzo spodobała.

    http://www.rebel.pl/product.php/1,1437/17047/Tajemnica-Milosna-gra-dla-par.html

    ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomysle nad tym bo inaczej to w głowe coś sie robi zazdrośc zrzera wczoraj dowiedziałam sie ze młodsza ode mnie dziewczyna z 4 5 lat jest w ciązy z drugim dzieckiem szok a ja co nic muszę coś zmienić bo normalnie zwariować można

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko się proszę nie dołować bo my też będziemy Mamuśkami z pięknymi brzuszkami:) musimy swoje odczekać w miarę możliwości na luzie i będziemy się cieszyć tym pięknym stanem.

    Ewelinka dajcie sobie odpocząć bo oboje tego potrzebujecie i nic na siłę bo z tego tym bardziej nic nie wyjdzie. Też mam przejawy zazdrości ale się skupiam na Nas na byciu razem na spędzaniu ze sobą każdej wolnej chwili jeśli jest tylko taka możliwość (chodzimy do kina, na spacery, odnawiamy kontakty towarzyskie, chodzimy na basen popływać i się powygłupiać)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 20:50

    ewelina27, Eklerka lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasy przed ślubem były cudne aż miło powspominać muszę odpocząć i zmienić nastawienie grę zakupić no i kostiumik by się przydał albo bielizna

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Kochana :) nie dobieraj sobie do głowy,że już teraz i natychmiast a wszystko się poukłada. Nie będziesz nic mówić o owulce dniach płodnych zobaczysz,że i M. się odblokuje jeszcze go pokusisz trochę i jemu w to graj.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Oj rozgadałyście się dziś, o dziwo. No bo niedziela, to myślałam, że ruch mniejszy będzie :P

    My caaaały dzień dziś poświęciliśmy sobie. Wyspaliśmy się, później spacer, obiadek na mieście, później znów mały spacer. W domu odpoczęliśmy przy filmie, a potem <3, później jeszcze na małe zakupy, a teraz mąż robi kolacje :) I zaraz znów jakiś filmik obejrzymy. Tak więc jestem w siódmym niebie i ja i mąż :)

    Eklerka lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 - niestety i ja nic nie widzę na teście, a przypatrywałam się mocno. Na tym wcześniejszym coś tam faktycznie widać. Ale myślę, że za wcześnie by wyrokować. Beta da CI odpowiedź. Spokojnie, będzie dobrze, bo nawet jak się okaże że to nie to, to w kolejnym Ci się uda :)

    Co do dupka, to ja nigdy nie brałam, ale czytałam że ginowie dziewczynom mówili, by nie zwracały uwagi na objawy podczas jego brania, bo właśnie takie są, o których napisałaś. Więc nie sugeruj się Kochana.

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 30 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie :)

    Co do dupka, to ja w pierwszym i drugim cyklu brania miałam takie objawy zbliżone do ciążowych, potem już nie, ale lekarz uprzedzał, że może tak być. Ostatnio rozmawiałam z nim przez telefon o różnych moich rozterkach (bo on takim trochę samozwańczym psychoterapeutą jest;)) i mówił m.in. o tym, że duphaston jako jedyny (z tej grupy) nie przekłamuje temperatury, więc obserwacje są wiarygodne, ale najlepiej mierzyć w pochwie.

    Mała Mi, dość niewyraźne te zdjęcia, ja nic nie widzę, no ale na żywo może widać.

    Eklerko, ja jakoś niebawem mam być w Myszkowie. Może napijemy się razem kawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 22:20

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, własnie wróciłam ze zjazdu :) egzamin zaliczony!
    wybaczcie, ale nie nadrobię waszych wpisów, po prostu nie mam kiedy!

    ostatnie wpisy są o Dupka - uwaga on daje takie same objawy jak ciąże... także lepiej nie wczytywać się w swoje objawy

    _Ania_ lubi tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane Czarnobylki :)

    Tydzień zapowiada sie ciężko, koleżanka na urlopie, więc i pracy będzie 2 razy tyle..ale i zaczęły sie płodziaki :) i owulka powinna być w tym tygodniu, więc już jestem przeszczęśliwa:) ii jak tu się nie nakręcać??? :) chciałabym wiedzieć jak szybko się uda :)

    Miłego dnia!

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki,
    wracam po weekendzie.
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test przed okresem (zrobiłam w niedziele po południu, a planowany @ na 2 kwietnia). Test wyszedł oczywiście negatywny.
    No i 6ty miesiąc bez skutku. Nawet nic nie chce mężowi mówić.
    Szukam sobie nowego zajęcia żeby nie myśleć o dziecku tak bardzo.
    Wychodzi Wam jakieś "nowe hobby" wyszukane dla zagłuszenia instynktu?

    dqpri09k9d4fedco.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wrote:
    Hej Kobietki,
    wracam po weekendzie.
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test przed okresem (zrobiłam w niedziele po południu, a planowany @ na 2 kwietnia). Test wyszedł oczywiście negatywny.
    No i 6ty miesiąc bez skutku. Nawet nic nie chce mężowi mówić.
    Szukam sobie nowego zajęcia żeby nie myśleć o dziecku tak bardzo.
    Wychodzi Wam jakieś "nowe hobby" wyszukane dla zagłuszenia instynktu?

    Może za wcześnie zrobiłaś, tym bardziej, že po południu? Powtórz 2 kwietnia z rana, ja bym tak zrobiła :)

    Co do nowego hobby, ale zabicia czasu, to ja nie wiem co robić :) pierwszy cykl i dziennie myślę, czy sie uda, czy nie..niby podchodzę na luzie, ale z drugiej strony myślę non stop. Ten typ już chyba tak ma ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)

    U mnie piekne sloneczko wiec nie ma sie co smucic. Niedlugo i Nam sie uda.
    Welina mamy taki sam staz w staraniach.

    Welina lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 31 marca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pogoda jest dziś piękna :)
    Ewik a byłaś już u lekarza? Czy jeszcze dajesz sobie czas?

    Ewik lubi tę wiadomość

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :) Oj, u mnie dziś dla odmiany pochmurno...no i chłodniej.

    Welina, za szybko zrobiłaś teścik. Ale rozumiem Cię, też zazwyczaj pękam w 10-11 dpo... Zaczekaj jeszcze, może nie wszystko stracone.
    Ja nie mam i nie szukałam hobby. Mam pracę, która jest dosyć absorbująca (pracuję w przedszkolu), a po niej nie mam siły za bardzo na coś innego niż zwykła codzienność. Ale jeśli Cię to uspokoi to poszukaj sobie czegoś :)

    magdalenka_ka - spokojnie Kochana, nie stresuj się! Najlepiej na początku sobie uświadomić, że nie od razu możne się udać. Wiem, że siłą rzeczy się nakręcasz, ale spróbuj wyluzować i potraktować to jako próbę :)

    U mnie 3 dzień brania Donga. I ostatni brania antybiotyku! Hurra!!! :)
    Samopoczucie? Dobre, ale troszkę rozleniwiłam się po tym L4. Antybiotyki troszkę rozregulowały moje jelita i troszkę bolą. Niestety kaszel i katar jeszcze mam i to dość spore. I wczoraj doszłam do wniosku, że to może być alergiczne. Wyszukałam w naszej domowej apteczce leki na alergię (bo mąż często ma katar) i już po 1 było o niebo lepiej! A dziś nie mam już prawie kataru! :) A więc być może ta cała choroba była o podłożu alergicznym i na darmo brałam całą serię antybiotyków...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 10:18

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wrote:
    Tak, pogoda jest dziś piękna :)
    Ewik a byłaś już u lekarza? Czy jeszcze dajesz sobie czas?

    Ja jestem praktycznie caly czas pod opieka lekarza bo mam problem z hormonami pomimo regularnych cykli i teraz doszla tarczyca. No ale nie ma tak zle. Jak nie musze to nie ide i sie z tego ciesze :) staram sie podchodzic na luzie w miare mozliwosci do tego wszystkiego.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ