X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 29 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    My już do domku zjechaliśmy. Dziś udany, nawet na spacer się wybraliśmy rodzinnie :)

    Wrażenie z 1 dnia brania Donga? Coś tam czuję, może to jajniki. Ale baaardzo delikatnie, że prawie wcale. Dobrze, że trochę bałam się, że działanie będzie gwałtowne i że może mnie coś boleć. Za to śluz od razu sie pojawił. Nie wiem czy to jego zasługa, bo chyba za szybko na takie efekty. No ale grunt, że coś się ruszyło. Samopoczucie dobre (oprócz kataru). Jutro dawka 2/4 :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Dobrze wiedziec bo bylam bardzo ciekawa jak tam po nim wszystko wyglada. Sama czekam zeby zaczac go brac ale nie chce tak w ciemno bo nie wiem co i jak tak w srodku cyklu wole poczekac do kolejnego. Tym bardziej, ze nie wiem czy nie mialo by to wplywu na antybiotyk od gina.



    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z Werką, nie powinno to mieć wpływu. To jednak coś naturalnego. Ale na Twoim miejscu chyba też bym już poczekała do nast cyklu :)

    Ok. Ja już zmykam. Dobrej nocy!

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc!

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 30 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Czarnobylki!

    Witam się z Wami i uciekam, bo chcemy skorzystać z pięknej pogody choć trochę - mój mąż niestety na 14 idzie do pracy :(

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczynki :)

    Witam sie w cudowna pogode i uciekam na obiadek do Rodzicow :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane!

    U nas mega słonecznie i ciepło :) Idziemy korzystać z pogody i wybieramy się na spacerek, a potem na obiad gdzieś na miasto :)

    Miłej niedzieli :)

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie też dzisiaj pięknie, ale jakiś leniwiec mnie dopadł :( nic mi się nie chce...

    Weronika, a gdzie do polskiej kliniki jeździsz? Ja właśnie już drugi tydzień czekam na jakieś wiadomości od mojej GP. Miała się skontaktować z ginekologiem i zapytać o przegrodę, powiedziała, że lekarz najprawdopodobniej nie będzie chciał mnie zobaczyć, tylko listownie odpisze, że wszystko ok :) Ja byłam w coventry. Usg mają super, ale badań krwi chyba żadnych tam nie robią. Chciałam ich diagnozę skonsultować z tutejszymi lekarzami, ale to chyba nie ma sensu, szkoda czasu...także działamy, a w między czasie może przyjdzie jakaś odpowiedź od GP, albo ich gina...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 30 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas tez pogoda cudna-slonce i 20 stopni na termometrze :) Dzis głównie spędziliśmy czas na tarasie,mąż malował deski na naszą biblioteczkę,a ja grzebałam troche w ziemi ;) bratki i goździki juz posadzone :)

    Ewik, ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my teraz z kubkiem cieplej herbatki z cytrynka siedzimy w sloneczku :) piekna pogoda

    ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam my dzisiaj troszki posiedzieliśmy na dworze m wyjął huśtawkę cud miód i orzeszki jak tak słoneczko świeciło teraz w domku bo chłodno troszeczkę się zrobiło pozdrawiam żuczki

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Mam pytanko,czy możecie wypowiedzieć się na temat mojego testu??czy coś widać czy mam omamy??
    http://zapodaj.net/0f0542cc5c605.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/282f9fed963a0.jpg.html
    tu jeszcze raz zdjęcie

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mała Mi :)

    Ja nic nie widzę no chyba :(

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nic nie widzę :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może opowiem wam moją historię.A więc ten cykl ciągnie się od 2 lutego.11 marca zrobiłam test ciążowy i wyszedł mi baaardzo blady.Na wizytę poszłam tydz. później,gin stwierdziła,że nic nie widać.Kazała zrobić Bhcg wynik <2.Kazała czekać na @.Ja już miałam dość i zadzwoniłam do innego gina bo ta od 9 m-cy żadnych badan mi nie robiła.Ten nowy zrobił mi usg i też nic nie widział(mogło byc za wcześnie).Od razu kazał zrobić komplet badań.A więc wszystko wyniki w normie oprócz ATpo >1300 (norma <60).Jutro mam wizytę u endokrynologa bo chyba coś z tarczycą nie tak.Ten nowy gin przepisał mi Dupka i tak go biorę już 13 dni bo boję się,że jak go odstawię to może poronię(jeśli jestem w ciąży oczywiście).Piersi mnie bolą okropnie od 3 dni(to też może być zwiastun @).Temp. 36,9-37,0 ale to może byc od dupka,sama nie wiem.Jutro pójde na bete i jesli znowu nie wyjdzie to odstawiam dupka i czekam na @ bo ten cykl mnie wykończy.Tylko gin mi powiedział,że jesli nie jestem w ciazy to pomimo brania dupka i tak dostane @.Tylko na razie się nie zapowiada.Nie wiem co robić,już fiksuję od tej niepewności.Poradźcie mi co robić?????

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Eklerko, gdzieś blisko Częstochowy?
    Jestem z Zawiercia :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi86 wrote:
    Może opowiem wam moją historię.A więc ten cykl ciągnie się od 2 lutego.11 marca zrobiłam test ciążowy i wyszedł mi baaardzo blady.Na wizytę poszłam tydz. później,gin stwierdziła,że nic nie widać.Kazała zrobić Bhcg wynik <2.Kazała czekać na @.Ja już miałam dość i zadzwoniłam do innego gina bo ta od 9 m-cy żadnych badan mi nie robiła.Ten nowy zrobił mi usg i też nic nie widział(mogło byc za wcześnie).Od razu kazał zrobić komplet badań.A więc wszystko wyniki w normie oprócz ATpo >1300 (norma <60).Jutro mam wizytę u endokrynologa bo chyba coś z tarczycą nie tak.Ten nowy gin przepisał mi Dupka i tak go biorę już 13 dni bo boję się,że jak go odstawię to może poronię(jeśli jestem w ciąży oczywiście).Piersi mnie bolą okropnie od 3 dni(to też może być zwiastun @).Temp. 36,9-37,0 ale to może byc od dupka,sama nie wiem.Jutro pójde na bete i jesli znowu nie wyjdzie to odstawiam dupka i czekam na @ bo ten cykl mnie wykończy.Tylko gin mi powiedział,że jesli nie jestem w ciazy to pomimo brania dupka i tak dostane @.Tylko na razie się nie zapowiada.Nie wiem co robić,już fiksuję od tej niepewności.Poradźcie mi co robić?????

    Myślę,że jak zrobisz bete jutro to będzie już wiadomo jak wynik będzie powyżej 10 to znaczy,że jesteś we wczesnej ciąży.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to jest to czekanie......

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ