X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, to rzeczywiście majątek :D Chyba najtańsze tabletki hormonalne ;)
    A dla dziecka pewnie każda z nas by była w stanie wiele poświęcić... Koleżanka musiała leżeć plackiem przez 9 miesięcy, bo poroniła 4 razy, ale zacisnęła zęby i dała radę :) Przy tym nawet codzienne pobieranie krwi to pikuś :D Przynajmniej dla mnie, bo jak ja mam leżeć w łóżku dłużej niż 3 dni, to chce mnie poskręcać. Ale za pobieraniem krwi też nie przepadam... Zawsze mdlałam przy szczepieniach już na widok igły :D ;) A teraz? Zaciskam zęby i powtarzam sobie "Elka, dasz radę, dasz radę" i nawet patrzę czy igła dobrze w żyłę weszła... ;)
    Dobrej nocki Ewik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 21:28

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki - baaaardzo dziękuję :)

    Eklerko - to prawda, dla dobra wyższego można przetrzymać wiele.
    Ja tam nie mam nic przeciwko pobieraniu krwi. Nie lubię natomiast badania ginekologicznego i pobierania materiału na cytoloigię... Brrrrr...

    Ewik - teraz zdecyduję się na ten pełny pakiet badań na tarczycę. Zobaczę co w trawie piszczy. Potem zobaczymy. Ale wiem, że będzie dobrze :)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz ani do krwi ani do badania nie mam nic hehe podchodze na luzie :) wazne,zeby w najblizszym czasie w brzuszku zagoscila fasolka :)

    Ida oczywiscie,ze bedzie dobrze. Popieram zrobienie calego pakietu wtedy wyniki sa najbardziej wiarygodne a znajc zycie to i tak bys musiala je zrobic w dalszej diagnostyce wiec lepiej dac sie badac raz. Najwazniejsze to zbadac zobaczyc wyniki przez lekarza i zaczac leki i bez stresu na spokojnie wszystko sie pouklada. Moj ostatni wynik TSH to 0,81 a FT4 18,34 wiec sie ladnie normuje

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Oj, a myślałam, że ze mną wszystko w porządku... No trudno.

    Damy radę!

    Ja powoli lecę spać...:)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida Kochana jesli nawet teraz cos jest nie tak z tarczyca to zobaczysz unormujesz i bedzie dobrze. Najwazniejsze,ze mniej wiecej wiesz co i jak. Wszystko sie okaze po zrobieniu nastepnych badan. Uwierz mi ze tarczyca fakt jest dziadostwem ktore potrafi narobic duzo szkody w organizmie ale nie jest jeszcze co do innych formonow itp.problemow najgorsza. Bede trzymac bardzo mocno kciuki.
    I niesmialo prosze o kilka kciukow jutro dla mnie :) jutro dam Wam znac jak moje dalsze badania.

    Spokojnej nocki :)

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Ewik <3

    Oczywiście będę trzymać kciuki!

    Dobranoc :)
    Ewik wrote:
    Ida Kochana jesli nawet teraz cos jest nie tak z tarczyca to zobaczysz unormujesz i bedzie dobrze. Najwazniejsze,ze mniej wiecej wiesz co i jak. Wszystko sie okaze po zrobieniu nastepnych badan. Uwierz mi ze tarczyca fakt jest dziadostwem ktore potrafi narobic duzo szkody w organizmie ale nie jest jeszcze co do innych formonow itp.problemow najgorsza. Bede trzymac bardzo mocno kciuki.
    I niesmialo prosze o kilka kciukow jutro dla mnie :) jutro dam Wam znac jak moje dalsze badania.

    Spokojnej nocki :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja tam nie mam nic przeciwko pobieraniu krwi. Nie lubię natomiast badania ginekologicznego i pobierania materiału na cytoloigię... Brrrrr...
    To też wiele od lekarza zależy. Na moją pierwszą wizytę ginekologiczną poszłam do pani doktor (pożal się Boże) ginekolog dziecięcej (Mama mi tak poleciła, bo myślała, że się ze mną łagodniej obejdzie). Zmasakrowała mnie tak, że dwa dni chodziłam okrakiem. Pobieranie pierwszej cytologii w życiu przemilczę, bo było jak w horrorze.
    Poszłam już państwowo do lekarza, tym razem mężczyzny - stwierdziłam, że jak mam cierpieć to chociaż na NFZ ;) Czekałam na moment badania z zaciśniętymi oczami i zębami. I tak czekam, czekam i słyszę "już po wszystkim, może się pani ubrać" - to samo z cytologią :D
    U mojego obecnego lekarza to samo - nic nie boli a on i tak za każdym razem pyta czy nie boli :D

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • paula86 Koleżanka
    Postów: 50 44

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do lekarza,mi tez sie zdarzylo trafic na takiego (o dziwo,mężczyznę,a podobno są delikatniejsi od kobiet),ze niestety bylo nieprzyjemnie,teraz chodze na nfz i jestem bardzo zadowolona,a lekarz,nie dość,ze bardzo delikatny u nawet przy cytologii kompletnie nic nie czulam,to jeszcze pyta,czy nie boli ;) a u kobiety nigdy nie bylam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 00:13

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny w ten słoneczny poranek!!

    Ida - proszę o dopisanie serduszka przy moim nicku..... Są dwie kreski :-) Wasze kciuki zdziałały cuda!!!! Mam nadzieję, że przełamię złą passę dla czarnobylek!

    Welina, magdalenka_ka, Ewik, Gwiazdeczka27, Vaniliaa, elcia86, Ida, Eklerka, Mimi86, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora GRATULACJĘ!!! :-) :-) :-) szybko przesyłaj nam wiruski!!!!

    Kor_a lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiruski, wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski, wiruski,wiruski :-)

    Welina, Ewik, elcia86, ewelina27, aja lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapię jako pierwsza :-) jak się czujesz?!

    Kor_a lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę oszołomiona - to psychicznie :-) A fizycznie? Jestem bardzo senna i szybko dostaję zadyszki. Troszkę bolą mnie piersi, ale bez tragedii. Aha i mój Mąż mówi, że mam bardzo zmienne nastroje i szybko się denerwuje :-)

    Wczoraj miałam takie skurcze jak przed okresem i myślałam, że nic z tego, ale temperatura nadal w górze, więc nie było odwrotu - zrobiłam test.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a gratulacje :)
    Jak długo się staraliście?

    Kor_a lubi tę wiadomość

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się w 4 cyklu. 3 z testami owu, 2 z mierzeniem temperatury.

    Ida lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora - gratulacje!!!!! Wiedziałam, że tak będzie :)
    A ja jestem strasznie zła - codziennie OVU zmienia mi datę owulacji, raz ponoć w piątek, wczoraj mi zmienił na niedzielę, a dziś na poniedziałek! A w poniedziałek nie serduszkowaliśmy, bo byłam pewna i czułam, że to była niedziela, wtedy też miałam odpowiedni śluz, a w poniedziałek że tak powiem było zamknięte :(
    I pewnie znowu następny miesiąc nici z tego wszystkiego :(

    Kor_a lubi tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti ja w tym cyklu miałam tak samo!!

    Owu przesuwało mi tą czerwoną kreskę i kiedy ostatecznie ją wyznaczyło to też się okazało, że przegapiłam owu!! Byłam rozgoryczona na maksa. Kochaliśmy się wprawdzie dzień przed, ale nie w ovu i jak widać okazało się, że jak ma być to będzie!

    marti_marti lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Witam Was dziewczyny w ten słoneczny poranek!!

    Ida - proszę o dopisanie serduszka przy moim nicku..... Są dwie kreski :-) Wasze kciuki zdziałały cuda!!!! Mam nadzieję, że przełamię złą passę dla czarnobylek!


    GRATULACJE!!!!! HURRRRAAAA:):):):)

    Kor_a lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Marti ja w tym cyklu miałam tak samo!!

    Owu przesuwało mi tą czerwoną kreskę i kiedy ostatecznie ją wyznaczyło to też się okazało, że przegapiłam owu!! Byłam rozgoryczona na maksa. Kochaliśmy się wprawdzie dzień przed, ale nie w ovu i jak widać okazało się, że jak ma być to będzie!

    No to mnie pocieszyłaś troszkę, bo jak tak dalej pójdzie, to się dowiem, że owu mam dzisiaj albo nawet jutro :/ Myślałam w przyszłym miesiącu o testach owulacyjnych, ale chyba nie chcę aż tak w to kontrolowanie brnąć :(
    Fakt, co ma być to będzie, cuda się w końcu zdarzają :)
    Gratuluję Ci jeszcze raz, musi to być wspaniałe uczucie :) I łapę wiruski, nawet kilka ;)

    Kor_a lubi tę wiadomość

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Witam Was dziewczyny w ten słoneczny poranek!!

    Ida - proszę o dopisanie serduszka przy moim nicku..... Są dwie kreski :-) Wasze kciuki zdziałały cuda!!!! Mam nadzieję, że przełamię złą passę dla czarnobylek!


    Kora gratulacje!!!! Ale się cieszę, w końcu kolejne serduszko na liście. Teraz będę trzymała kciuki za inne dziewczyny, która testuje następna?????

    Kor_a lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ