X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilaa ja też wychowałam się w dużym domu z tak samo dużym ogrodem, podobnie mąż, więc bardzo tęsknimy za tą większą przestrzenią. Mimo może nie małego mieszkania czujemy, że się dusimy. Nie wiem jak, nie wiem za co, nie wiem kiedy, ale dom na pewno postawimy :)
    Działkę mamy, więc będzie łatwiej.

    Ewik 230 tys to i w Opolu ciężko takiego 'taniego' szukać. Oj, ciężkie czasy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 10:12

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh tak czytam wasze wpisy i przypominam sobie nasz remont i urządzanie dwa lata temu. Powiem Wam, że z czasem wszystko się przejada. Po kilku miesiącach miałam alergię na obi :-) Nasze mieszkanie udało się kupić w korzystnej cenie, ale do kapitalnego remontu, ale miało to swoje plusy, bo zrobiliśmy tak jak nam się podobało.

    Nasz wolny pokój za kilka miesięcy zaczniemy adaptować na pokój dla Dzidziolka :-) Mamy tam już komodę, więc postaramy się dobrać coś pod kolor - łóżeczko, szafę. Musimy tylko wywieźć do teściów dwa fotele, które tam stoją. Wersalkę na razie zostawimy, gdyby przyszło mamie spać poza sypialnią, jak dziecko nie da się tacie wyspać do pracy:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 10:14

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a - mi mąż nigdy nie pozwala spać poza naszym łóżkiem. Podejrzewam, że jak pojawi się dziecko to będzie podobnie, mimo że będzie płakało. Z resztą drugi pokój niewiele da w tej kwestii, bo i tak samo słychać :P

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na wieksze miasta to na pewno te ceny sa male ale u nas w regionie to tragedia bo miasteczko ma ledwo co 20tys. Mieszkancow Ceny narzucaja takie,ze hej. Brat jak poszukiwal dzialki powiedzmy w dobrej lokalizacji to ceny siegaly 10tys.za ar.

    My w mieszkaniu tez nic nie zmieniami remontujemy itp.tez chcemy sie przeprowadzic wiec szkoda wkladac pieniadze w cos co nie jest nasze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 10:22

    Vaniliaa, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik i dobrze robicie co własne to własne, nam juz też się nie opłaca spłacac komus kredyt bo tyle co my za wynajem płacimy to juz byśmy swoje spłacali.


    jest termin do kliniki w środe na 12 :D 202.gif napawa mnie to jakimś takim optymizmem że bedzie dobrze

    Ida, marti_marti, Welina, Ewik, Mimi86 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kor_a - mi mąż nigdy nie pozwala spać poza naszym łóżkiem. Podejrzewam, że jak pojawi się dziecko to będzie podobnie, mimo że będzie płakało. Z resztą drugi pokój niewiele da w tej kwestii, bo i tak samo słychać :P

    Mój na razie też utrzymuje, że będziemy spać razem, ale zobaczymy jak zweryfikuje to życie:-)

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!!
    Dziewczyny prośbę mam: troszkę mi się przez weekend zaspało i zmierzyłam temp trochę później niż zwykle a program wyznaczył mi na tej podstawie owu na piątek, a według moich odczuć była w niedzielę, i komu mam teraz wierzyć?

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilia super :) a mozna wiedziec jaka klinike wybraliscie?

    Kora wszystko wyjdzie w praniu za kilka miesiecy :) ja jak jestem chora to wtedy sama opuszczam sypialnie bo niestety M.ma taka prace,ze nie moze sobie pozwolic na chorowanie itp.musi byc sprawny caly czas.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest metoda by za każdą godzinę mierzenia później niż zazwyczaj odejmować 0,1 stopnia. Tak więc spróbuj to zmienić w swoim wykresie i zobacz co się będzie działo :)
    simcat86 wrote:
    Dzień dobry!!!
    Dziewczyny prośbę mam: troszkę mi się przez weekend zaspało i zmierzyłam temp trochę później niż zwykle a program wyznaczył mi na tej podstawie owu na piątek, a według moich odczuć była w niedzielę, i komu mam teraz wierzyć?

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simcat86 - kochana mi też zmieniał owulkę 3 razy i choć wyznaczył mi na poniedziałek, to ja się trzymam swojego zdania, że była w niedziele :) A prowadzisz zapisy temperatur? Niestety trudno wywnioskować nie widząc wykresu :(

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Dzień dobry!!!
    Dziewczyny prośbę mam: troszkę mi się przez weekend zaspało i zmierzyłam temp trochę później niż zwykle a program wyznaczył mi na tej podstawie owu na piątek, a według moich odczuć była w niedzielę, i komu mam teraz wierzyć?

    Mi w poprzednim cyklu wyznaczalo tak dziwnie po temp.owulke na 9 dc co jest nie mozliwe bo zawsze mam w granicach 14,15 wiec nie sugerowala bym sie az tak bardzo ovu tylko wlasnymi odczuciami objawami itp.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie test owu i wyszedł negatywny. Podobnie jak wczoraj - obie słabe kreski. Może zrobiłam za szybko, może nie powinnam po wypiciu herbaty i wody. Może spróbuję jeszcze później.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wykres udostępniony,ale nie wiem jak go wkleić na forum?

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja test robiłam o 17, a we wcześniejszych cyklach o 18, podobno poziom LH narasta w ciągu dnia i w godzinach popołudniowych jest wyższy. 2 godziny przed unikałam picia.

    Ida lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jeszcze po południu, chociaż w poprzednich cyklach wychodziły mi pozytywne właśnie w 15-16 dc.
    Kor_a wrote:
    Ida ja test robiłam o 17, a we wcześniejszych cyklach o 18, podobno poziom LH narasta w ciągu dnia i w godzinach popołudniowych jest wyższy. 2 godziny przed unikałam picia.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, teraz jak wysechł ten test to obie kreski prawie takie same. Może faktycznie owulka się zbliża? Powtórzę test po południu.

    No i znów mam nadzieję...

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba sie skusze zakupic te testy na przyszy cykl chociaz nie chce sie na nic nastawiac.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Vanilia super :) a mozna wiedziec jaka klinike wybraliscie?

    INVICTA mamy tam zniżki więc zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle,że będzie dobrze :) środa już tuż tuż i wszystko zacznie się wyjasniac.

    Vaniliaa, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik ja to już bym tam siedziała i czekała w poczekalni :p i te dwa dni mi się będą ciągnęły coś czuję.

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ