X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no jestem dziś mistrzynią, usunęłam wszystko i to chyba znak, że trzeba odejść od kompa
    przywitam się tylko jeszcze raz

    Witajcie

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Szpilko - ja na przykład nie mogę dać lajka... Ovf miało jakieś problemy dzisiaj, około godziny nie można było wejść na portal w ogóle, pojawiał się komunikat że ulepszają stronę...

    Teraz notki pod wykresami to mały maczek - też tak macie?

    A swoje wpisy można samemu usuwać ;)

    szpilka, ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti normalnie pobieraja krew oznaczaja prolaktyne pozniej zazywasz tabletke tylko nie pamietam nazwy pozniej Ci napisze jaka i czekasz 90 min.po tym czasie jeszcze raz pobieraja Ci krew.

    Recepte na ta tabletke albo daje Ci ginekolok albo endo. Ale jak robisz samemu to wiadomo trzeba zdobyc od rodzinnego. U mnie wlasnie to badanie duzo wyjasnilo bo tez nie wiedzieli dlaczego jest zwykla prolaktyna taka wysoka. Zostalam przebadana od stop do glow lacznie z tomografia glowy.

    ewelina27, marti_marti lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ale jaja... Jak już pisałam dziś zrobiłam test owu i był negatywny. Robiłam go rano, przed południem. Za Waszą radą zrobiłam też kolejny po południu i mogłam uznać, że jest w 90% pozytywny, jednak pewności nie miałam, zaznaczyłam znów negatyw. Ale coś mnie tknęło i jeszcze jeden zrobiłam teraz, przed chwilą. I POZYTYWNY, ewidentnie, testowa kreska mocniejsza niż kontrolna!

    Tak więc jednak prawdą jest, by robić testy owu przynajmniej 2 razy dziennie w dniach płodnych, bo owulkę czasem można zwyczajnie przeoczyć. Oczywiście testy nie potwierdzają jej w 100% ale coś tam nam mówią.

    Może u mnie tak też wyszło, dlatego że dopiero za tym trzecim razem naprawdę nie piłam przez 2 godziny.

    W każdym razie jednak może owulacja do mnie zawita jeszcze w tym cyklu ;)
    Bo i śluz się obudził i ruszył z kopyta, że tak powiem :P Aż za wkładkę mi przeciekało dzisiaj... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 20:25

    ewelina27, Ewik, elcia86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam trzymam kciuki za wasze cykle kićkają sie i głupieją bo cieszą się ze wiosna idzie i wszystko sie zazieleni

    Ida, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze :) super Ida bardzo sie ciesze.

    To prawda Ewelinka,ze na wiosne nam szaleja wykresy i sie przestawiaja wiec zaciskam rowniez kciuki za wszystkie Czarnobylki nasz rocznik to same debesciaki :)

    U mnie ze sluzem anomalie od wczoraj dalej mam takie mega skrzepy takie rozciagliwe. Nie ogarniam tego.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida to pozytywna wiadomosc :-)
    Ja zazwyczaj testy owu robie wieczorkiem. Bo do poludnia nigdy mi nie chcialy wychodzic.
    Mnie cos jajniki zaczynaja pobolewac :-/

    Ida, ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki to tylko pozostaje się elektryzować <3 aż iskry polecą do roboty kobietki czas bardzo gorący nadchodzi

    Ida, Ewik, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik - to chyba i tu jesteśmy podobne - owulka się czai jak nic :P

    Elcia - ja właśnie słyszałam o różnych szkołach robienia testów owulacyjnych - pierwsza, by robić je koło 13-14, inna by robić wieczorem (co wcześniej robiłam), i następna, by zrobić jeden po południu, a drugi wieczorem jednego dnia, by nie umknął nam pik LH. Dziś wykonałam swoją szkołę i zrobiłam aż 3, ale widocznie miałam przeczucie, bo faktycznie ten ostatni był pozytywny. Do tego ten 'piękny' śluz... )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 21:02

    elcia86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Kobietki to tylko pozostaje się elektryzować <3 aż iskry polecą do roboty kobietki czas bardzo gorący nadchodzi
    Kochana, chyba tak zrobię.
    Dziś znalazłam sposób na ostatnio nieco uśpionego seksualnie męża. Otóż zaatakowałam go wcześnie rano, tuż przed wstanięciem, jak jeszcze spał. A że on rano chce i może zawsze, to przełamałam się (bo ja z kolei rano nie lubię) i korzystając ze śluzu przytuliłam go mocno :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 21:05

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochana, chyba tak zrobię.
    Dziś znalazłam sposób na ostatnio nieco uśpionego seksualnie męża. Otóż zaatakowałam go wcześnie rano, tuż przed wstanięciem, jak jeszcze spał. A że on rano chce i może zawsze, to przełamałam się (bo ja z kolei rano nie lubię) i korzystając ze śluzu przytuliłam go mocno :D

    Oj tak kochane trzeba sie elektryzowac :) Moj Mąż też uwielbia z rana ja też tym bardziej,że w tym miesiacu mam straszna ochote na serduszkowanie.

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Oj tak kochane trzeba sie elektryzowac :) Moj Mąż też uwielbia z rana ja też tym bardziej,że w tym miesiacu mam straszna ochote na serduszkowanie.
    No to elektryzujmy się! Bo kto powiedział, że w czasie infekcji czy brania antybiotyku się nie uda?! ;)

    Wykorzystam ten tydzień na serducha z rana, bo jak wstaję do pracy to nawet o tym nie myślę. A teraz, kiedy siedzę w domu mi to aż tak nie przeszkadza ;)

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isry polecą tak ma być

    Ida, Eklerka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No to elektryzujmy się! Bo kto powiedział, że w czasie infekcji czy brania antybiotyku się nie uda?! ;)

    Wykorzystam ten tydzień na serducha z rana, bo jak wstaję do pracy to nawet o tym nie myślę. A teraz, kiedy siedzę w domu mi to aż tak nie przeszkadza ;)

    Dokładnie ja w tym cyklu też miałam infekcję i brałam antybiotyk i sie troszki elektryzowaliśmy a co przyjemności sobie bede odmawiac

    Ewik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierosów nie pale nie piję nałogowo to iskierki bedą podobno meżczyżni wolą ranem a kobiety wieczorem bo chłop to lubi sobie popatrzeć a kobieta w ukryciu

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie dziewczynki :) my tez sie elektryzujemy co ma byc to bedzie :) mam gdzies to co mowila gin z owulacja czy bez i tak mam ochote a nie bede robic histeri i stawiac sobie za cel zyciowy splodzenie dziecka. Owszem bardzo chcemy ale roznie moze byc i trzeba byc przygotowanym na wszystko bo moge sie starac kolejne 6 cykli i nic z tego. A kilka dni temu sie dowiedzialam,ze moja kolezanka zawsza w ciaze w 49 cyklu wiec...

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No to elektryzujmy się! Bo kto powiedział, że w czasie infekcji czy brania antybiotyku się nie uda?! ;)

    Wykorzystam ten tydzień na serducha z rana, bo jak wstaję do pracy to nawet o tym nie myślę. A teraz, kiedy siedzę w domu mi to aż tak nie przeszkadza ;)

    Popieram i powodzenia :) czasami wlaśnie w takich momentach sie udaje bo jakoś się nie nastawiasz a tu kropek......

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.
    Ja powoli się żegnam, oglądamy jeszcze jakiś film i do łózia ;)

    Tak więc do jutra Czarnobylki! :)

    szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owocnej i gorącej nocki życze ja też uciekam do krainy bajek papatki

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również bo już Mąż czeka :) buzka Kochane

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ