X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida i jak tak obserwujesz co się dzieje na tym portalu to wychodzi na to, że statystycznie nam musi się w końcu udać prawda? Ja tak sobie przyglądam się na wykresy dostępne i kurcze sobie tak marze i wyobrażam sobie, że w końcu i u mnie zakończy się zielonym + To mój drugi cykl rozpoczęty z tym portalem i widze, że bardzo dużo jednak kobiet zachodzi w ciążę :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Kochane a powiedzcie mi, który to Wasz cykl z ovufriendem?
    9 na ovu, w między czasie jedna ciąża na chwile w 5 cyklu na ovu

    Gwiazdeczka27, ewelina27 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DAMY RADĘ :)

    Vaniliaa, Gwiazdeczka27, szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_marti wrote:
    Dziewczyny, a z jakich miast w ogóle jesteście?
    Tutaj Kielce, woj. świętokrzyskie się kłania :)
    Ja jestem z Zawiercia :) Powiedzmy, że to połowa drogi między Częstochową i Katowicami :D

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    DAMY RADĘ :)

    No kto jak nie MY ;)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Ida i jak tak obserwujesz co się dzieje na tym portalu to wychodzi na to, że statystycznie nam musi się w końcu udać prawda? Ja tak sobie przyglądam się na wykresy dostępne i kurcze sobie tak marze i wyobrażam sobie, że w końcu i u mnie zakończy się zielonym + To mój drugi cykl rozpoczęty z tym portalem i widze, że bardzo dużo jednak kobiet zachodzi w ciążę :)
    Kochana, mnie to też strasznie interesowało, nawet na tyle, że poczyniłam pewne badania ;) Właśnie z tydzień temu (?, jakoś tak) o tym pisałam tutaj ;)

    Na BBF jest wątek - 'po ilu cyklach udało się zajść w ciążę'. Przejrzałam wszystkie wpisy, porobiłam notatki, każdy wynik spisałam i obliczyłam średnią. Ze wszystkich wpisów (a było ich wieeeeleee) wyszło, że średnia to nieco ponad 6 miesięcy (cykli) z haczykiem. Ale dwa wpisy bardzo odbiegały od normy (było to 60 ileś cykli i drugi też bardzo wielki) i za drugiem razem je pominęłam i tym sposobem wyszło, że udaje się średnio po 5 cyklach z lekkim haczykiem :)

    Tak więc nie jest tak źle, jak sądziłam. Oczywiście, są dziewczyny starające się latami, ale jednak ogrknej większości udaje się w tych pierwszych 6, względnie 9 cyklach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 19:06

    Gwiazdeczka27, Vaniliaa, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iduś - męża jeszcze nie przebadałam. Ale chyba wynika że jednak będzie trzeba.

    Na ovu to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury.
    A teraz idę pobiegać! Męża nie ma to zrobię sobie rundkę po parku dla poprawienia humoru :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Tak więc nie jest tak źle, jak sądziłam. Oczywiście, są dziewczyny starające się latami, ale jednak ogrknej większości udaje się w tych pierwszych 6, względnie 9 cyklach.

    Oby wam się szybciej wszystkim udało i te statystyki obniżycie. Ja już niestety się w nich nie mieszczę.

    Ewik, Gwiazdeczka27, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    Oby wam się szybciej wszystkim udało i te statystyki obniżycie. Ja już niestety się w nich nie mieszczę.

    ja też ale co tam :) i tak wiem,że się nam uda wszystkim.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, na tym wątku który badałam druzgoczącą większością był 1 cykl starań, potem drugi. Skąd to się bierze??

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj dzis boli mnie jajnik czyz by zapowieć owulacji :)

    Ja na początku myślałam że za pierwszym razem się uda, jeszcze jak pomyślę jak przed staraniami panikowałam jak bez zabezpieczenia nie w dni płodne się nam zdarzyło przytulać to do @ pewna byłam że ciąża z tego będzie jak nic :D

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia. Wbrew pozorom wcale tak łatwo nie jest w ciąże zajść, a wiecie co mnie najbardziej zastanawia jak możliwa jest ciąża z jednego stosunku z osoba np.mało znaną itp. dla mnie to jakiś kosmos

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Wiecie co, na tym wątku który badałam druzgoczącą większością był 1 cykl starań, potem drugi. Skąd to się bierze??
    oboje zdrowi i płodni w dobry czas trafili i wyszło za pierwszym razem, a na ta płodnosć tyle czynników działa że nie każdemu jest dane tak hop siup i zaciążyć.

    Ewik, Jessica, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    aj dzis boli mnie jajnik czyz by zapowieć owulacji :)

    Ja na początku myślałam że za pierwszym razem się uda, jeszcze jak pomyślę jak przed staraniami panikowałam jak bez zabezpieczenia nie w dni płodne się nam zdarzyło przytulać to do @ pewna byłam że ciąża z tego będzie jak nic :D
    Ja tak mam do tej pory :D Nawet już tu raz na forum siałam panikę jak mi temperatura podskoczyła na dwa dni, że pewnie to ciąża ;)
    Ale koniec, w ten weekend sama zaproponowałam, że gumiaki odstawiamy do końca tego cyklu... W następnym się zobaczy :)

    Ida trzymam kciuki za Ciebie i Twojego męża! Głowa do góry :)

    Masakra z tą Waszą produkcją wpisów! Nie zdążyłam nadrobić ostatnich 5 stron, a Wy już naskrobałyście kolejne kilka postów :D Czarnobylki się rozkręciły :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 19:25

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    aj dzis boli mnie jajnik czyz by zapowieć owulacji :)

    Ja na początku myślałam że za pierwszym razem się uda, jeszcze jak pomyślę jak przed staraniami panikowałam jak bez zabezpieczenia nie w dni płodne się nam zdarzyło przytulać to do @ pewna byłam że ciąża z tego będzie jak nic :D
    też jak zaczynaliśmy dawno temu to miałam schizę pod tytułem no ale co będzie jak zajdę od razu i wszystko mi się skończy :) a teraz doczekać się nie mogę

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    też jak zaczynaliśmy dawno temu to miałam schizę pod tytułem no ale co będzie jak zajdę od razu i wszystko mi się skończy :) a teraz doczekać się nie mogę

    jak bym czytała o sobie

    szpilka, Jessica, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to jest niesamowite, że można kochać się tylko jeden raz w miesiącu i się wstrzelić idealnie i dochodzi do zapłodnienia, a można kochać się non stop i nic nie wychodzi... Widocznie na tym polega cała magia tworzenia się nowego życia. Szkoda, że nie jest tak, że jak za pierwszym razem się nie uda to np. za 5 na 100% zawsze zajdzie się w ciążę :P ( było by to sprawiedliwe dla wszystkich kobiet , które na prawdę pragną mieć dziecko)
    Ach życie...

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ewik :-)
    Jutro pojde zrobic ogtt i bede cos wiedziec. W czwartek po swietach do engo. A wlasnie jskie badania dobrze miec zrobione do endo oprocz TSH FT3 i 4?
    Ewik wrote:
    Elcia będzie dobrze:) HSG jest nieprzyjemne ale da się przeżyć :) badania ktore Ci zlecił do dobrze, ja tez miałam takie względem cukrzycy. TSH faktycznie wysokie jak na staranka ale zbijesz szybko jak endo dobierze lek :)

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • elcia86 Ekspertka
    Postów: 195 147

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 3 cykl z ovu :-) a od dwoch pelna analiza tzn zaznaczanie wszystkiego na wykresie :-)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    d579a7030cdace2cd76b2d0369b64a17.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia, będziemy mogły dzielić się informacjami odnośnie HSG, jak u mnie posiew wyjdzie dobry, to mam w ten czwartek badanie, a jak nie to na początku maja. :|

    elcia86, ewelina27 lubią tę wiadomość

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ