X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ido, to świetna wiadomość z Twoim mężem :)
    Mój wykres niby ładny, no ale zobaczymy - jeśli do poniedziałku za tydzień nie pojawi się @, to wyjmę z szafy jeden z moich testów ;)

    Ida, Kor_a, Ewik, ewelina27, elcia86 lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Ido, to świetna wiadomość z Twoim mężem :)
    Mój wykres niby ładny, no ale zobaczymy - jeśli do poniedziałku za tydzień nie pojawi się @, to wyjmę z szafy jeden z moich testów ;)
    Super wykres! Jaką masz fl?

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy się uzbroić w cierpliwość. Każdy przeżywa na swój sposób ale nie mamy jeszcze tak najgorzej. Jak mam chwilę zwątpienia to myślę o tych parach co się starają kilka lat, to oni przeżywają dopiero dramaty :( przykre ale samo życie niestety

    Ida - dobre wiadomości. Super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 10:33

    ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida - widać światło (nie tam jakieś "światełko") w tunelu :-) Ja tam zawsze będę trzymać kciuki :-)

    Ania - czekamy, czekamy :-)

    Ewik, ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Super wykres! Jaką masz fl?


    14-15 dni. Dzisiaj już 9 dzień.

    Ewik lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_
    kciuki wykres masz pierwsza klasa :)

    Ja dzis mam wolne pełen relaks :D nawet sprzątac mi sie nie chcę :)
    Dzis mój idze do androloga, miał znów bbadania na testosteron i niestety po zmniejszeniu hormonu dawki znów spadł, ale o nie wiele zobaczymy co na to jego lekarz.

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilia - będzie dobrze :) lekarz coś na pewno zaradzi.

    U mnie zimno i pochmurno nic się nie chce, też mam wolne dzisiaj :) kompletnie nic mi się nie chce, jedyne co zrobiłam to znalazłam 3 miejsca gdzie mozna robic monitoring cyklu między 40-60zl a nie za 100 jak ja place jak musze isc. I przychodnie gdzie robia badanie kompleksowe nasienia za 130zl cos tam jeszcze jest wliczone w ta cene.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik to pochwal się co to za miejsce :)

    Poza tym jak masz wolne zapraszam na kawę i ciacho :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane kobietki u mnie plamienie powoli sie zaczyna temp spadła wiec ukochana gwiazda @ zapewne przyjdzie wieczorem nie robiłam testu dzisiaj bo po co nie ma szans trudno chwile słabości trzeba pokonac choc naprawde trudno gdy ciężarne przesladują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide sie zapisać do gina niedługo wrócę

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa oj jak bym była bliżej to na pewno bym wpadła na kawkę :) Poszperałam troszkę na necie i naszym bocianie i tam dziewczyny poleciły mi przychodnie leczenia niepłodności Parens (tam robią za 40-50zł) drugie miejsce to szpital pro-familia cena 60zł i przychodnia Medicom cena pierwszego monitoringu 60zł następne 50zł.

    Ewelinka - przytulam mocno :)

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik no to fajnie że da się wybierać i znaleźć korzystniejszą opcję.
    Tak ostatnio się zastanawiam, tyle osób ma kłopoty w staraniach, a na NFZ maly zakres pomocy, państwo powinno się bardziej postarać bo obywateli coraz mniej :)

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) wszystko co ważniejsze (diagnostyka,badania) trzeba płacić i to straszne sumy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 14:31

    Vaniliaa lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze żeby była pewność że po tych wszystkich badaniach będzie ta upragniona dzidzia.

    No dobra ruszam wezmę kąpiel i posprzątam kuchnię , bo mąż wróci to sie za głowe złapie że żona takkkkiego lenia złapała dziś

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem juz zapisałam się na 26 kwietnia zaraz po swietach i dobrze zrobie badania i chociaz bede wiedziec na czym stoje bo tak w niewiedzy to zgłupiec można @ niech sie szybciej rozkreca to na święta bede miała spokój musi mnie słuchac bo jak nie to rozwiążemy umowę i nie bedziemy współpracowac razem

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka ja jestem zapisana też po świętach na 28 kwietnia :) mam nadzieję,że zołza mnie nie zrobi w bambuko i przyjdzie mimo wszystko regularnie,nie bardzo mi się uśmiecha mieć rozchwiany cykl :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu aktywność duża na forum :) Jak tak sobie Was czytam to miła atmosfera tu panuje.
    Z resztą wiadomka '86 to super babeczki :D

    U nas jest tak, że po roku starań na "Luzie" nie wychodziło, zaczęłam prowadzić wykresy, poszłam do lekarza, robiłam monitoring, owulacja potwierdzona, śluz zawsze ładny w dniach płodnych, bez problemu w wyznaczeniu dni płodnych, faza lutealna 10-12 dni, trochę krótka.
    Wtedy kuracja Castagnusem 3 miesiące - NIC
    Siemię lniane, wiesiołek - NIC
    Decyzja, że mąż ma zrobić badanie nasienia - wyszło bardzo ładne, dużo plemników w ejakulacie, ruchliwość, budowa prawidłowe. Mąż na 6+ :)
    więc ja w dwóch cyklach porobiłam badania:
    estradiol, prolaktyna, TSH, FSH, Progesteron, no i tu okazało się, że wszystko ok, oprócz baaaardzo niskiego progesteronu, dostałam luteinę dopochwową na 3 miesiące w 2 fazie cyklu, niestety dalej NIC...
    Zaczęło nam to wszystko doskwierać i przygnębiać, siadało na atmosferę po troszkę przekładało się to już na życie codzienne - takie zmęczenie tematem.
    Odpuściliśmy na trochę, żeby zregenerować się psychicznie... powróciłam do lekarza i dostałam skierowanie na HSG.
    Dziś pojechałam się umówić do szpitala i dostałam termin na ten czwartek, zrobiłam też badanie na czystość pochwy (posiew), jak to badnaie wyjdzie ok, to w czwartek do szpitala o 9:00. nie ukrywam, że mam MEGA stresa. :/

    To tak o mnie pokrótce :)

    Ida, elcia86 lubią tę wiadomość

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ewelinka ja jestem zapisana też po świętach na 28 kwietnia :) mam nadzieję,że zołza mnie nie zrobi w bambuko i przyjdzie mimo wszystko regularnie,nie bardzo mi się uśmiecha mieć rozchwiany cykl :)

    A może u Ciebie zamiast @ gwiazdy przyjdzie zielony kropek trzymam za to bardzo mocno kciuki Musimy sobie radzić bo jak inaczej mamy żyć czuję ze w następnym cyklu rozwiążę umowę z @ i się pożegnamy na dziewięć miesięcy

    Ewik, elcia86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jessica czarnobyl przeżyłyśmy to i rozterki też choc czasami na prawde trudno wytrzymac ukłon z mojej strony w twoim kierunku już trzy lata sporo mi własnie stuka 30 cylk ale mam cel jakim jest dzidzius i każda doczeka sie tych pieknych chwil Trzymam mocno kciuki za badania musi byś dobrze bo innej opcji nie widzę na horyzoncie

    Ewik, Jessica, Ida lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tak na prawdę o tym nie myślę bo już kilka razy się nastawiałam i nic z tego nie wyszło więc teraz tylko spokój i czekanie na rozwój wypadków :) albo przyjdzie gwóźdź programu @ albo kropek ale myślę,że raczej to pierwsze.

    Teraz mi w głowie lato,spacery i aktywny tryb życia :) uwielbiam tą porę roku.

    Jessica trzymam kciuki będzie dobrze :) uda się zobaczysz.

    NAM WSZYSTKIM SIĘ UDA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 15:17

    ewelina27, Vaniliaa, Gwiazdeczka27, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ