X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, że się gdzieś zadomowiłam :D Na razie tylko w Nowennie Staraczek działam.
    U mnie będzie Radzio :)

    Ida lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Można tak powiedzieć. Mam bardzo wysoki progesteron w tydzień po owulacji, bo 41, wysoką temperaturę, mdłości.
    Ciężka sprawa ogólnie. Wolałabym chyba nie móc w ogóle zajść niż mieć co miesiąc taką cholerną nadzieję. W tym cyklu się przejde chyba na betę kilka dni pred @, żeby się upewnić.
    No coś Ty, nie mów tak Kochana! Jeśli jesteś pod opieką specjalistów to na pewno będzie dobrze, zobaczysz :) To czekanie dobija, wiem. No i ta nadzieja co miesiąc... Ale doczekamy się wszystkie :))
    Masz rację, Beta jest jak najbardziej miarodajna.

    Iownka lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Ale fajnie, że się gdzieś zadomowiłam :D Na razie tylko w Nowennie Staraczek działam.
    U mnie będzie Radzio :)
    I ja się cieszę, bo gdzie indziej nie było tak miło jakbym chciała.
    A dla dziewczynki masz też imię?

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Witamy Beatko :)
    Mam nadzieję, że w tym cyklu ujrzysz w końcu II :)
    Prowadzisz wykres? Bo nie masz udostępnionego... Który cykl na ovf?[/QUOjest


    to moze 5 cykl na ovu, nie pamietam. wykresu nie prowadze od jakichs 2 miesiecy, z poczatku wszystko zapisywałam, mierzyłam tempke,obserwowałam się itp a teraz troche zluzowałam i nie analizuje wszystkiego jak kiedys( jedynie co to badam szyjke ale nie zapisuje swych obserwacji), bo i tak nic nie wychodzi, objawy nie potwierdzały ciąży a kilka razy tak miałam że byłam pewna że to już. No i się wkurzyłam i nie prowadzę wykresu. Zaznaczam tylko poczatek cyklu żeby wiedzieć, w którym dc jestem. Teraz Zastanawia mnie ta szyjka która jest wysoko ze ledwo dosiegam i ze jest zamknieta

    Ida lubi tę wiadomość

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka to chyba będzie Joasia albo Hania.
    Jakoś w innych tematach dotychczas sie nie umiałam znaleźć, a tu taka miła niespodzianka :)

    Beata86, Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce miec Hanie :)

    Ida lubi tę wiadomość

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    Ida wrote:
    Witamy Beatko :)
    Mam nadzieję, że w tym cyklu ujrzysz w końcu II :)
    Prowadzisz wykres? Bo nie masz udostępnionego... Który cykl na ovf?[/QUOjest


    to moze 5 cykl na ovu, nie pamietam. wykresu nie prowadze od jakichs 2 miesiecy, z poczatku wszystko zapisywałam, mierzyłam tempke,obserwowałam się itp a teraz troche zluzowałam i nie analizuje wszystkiego jak kiedys( jedynie co to badam szyjke ale nie zapisuje swych obserwacji), bo i tak nic nie wychodzi, objawy nie potwierdzały ciąży a kilka razy tak miałam że byłam pewna że to już. No i się wkurzyłam i nie prowadzę wykresu. Zaznaczam tylko poczatek cyklu żeby wiedzieć, w którym dc jestem. Teraz Zastanawia mnie ta szyjka która jest wysoko ze ledwo dosiegam i ze jest zamknieta

    Racja, jeśli ktoś ma słabsze nerwy to prowadzenie wykresu w pewnym momencie może stać się stresujące. Ja na razie jeszcze czegoś takiego nie mam, wykres dużo mi obrazuje i cieszę się że go prowadzę. Ale nie daję głowy, że za jakiś czas, kiedy po kilku miesiącach nie będzie się udawało to być może dam sobie spokój z temperaturą. Na razie jest ok, nie spinam się;)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Dziewczynka to chyba będzie Joasia albo Hania.
    Jakoś w innych tematach dotychczas sie nie umiałam znaleźć, a tu taka miła niespodzianka :)
    Bardzo się cieszę, że do nas dotarłaś :) Ja też szczerze mówiąc rozczarowałam się na innym wątku. Więc postanowiłam stworzyć nowy :)

    Ładne imiona :)

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tego cyklu przestałam mierzyć :) Cykle mam zegarkowe, a wkurzają mnie komentarze dziewczyn, jak mi temperatura skacze, ze to na 100% ciąża, ze mam testować itd itp. Niech sobie same testują :P

    Ida lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka ja mierze tempkę tylko dlatego, że lekarz mi zalecił obserwacje.
    I chyba niestety miał rację co do tego, że owulacji brak :/
    W następnym cyklu mam się zgłosić na monitoring

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że to może irytować. Niedawno była taka sytuacja na ovf, że jedna z nas miała długo ładną, wysoką tempkę. Wszystkie kazały jej testować, wróżyły ciążę na 100%, niektóre aż się wkurzały, że nie robiła jeszcze testu. A co się okazało? Że niestety to nie to... I tylko smutek i rozczarowanie jej zostało...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Iownka ja mierze tempkę tylko dlatego, że lekarz mi zalecił obserwacje.
    I chyba niestety miał rację co do tego, że owulacji brak :/
    W następnym cyklu mam się zgłosić na monitoring
    Podobno monitoring najbardziej miarodajny. Dobrze, że idziesz :)

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi @ spóźnia się 2 dni i boje sie testowania, a zawsze mialam regularne cykle. Wierzę że to jest TEN cykl. Trzymajcie kciukasy:)

    Miśkaa, Ida lubią tę wiadomość

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, dokładnie pamiętam ta sytuację, jej wykres stał się swoistym serialem ovufriendowym. No przykre to było. Dlatego ja się już nie mierzę, tylko zajmuję innymi sprawami. Wczoraj moja córeczka zaczęła chodzić na kółko taneczne :) Hoduję sobie roślinki, naważam je. Mam super kotka, dokarmiam go dobrymi karmami.
    I tylko jednego nam brakuje...

    Beata86, ash, Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Cześć Misiu :) Piękny rocznik, no tak :) Oby owocny był dla nas wszystkich ten rok :)

    Ja też staram się od stycznia (choć w cyklu jeszcze z grudnia). Byłaś u lekarza, że przepisał CI clo? Monitorował cykl? Skąd się dowiedziałaś o niepękającym pęcherzyku?

    Zdradź imiona :)

    co do imiona dla dziewczynki Łucja bądź Laura, dla chłopca Miłosz albo Gabryś :) pierwsz są moje propozycje, drugie męża, ale wszytkie nam się podobają :) aha może jeszcze Gabrysia :):)

    w grudniu musiałam mieć wywołaną @ ponieważ miałam długi cykl i okazało się, że mam duży pęcherzyk ale nie pękł. w styczniu po wywołanej @ zaczęliśmy starania, ale okazało się, że owu nie było, cykl już ponad 40 i przepisał mi mój gin clo i pregnyl, clo aby pęcherzyk szybciej dojrzewał i pregnyl na pęknięcie. z jednej strony cieszę się, że szybko zareagował, ale z drugiej już na starcie problemy...

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    Mi @ spóźnia się 2 dni i boje sie testowania, a zawsze mialam regularne cykle. Wierzę że to jest TEN cykl. Trzymajcie kciukasy:)

    trzymam!

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatko, trzymamy mocno kciuki!!! :) Daj koniecznie znać jak już coś będziesz wiedziała :)

    lownka - czyli mamy na myśli tą samą sytuację. No cóż, czasami przez te nadmierne dopingowania można się tylko nakręcić niepotrzebnie.
    Ja też skupiam się na sobie, na swoim życiu. Też mam kotka (Maniuś), mam wspaniałego męża i wymarzoną pracę. Nie jestem na forum, by się nakręcać i w kółko szukać objawów, bo to mija się z celem i przynosi odwrotny skutek. Na razie się udaje :)

    Misiu - to na pewno dobrze, że przynajmniej wiesz co Ci jest. Kobiety miesiącami czy latami się starają nie mając pojęcia co jest przyczyną tak długich starań. A często okazuje się, że ta przyczyna jest błaha i łatwa do wyregulowania, po czym po kilku cyklach są II :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Misiu - to na pewno dobrze, że przynajmniej wiesz co Ci jest. Kobiety miesiącami czy latami się starają nie mając pojęcia co jest przyczyną tak długich starań. A często okazuje się, że ta przyczyna jest błaha i łatwa do wyregulowania, po czym po kilku cyklach są II :)[/QUOTE]

    tak sobie mówię :) dzięki za wsparcie

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co Kochana :) Najlepiej jest myśleć pozytywnie, bo to przyciąga tylko dobre wydarzenia :) Ja w to wierzę :)

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, zgłaszam się. Ja już dwie kreseczki zobaczyłam, niestety ciążę straciłam. W tym miesiącu znów zaczęliśmy się starać.

    Ida, Ania1986 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ