X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Myszko :) Nooo, coraz więcej nas :) To cieszy :)
    Przykro mi z powodu straty Kochana...:( Głowa do góry i ujrzysz znów II :)

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, ja podobnie jak Mysz jestem już po poronieniu, dziś odebrałam ostatnie wyniki i zaczynamy na nowo starania, na ovu jestem od czerwca 2013 a starania od stycznia 2013, pozdrawiam

    Ida lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilko, przykro mi z powodu straty... :(
    Cieszę się że dołączasz do nas :) :)
    Mam nadzieję, że wyniki dobre?
    Ja też niedawno zaczęłam starania - w styczniu, ale w cyklu jeszcze z grudnia.
    Powodzenia Kochana i zaglądaj do nas :)

    szpilka lubi tę wiadomość

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja także staram się o dzidzię. Drugi cykl. Co prawda mam już 2 synów, ale może chociaż usprawiedliwi mnie to, że jestem z rocznika 86??

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silkroad wrote:
    Witam, ja także staram się o dzidzię. Drugi cykl. Co prawda mam już 2 synów, ale może chociaż usprawiedliwi mnie to, że jestem z rocznika 86??
    witaj :)
    no to działamy wszystkie :)

    Ida lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Szpilko, przykro mi z powodu straty... :(
    Cieszę się że dołączasz do nas :) :)
    Mam nadzieję, że wyniki dobre?
    Ja też niedawno zaczęłam starania - w styczniu, ale w cyklu jeszcze z grudnia.
    Powodzenia Kochana i zaglądaj do nas :)

    wyniki mam pod wykresem i w pamiętniku, również życzę powodzenia

    Ida lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silkroad wrote:
    Witam, ja także staram się o dzidzię. Drugi cykl. Co prawda mam już 2 synów, ale może chociaż usprawiedliwi mnie to, że jestem z rocznika 86??
    Niepotrzebne Ci żadne usprawiedliwienia!
    2 synów :) Ile mają lat?
    Ile się już starasz o 3 dzieciątko Silkroad?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    ja też rocznik 86 :) i też mam już jedno dzieciątko :) o ile można tak powiedzieć o 6latku :)
    prawie dwa lata temu straciłam drugą ciąże ;(
    i od czerwca 2013 staramy się po raz kolejny

    mogę dołączyć bo widzę że te dzieciate tez przyjmujecie :D

    Ida lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może warto zmienić tytuł topicu, żeby też te dzieciate się nie bały tu zaglądać :) Ja wieczorami mam mniej czasu do pisania, więcej czasu mam w ciągu dnia.

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    cześć :)
    ja też rocznik 86 :) i też mam już jedno dzieciątko :) o ile można tak powiedzieć o 6latku :)
    prawie dwa lata temu straciłam drugą ciąże ;(
    i od czerwca 2013 staramy się po raz kolejny

    mogę dołączyć bo widzę że te dzieciate tez przyjmujecie :D
    Witaj karmelku ponownie (bo spotkałyśmy się już na innym wątku) :)
    6-latek to już duże dziecko :) Ma z takimi do czynienia na co dzień :)
    Powodzenia i zapraszamy :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    To może warto zmienić tytuł topicu, żeby też te dzieciate się nie bały tu zaglądać :) Ja wieczorami mam mniej czasu do pisania, więcej czasu mam w ciągu dnia.
    Dziękuję za uwagę, zaraz zmienię :) Bo mile widziane są wszystkie dziewczyny Czarnobyla :D
    A ja mam odwrotnie z tą aktywnością. WW dzień słabiej, a wieczorem więcej. Dziś miałam więcej czasu, bo wypadł mi wolny dzień w pracy. Ale spokojnie, będziemy czekać na siebie :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie robiłam dotąd zadnych badań, ale myślę,że od czerwca coś zacznę w tym kierunku robić. Dotychczas z moich obserwacji wynikało, że cykl mam regularny 28 dni, żadnych większych problemów (no może bóle pierwszego dnia). Problemy moje się zaczęły od kiedy zaczęliśmy się starać o dziecko. nagle brak śluzu, tydzień przed @ ból podbrzusza jak na okres, lub @ spóźniająca się max 7 dni. myślę,ze to przez moją psychikę bo za bardzo chciałam. ( skoro wcześniej było wszystko ok, to jaki może być inny powód?). mam pytanko do dziewczyn. czy można rozpoznać z obserwacji ciała że ma się podwyższone poziomy hormonów, jakie są objawy endometriozy czy innych choróbstw? jak wtedy zachowuje się organizm chciałabym wiedzieć :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo nareszcie rocznik Czarnobyla :)

    Witam sie i ja;) <3
    Ania ,staram sie juz 7 cykl i równie 7 z owu;) pierwszy cykl szczesliwy jednak tylko na chwilke, ostatnie 2 cykle miałam stymulacje clo, obecny tylko na ziolkach o sroki nr 3 i dupku(wlasnie test owu mi wyszedl pozyt i sie zaczyna powoli bol)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2014, 20:48

    Ida lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ooooo nareszcie rocznik Czarnobyla :)

    Witam sie i ja;) <3

    HEj :):)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja nie robiłam dotąd zadnych badań, ale myślę,że od czerwca coś zacznę w tym kierunku robić. Dotychczas z moich obserwacji wynikało, że cykl mam regularny 28 dni, żadnych większych problemów (no może bóle pierwszego dnia). Problemy moje się zaczęły od kiedy zaczęliśmy się starać o dziecko. nagle brak śluzu, tydzień przed @ ból podbrzusza jak na okres, lub @ spóźniająca się max 7 dni. myślę,ze to przez moją psychikę bo za bardzo chciałam. ( skoro wcześniej było wszystko ok, to jaki może być inny powód?). mam pytanko do dziewczyn. czy można rozpoznać z obserwacji ciała że ma się podwyższone poziomy hormonów, jakie są objawy endometriozy czy innych choróbstw? jak wtedy zachowuje się organizm chciałabym wiedzieć :)
    Ja mam cykle 24 dniowe :) tez bylo wszystko oki, pomijajac mega bolesny @. Od momentu kiedy zaczelismy starac sie o dziecko, mam to samo co TY. Czuje sie jakbym non stop miała @. @ mam ok 6 dni, bolący tak, ze ostatnio myslalam ze wylodauje na pogotowiu, po @ boli mnie podbrzusze, jajniki i ogolnie wszystko od pępka w dół..w ok 15dc już zaczynają mnie boleć piersi co wczesniej nawet przed @ sie nie zdarzało..Nie wiem o co chodzi :(

    asioczek86 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja nie robiłam dotąd zadnych badań, ale myślę,że od czerwca coś zacznę w tym kierunku robić. Dotychczas z moich obserwacji wynikało, że cykl mam regularny 28 dni, żadnych większych problemów (no może bóle pierwszego dnia). Problemy moje się zaczęły od kiedy zaczęliśmy się starać o dziecko. nagle brak śluzu, tydzień przed @ ból podbrzusza jak na okres, lub @ spóźniająca się max 7 dni. myślę,ze to przez moją psychikę bo za bardzo chciałam. ( skoro wcześniej było wszystko ok, to jaki może być inny powód?). mam pytanko do dziewczyn. czy można rozpoznać z obserwacji ciała że ma się podwyższone poziomy hormonów, jakie są objawy endometriozy czy innych choróbstw? jak wtedy zachowuje się organizm chciałabym wiedzieć :)

    asioczek, witaj!
    Ja mogę jedynie powiedzieć, że w różnego rodzaju anomaliach czy nieprawidłowościach się niestety (albo i stety) nie orientuję. Tak jak Ty miewam regularne cykle, zawsze czuję owulkę i wszystkie inne objawy. Odkąd zaczęliśmy się strać to nie miałam jakoś większych problemów, ale wiem, że wielu dziewczynom dzieje się to samo co Tobie. I myślę, że to właśnie przez psychikę. Naprawdę wiele zależy od naszego nastawienia i tego co mamy w głowie.
    Wiem jedynie, że jeśli na wykresie widać duże wahania temperatur, nie można zaobserwować śluzu płodnego to można podejrzewać jakieś problemy z hormonami. Ale specjalistą nie jestem.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek to możemy sobie przebić piątkę ;) ja już czasem na siłę szukam sobie objawów chorób. mój gin nie był skory do badań. siostra robiła badania u innego- prywatnie to niby wszystko było w normie, ale ona i tak rok się starała i poroniła a potem znowu rok i na szczęście jej cudo już jest na świecie :) Swoje w życiu trzeba przejść.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, powiem Wam, że mam wrażenie, że coraz więcej par ma jakieś problemy...Gdyby to jeszcze były jakieś konkretne powody, ale z wieloma dziewczynami niby wszystko jest ok, a tu II brak...

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy jest to normalne?
    Na piersiach i brzuchu powychodziły mi takie jakby pajączki naczyniowe, czerwone punkciki. dzis mi to wylazłoi cały czas przybywa, zaniepokoiło mnie to. czy to moze miec coś wspólnego z ewentualną ciażą?, bo nie chce sobie nic wkrecać. Co myslicie?

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata86 wrote:
    dziewczyny, czy jest to normalne?
    Na piersiach i brzuchu powychodziły mi takie jakby pajączki naczyniowe, czerwone punkciki. dzis mi to wylazłoi cały czas przybywa, zaniepokoiło mnie to. czy to moze miec coś wspólnego z ewentualną ciażą?, bo nie chce sobie nic wkrecać. Co myslicie?
    W sensie zyly sa widoczne?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ