Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wybrala te 10 dni i wtedy powinna sie pojawiac do kilku dni

    gosia86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ja bym wybrala te 10 dni i wtedy powinna sie pojawiac do kilku dni
    też tak myślę, lepiej 10 i może szybciej będzie niż 7 i zastanawiać się czemu jeszcze nie ma :/

    gosia86 lubi tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze brałam 10 dni lutkę a czwartego dnia po odstawieniu zawsze przychodziła @ pozdrawiam mamuski zarażajcie tutaj każdą po kolei

    gosia86, ewwiel lubią tę wiadomość

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    mąż się wczoraj śmiał że chcę go wykorzystać:) ale bylam tak zmęczona że zasnelam jak,rozmawialiśmy
    a kąpiel nie dam rady bo,mam prysznic :(
    muszę czekać może jak odstawie luteinę za parę dni to przyjdzie ta wredna @
    tylko żal mi mojego pięknego planu zrobienia testu na rocznicę ślubu:(

    lekarz zapisal mi 7-10 dni wiec nie wiem,ile ta luteinę brać? Co doradzicie?

    my jak robiliśmy łazienkę to kupiliśmy kabinę prysznicową 120/85cm i z brodzikiem 40cm :D z założeniem żeby dzidzia miała gdzie dupkę moczyć i cieszyć się wodą ;) więc miałam gdzie posiedzieć ;)
    a teraz jak już rzeczywiście za "chwilę" będzie potrzebna to zaczyna pękać brodzik :/ no cóż pewnie nie przystosowana była do naszej nadwagi ;)

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj robiłam bete a dopiero dzisiaj po 14 bede miec wyniki , zastanawiam sie czy nie za wczesnie zrobiłam bo wczoraj to był 13dpo owu oj tam co ma być to i tak będzie twoja wola Panie a nie moja niech sie stanie

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    ja wczoraj robiłam bete a dopiero dzisiaj po 14 bede miec wyniki , zastanawiam sie czy nie za wczesnie zrobiłam bo wczoraj to był 13dpo owu oj tam co ma być to i tak będzie twoja wola Panie a nie moja niech sie stanie

    w 13dpo jeśli się udało to powinno już wyjść szczególnie z bety.

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi ile dni po ostatniej tabletce dupka spodziewać sie wielmożnej pindy

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu - ja zawsze miałam regularne cykle, ale w tym ostatnim też zezłościłam się na @, że się spóźnia, bo chciałąm Donga zacząć brać ;) Spokojnie, postaraj się o tym nie myśleć i przyjdzie.

    Ewik - mi też tak gorąco. Ale nie od upału, tylko tak od środka jakby. Masakra, nie wiem gdzie mam się schować. Głowę mam całą gorącą, jakby gorączkę miała ;)

    Aniu - daj koniecznie znać jak się sprawy mają

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście może problem kiedyś z wynikami w Diagnostyka? dziś poszłam do punktu po odbiór bo na internecie jest wynik ale nie do wydruku. Dostałam wynik i szok... na necie wynik 41,65 a ja od nich dostaje na papierze 47,73 :/ miała baba to wyjaśnić i zadzwonić powiedzieć o co chodzi i cisza :/

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka mi do 2 dni pojawiala sie @ ale lekarz mnie uprzedzil,ze moze byc dluzej. Mimo wszystko trzymam kciuki za pozytywna bete.

    Ida ja mam tak samo jakby goraczka ale upal nie pomaga u mnie jest juz 32 stopnie

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Ida ja mam tak samo jakby goraczka ale upal nie pomaga u mnie jest juz 32 stopnie

    A ja dziś jak wychodziłam to musiałam bluzę ubrać :D

    Ida lubi tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje wam tego gorąca i trzymam za was kciuki ja to wcale nie wychodzę z biura bo wścieklizny z tego ciepła dostaje a w głowie karuzela kolorowa sie robi

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati86 wrote:
    Dziewczyny miałyście może problem kiedyś z wynikami w Diagnostyka? dziś poszłam do punktu po odbiór bo na internecie jest wynik ale nie do wydruku. Dostałam wynik i szok... na necie wynik 41,65 a ja od nich dostaje na papierze 47,73 :/ miała baba to wyjaśnić i zadzwonić powiedzieć o co chodzi i cisza :/
    A na necie jaki miałaś wynik? To już druga beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 13:17

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to progesteron

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Współczuje wam tego gorąca i trzymam za was kciuki ja to wcale nie wychodzę z biura bo wścieklizny z tego ciepła dostaje a w głowie karuzela kolorowa sie robi
    też mam w głowie karuzele. poza tym nogi mi strasznie puchną od tych upałów ;/

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati86 wrote:
    Dziewczyny miałyście może problem kiedyś z wynikami w Diagnostyka? dziś poszłam do punktu po odbiór bo na internecie jest wynik ale nie do wydruku. Dostałam wynik i szok... na necie wynik 41,65 a ja od nich dostaje na papierze 47,73 :/ miała baba to wyjaśnić i zadzwonić powiedzieć o co chodzi i cisza :/
    Kati zauwazylam to dopiero w tym miesiącu wcześniej nigdy nie bylo takich sytuacji teraz zaokrąglone wyniki byly w moim pezypadku

    dzięki za odpowiedzi dziewczyny:*
    jeśli @ nie przyjdzie w trakcie to odstawie po 10 dniach luteine

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Kati zauwazylam to dopiero w tym miesiącu wcześniej nigdy nie bylo takich sytuacji teraz zaokrąglone wyniki byly w moim pezypadku

    Chodzi o to że 2 różne wyniki dostałam niby z tej samej próbki :/

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój progesteron 0.517 elektoniczny wynik na papierowym 0,520

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ogłaszam ze wynik beta hcg poniżej 2,0 czego ja sie spodziewałam ze nagle sie uda , mam wszystko w du...pku czekam na @ a póżniej to nie wiem musze sie oswoić z miastenią bo ledwo doszłam z labo do biura pozdrawiam was i życzę aby każdej sie udało a tym dziewuszkom które mają dzidziusia pod serduszkiem życze długiej i spokojnej ciąży bez komplikacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki a u mnie dziś testy takie same jak przed wczoraj(wczoraj jakieś bladziochy były) nie wiem juz sama co o tym myśleć pewnie @ zaraz zawita bo rano miałam tak smużkę jasno brązowąto wszystkie razem69e8909859530275m.jpg
    a tu te 2 z dzis robione o 5 rano i o 12 7dc70cf2ea0cf3bcm.jpg
    dzis 11dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 14:57

‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ