Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iduś bo roznie pisza i mowia. Ja tez bylam przekonana jak zaczelam brac duphaston,ze to on mi podnosi temp.ale 2 lekarzy mnie wyprowadzilo z bledu,ze to nie lek tylko sie wyrownuje poziom progesteronu bo byly jego braki.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja nadaje z tel bo jakaś awarię mają u nas. u mnie wczoraj plamienia różowo -brązowe co jakiś czas oni spadek temp dziś test dalej z taką samą kreską zero pplamien oni temp do góry. Sama nie wiem o co chodzi...

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko na pewno niedlugo tak się stanie. Z całego serduszka Ci tego życze. Ale zebys sie denerwowal to mowie stanowczo NIE. Trzeba byc spokojnym i wszystko brac bez stresu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Aniu dziwne to wszystko a nadal bierzesz lutke lbo dupka?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki za Ciebie musi być dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik dziękuje ślicznie nerwy zawsze sie przyplączą nie trzeba jakiegoś specjalnego zaproszenia wysyłać one zawsze są obecne Jak tylko przyjdzie @ to postaram sie olewać wszystko co kolo mnie sie dzieje i wyłączyć myślenie spokojnej ciąży życzę każdej z was

    Kati86, Ewik, Lenka@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Kurcze Aniu dziwne to wszystko a nadal bierzesz lutke lbo dupka?
    Nie wzięłam tylko wczoraj rano dupka.a więc @ jakby miała się rozkręcić to i tak by się do tej pory rozkrecila.

  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu1986, ależ masz opis w avatarku... czuje się jakbym czytała też o sobie...

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu będzie dobrze tulę Cię:*
    Ewik piekna beta piekna :*
    Aniu oby do Ciebie @ nie przyszla, za to ja ją chętnie przyjmę u siebie:)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Kasiu będzie dobrze tulę Cię:*

    I jest dobrze ;)
    w poniedziałek 399 a wczoraj 1604 :D

    gosia86, aja, Lenka@ lubią tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo też pięknie:*
    ale chyba jedna kijanka?
    kiedy będziesz wiedziała coś więcej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 13:47

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Ooo też pięknie:*
    ale chyba jedna kijanka?
    kiedy będziesz wiedziała coś więcej?

    mam nadzieję że za tydzień już będziemy wiedzieli. Wczoraj niby wyłaniał się jakby pęcherzyk ale gin nie chciał mówić, że na pewno więc za tydzień to już niech kijanek sobie nie robi jaj i pokaże się ładnie ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super.....

    Kati86 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wszystko bedzie dobrze a kijanek może kijanja chce sie z wami trochę podroczyć i pobawić w kotka i myszkę

    Kati86, gosia86 lubią tę wiadomość

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Kasiu wszystko bedzie dobrze a kijanek może kijanja chce sie z wami trochę podroczyć i pobawić w kotka i myszkę

    Po tatusiu trochę nerwów popsuć ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia piekna beta:)
    u mnie nadal cisza lekkie skurcze z lewej strony i od czasu do czasu ból @ i cycki raz bardziej bolą raz mniej. Dziś też mam powódź z białego śluzu,a normalnie powinno być już plamienie.

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a nie skusisz sie n bete?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu śmigaj do lekarza bo coś to dziwnie wygląda.
    Trzymam kciuki żeby nie było nic złego i mam nadzieję że to nawet coś dobrego :*

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    milej soboty :*

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia sobota w pracy i zaczynam urlop! :) małpa się rozkręca, niech się rozkręci dziś, bo jutro chcieliśmy jechać na basen jak będzie ładna pogoda, ale jeszcze zobaczymy

    gosia86 lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ