X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 dc było <3 elektryzowanie nie wiem czy nie za późno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    no to przewiduje dołek na czwartek bo wtedy mam termin @
    Dziewczyny, to ja mam pierwsze pytanie długo już się staracie ??
    Wszystko bedzie dobrze zobaczysz ja staram sie 28 cykli jesli sie nie mylę

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...nigdy nie mialam takiej sytuacji wiec nie bardzo sie wypowiem ale kto wie moze cos w brzuszku babelkuje. Zycze Ci tego kochana.

    Pocieszcie sie kobitki,ze Wy przynajmniej mozecie sobie poserduszkowac a u mnie posucha taka,ze hej jak policzylam kiedys ile bylo w przeciagu tej rozlaki to zal sie przyznac i wszystko w nieplodne albo pod koniec owulacji bo zawsze akurat musial mi okres figa splatac i sie przesunac 2,3 dni ale co tam jestem trwam i walcze sama ze soba zeby nie dostac fiola.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    Ida Myszy86 należy się serduszko :)
    Już to nadrobiłam, ale szczerze się przyznam, że musiałam chyba przeoczyć tą dobrą nowinę...

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem od 1,5 roku moze ciut dluzej sie nie zabezpieczamy ale to bylo luzne podejscie na zasadzie co los przyniesie. Od 8 miesiecy na odleglosc hehe, a od 5 cykli pod obserwacja lekarza.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    no to przewiduje dołek na czwartek bo wtedy mam termin @
    Dziewczyny, to ja mam pierwsze pytanie długo już się staracie ??
    Ja jestem na początku - 3 cykl w trakcie, właśnie zbliża się owulka. Ale mamy tu 'weteranki', które starają się nawet kilka lat...
    A Ty ile?

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to my staramy się niecały rok. i już dostaje jakiś dołów szczególnie jak jednak przychodzi okres.
    U mnie teraz tez posucha w przytulankach bo abstynencja musi być kilka dni przed badaniami męża.

    Ida, Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko - ja mam tak za każdym razem jak mam owulkę i serduszkuję z mężem. Czuję jajnik wyraźnie, a nawet boleśnie.
    Spokojnie, może to właśnie TEN czas? :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Hmm...nigdy nie mialam takiej sytuacji wiec nie bardzo sie wypowiem ale kto wie moze cos w brzuszku babelkuje. Zycze Ci tego kochana.

    Pocieszcie sie kobitki,ze Wy przynajmniej mozecie sobie poserduszkowac a u mnie posucha taka,ze hej jak policzylam kiedys ile bylo w przeciagu tej rozlaki to zal sie przyznac i wszystko w nieplodne albo pod koniec owulacji bo zawsze akurat musial mi okres figa splatac i sie przesunac 2,3 dni ale co tam jestem trwam i walcze sama ze soba zeby nie dostac fiola.
    Kochana, nie dostaniesz fioła! Nie mam mowy!!! :D

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa najwazniejsze to sie nie lamac bo sama wiem po sobie,ze dolki i psychika potrafi tak czlowieka nakrecic..... Jakis czas temu tak sie nakrecilam,ze cos wyszlo i mialam doslownie wiekszosc objawow ciazy okresu nie bylo na co mnie gin sprowadzila na ziemie tekstem: ja sie nie dziwie,ze masz objawy jak na poczatku ciazy ale to niestety anemia.

    Teraz wrzucilam na luz i biore co mi los daje nie ma sensu sie przepychac z samym soba, trzeba sie cieszyc z bycia razem, okazywac sobie czulosc i czerpac przyjemnosc z serduszkowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 20:40

    Miśkaa, Vaniliaa, ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie czuję nigdy żadnych objawów owulki chyba jedynie po wzroście temp. mogę ja stwierdzić mniej więcej.

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    no to przewiduje dołek na czwartek bo wtedy mam termin @
    Dziewczyny, to ja mam pierwsze pytanie długo już się staracie ??

    my trzeci cykl się nie zabezpiczamy, z czego pierwszy za późno już było, po owulce, drugi bez owulacji, a być może pierwszy też (tak lekarz podejrzewa) a teraz pierwszy cykl na stymulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Vaniliaa najwazniejsze to sie nie lamac bo sama wiem po sobie,ze dolki i psychika potrafi tak czlowieka nakrecic..... Jakis czas temu tak sie nakrecilam,ze cos wyszlo i mialam doslownie wiekszosc objawow ciazy okresu nie bylo na co mnie gin sprowadzila na ziemie tekstem: ja sie nie dziwie,ze masz objawy jak na poczatku ciazy ale to niestety anemia.

    Teraz wrzucilam na luz i biore co mi los daje nie ma sensu sie przepychac z samym soba, trzeba sie cieszyc z bycia razem, okazywac sobie czulosc i czerpac przyjemnosc z serduszkowania.

    ja po pierwszym cyklu starań byłam "w ciąży" ;p wszystkie objawy, ale organizmy płatają nam figle ;p teraz podchodzę z dużym dystansem i co ma być to będzie :)

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa no to mega dużo kciuków żeby to był ostatni cykl :)
    Ja na początku myślałam że to takie proste będzie, jak ludzie wpadają, to ja raz i po sprawie a tu proszę

    ewelina27, Miśkaa lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie ma tak latwo ale co tam damy rade laseczki :) moj maz ostatnio sam stwierdzil, ze zawsze myslal o ciazy jako o stosunku bez zabezpieczenia i siuk dzidzius jest a tu sie okazuje,ze to niezla robota

    ewelina27, Vaniliaa lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę byc spokojna i basta będę musiała poprawić farbowanie włosów ponieważ z tyłu głowy niezbyt mi pokryło odrosty :( tak to jest jak sie posłucha kogoś na temat farby ktoś polecił a ja sie skusiłam zamiast brac tą co zawsze cholera jasna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój tez tak myślał raz wystarczy i spokój a tu jednak sie okazuje ze trzeba troszki popracować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ewelinko - ja mam tak za każdym razem jak mam owulkę i serduszkuję z mężem. Czuję jajnik wyraźnie, a nawet boleśnie.
    Spokojnie, może to właśnie TEN czas? :)
    Cyba wezmę sie za prace<3 i za m

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już się śmiał że pójdziemy na dyskotekę :D i odwiedzimy toaletę i wtedy będzie dzidzia haha

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha może jest to myśl ;p ja się stresuję tym pregnylem jutro, tak dziwnie trochę będzie jutro <3 :)

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ