X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno wiesiołka można stosować tylko do owulacji a później odstawić bo powoduje skurcze macicy i w przypadku ciąży może dojść do poronienia :/ nie znam się ale tak mi też gin mówił..

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie potwierdzam to samo mi gin mowil.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 5 marca 2014, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Potwierdzam z tym wiesiołkiem, że jest zdradliwy. Ja mam dzisiaj 11sty dzień cyklu i sama nie wiem, czy go nie ograniczyć.
    Muszę sobie TSH dzisiaj zbadać, bo już dawno nie badałam i ciekawi mnie jak tam moja tarczyczka :)
    A tak poza tym to popielec... taka mnie refleksja naszła, że już tyle okresów liturgicznych starań.. zawsze myślałam, że to już w to święto Pan bóg mnie wysłucha i będzie dzidziuś ;)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia Dziewczynki:).

    Iwonka tez musze sie wybrac zbadac TSH bo wczoraj cos sie gorzej czulam i nie wiem czy mi nie zaczyna swirowac od nowa pod wplywem stresu (okropne uczucie ja wtedy mam wrazenie,ze moj organizm zacznie chodzic po scianach, spac nie moge wtedy)

    Bedzie dobrze zobaczysz, doczekasz sie upragnionego malenstwa.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj rano zauważyłam podbarwiony śluz... chyba kolejny cykl na nic.... Smutno mi jak nie wiem.....

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 5 marca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!

    Miłego dnia Wam życzę i uciekam :)
    Witam nowe Koleżanki.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora bardzo mocno przytulam i wyslylam duzo buziakow....:* wiem,ze pewnie nic nie jest w stanie Ci dzisiaj poprawic nastroju ale pamietaj,ze zawsze pocieszymy. Jak nie w tym cyklu to w nastepnym sie uda wierze w to bardzo mocno. Musimy walczyc.

    Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora, będzie dobrze, musi być ;) Ja się pocieszam, że tylko małemu odsetkowi par się nigdy nie udaje, a reszta w końcu się doczekuje ;)

    Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na kontrolnym usg no i niestety w tym cyklu owulacji brak :/
    Od następnego wkraczamy z CLO + Estrofem + Duphaston i monitoring.
    Eh....

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka ma racje... Zawsze jest nadzieja.

    Ash u Ciebie tez bedzie dobrze zobaczysz, trzymam kciuki.

    ash, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :D
    ale sobie dziś pospałam, ale lepiej się już czuje :)
    Co do wiesiołka to tez na ulotkach powinno pisać do kiedy należny go stosować, ale ja tylko 2 cykle stosowałam i w sumie różnicy w śluzie nie zaobserwowałam, może za krótko i też tylko do owulki go brałam

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:



    Vaniliaa - ale nigdy nic nie czujesz? Żadnego kłucia, bólu jajników? A jak ze śluzem u Ciebie?
    I tak, spontany podobno najlepsze ;) Jak się w ogóle o tym nie myśli.

    No właśnie nigdy mnie nic nie boli moja gin stwierdziła że i tak może być. śluz mam normalny i łatwo rozpoznać że białko jajka, z tym problemów nie mam.
    cytologia pierwsza klasa u mnie, owulacja występuje, jajniki prawidłowe endometrium też. hormony w normie ...
    dziecka brak :P

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Vaniliaa ja słyszałam z wypowiedzi koleżanek i postronnych osób,że czasami trzeba wiesiołka brać kilka cykli żeby zauważyć różnice w śluzie jeżeli ktoś ma z tym problemy. Ja po miesiącu stosowania oleju lnianego w kapsułkach z omega zauważylam w tym cyklu śluz rozciągliwy bo tak to był schowany,że tylko gin podczas badania go mogła zobaczyć

    Co do owulki to każdy organizm jest inny jedni będą mieć objawy inni nie, na to nie ma reguły ja np. mam co drugi miesiąc objawy w postaci bólu jajników później cisza od nowa.
    Psychika też działa i nakręca jak po kilku miesiącach prób się nie udaje a kobiety mają genialną zdolność do nakręcania się i wmawiania sobie rożnych rzeczy.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama już nie wiem... mam lekkie skurcze, krwawienia nadal nie ma tylko lekko podbarwiony śluz. W ogóle wydaje mi się, że dużo jest tego śluzu jak na początek @. O dziwo rozpłakałam się tylko raz - rano.

    Podziwiam Was, że dla Was nowy cykl to nowe nadzieje - dla mnie nowy cykl to więcej stresu niż nadzieji. Zawsze Was to pocieszałam, a dzisiaj sama załapałam doła. Przepraszam :-(

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a http://forum.we-dwoje.pl/images/smiles/glaszcze.gif puki nie ma okresu zawsze jest nadzieja

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora_a a może takie plamienie to właśnie dobry znak :)?
    Kiedy powinnaś dostać @??

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazwyczaj cykle mam 28 dniowe, ale w tym miesiącu owulacja wypadła trochę później. Licząc 14 dni od wyznaczonej (przerywaną linią) owulacji byłby to najbliższy piątek. Dzisiaj jest 12 dpo. Nie wiem jaką mam fazę lutealną, bo to pierwszy cykl pomiarów. W zeszłym miesiącu okres pojawił się 13 dpo (po pozytywnym teście owu). Dobrze, że chociaż tutaj mogę napisać co mi leży na wątrobie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 11:29

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli przed @ nie masz nigdy takich plamień to nie ma co się załamywać że się nie udało :)!
    Wczoraj w innym wątku czytałam że dziewczyny którym się udało miały właśnie często takie jednorazowe plamienia :P

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora no wlasnie tak jak pisz dziewczyny moze takie plamienie jest zwiastunem babelka? Nie trac wiary nie ma okresu to jest dobrze. A za nic nie musisz przepraszam to naturalne,ze kazda z Nas ma lepsze i gorsze dni. Za bardzo chcemy dzidzie zeby nas nic doszczetnie nie ruszalo.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że jestem trochę rozdarta - z jednej strony racjonalizm każe mi myśleć, że się nie udało, a z drugiej serce chwyta się choćby cienia nadzieji... dziękuję Wam za wszystkie słowa, gdyby tylko potrafiły przestawić moje myślenie... Ale wiem, że gdybyście Wy były na moim miejscu to ja pocieszałabym Was dokładnie tak samo! Cieszę się, że tu trafiłam, choć początkowo byłam bardzo sceptyczna

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ