X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie napisze nic odkrywczego Bedzie Dobrze Kochana.... I tego cienia nadzieji masz sie trzymac :) musi byc dobrze i juz! Pewnie za w przyszlym miesiacu mnie trzeba bedzie pocieszac ale wiem,ze majac takie wsparcie wojowniczek Czarnobylek dam rade i pojde dalej nie poddam sie bo mam o co walczyc.

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy myślicie, że silne bóle w podbrzuszu, bóle jajników w okresie owulacyjnym mają związek z tym, że przyjmuję wiesiołek? wcześniej mnie nie bolało , dopiero jak od 3 cykli biorę wiesiołek do owulki, to zaczęły się te moje męki. sama nie wiem czy to dobrze. śluzu i tak nie mam więcej. chyba odstawie tego wiesiołka :(

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 jeśli to zaczęło się odkąd bierzesz wiesiołka to może rzeczywiście odstaw.

    Kurcze ale mnie leń złapał, tyle mam do zrobienia a siedzę :] to chyba przez ta pogodę

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc po wiesiolku skoro wywoluje skurcze macicy to moze tez miec wplyw na takie bole jajnikow.
    To prawda pogoda masakryczna ponuro zimno eh...chce sloneczka troszke

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    chce sloneczka troszke
    słoneczka i urlopu oooo marzenie :) w takie pochmurne dni to tylko złe myśli chodzą po głowie. A z nimi trzeba precz i z daleka.

    Dziś mój maż rano przyniósł mi serniczka bo miałam od wczoraj taka ogromną chęć :) i jak jadłam i się rozpływałam że pyszne to powiedziałam że tego potrzebowałam ja i kropek :D to ten prawie się kanapką nie udusił bo myslał że juz testowałam, nawet oczy mu sie zaświeciły i zaczą wypytywać :P
    ehh jutro pewnie będę załamana...

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak urlopu i sloneczka.........

    Nie damy Ci sie zalamac, spokojna glowa. No ale mezusia zaskoczylas. Moj dzisiaj juz dzwonil i mowi,ze juz piatek tuz tuz i nie moze sie doczekac jak juz bede po okresie zeby walczyc o babelka.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik :) zaskoczony ale pozytywnie :) od roku już planuje jak bym chciała mu przekazać taką nowine i napewno nie było by to przy seniku choc i tak było miło zobaczyć ten wyraz twarzy.

    A staranki oczywiście miły akcent całego tego działania o dzidzie :)
    kciuki żeby oprócz miłych chwil również i owocne były :)

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:
    Ewik :) zaskoczony ale pozytywnie :) od roku już planuje jak bym chciała mu przekazać taką nowine i napewno nie było by to przy seniku choc i tak było miło zobaczyć ten wyraz twarzy.
    I jaki masz pomysł, żeby to przekazać? Jak dla mnie to serniczek też fajny :)

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekamy sie i my, a co ! Kazda chyba cos planuje pod tym wzgledem ale najwazniejsze to sie nie lamac mimo niepowodzen i sie nie nakrecac.

    Oj tak starania sa bardzo mile :) wierze ze beda owocne

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana wrote:
    I jaki masz pomysł, żeby to przekazać? Jak dla mnie to serniczek też fajny :)
    Pomysłów mam tysiące tylko najpierw niech pojawi się ta kropka :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kompletnie nie myślę o tym jak poinformuję Męża, bo zazwyczaj testujemy jak oboje jesteśmy w domu, a gdyby nawet zdarzyło się inaczej to bym nie wytrzymała i od razu mu powiedziała - zresztą od razu by zauważył, że coś jest na rzeczy.

    Ewik, Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora też tak mam jęzorka bym nie utrzymała,żeby nie powiedzieć. Mój jest taki,że musi być o wszystkim informowany na bieżąco.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! :) Wróciłam do domu po pracy. Ach, dziś mnie bardzo te moje dzieciaki wymęczyły... :D Ale jeszcze 2 dni i weekend :)

    Co do wiesiołka jeszcze - ja wiem, że może powodować jakieś skurcze i dlatego bierze się go do owulacji. Myślałam, że gin odradzał jego brania z innych względów, ale te dobrze znam :) U mnie owulka wyraźna zawsze, więc nie mam problemów z jej ustawieniem :)Biorę dopiero 2 cykl i mam wrażenie, że śluzu więcej. Ale ja biorę go z innych względów niż poprawa płodności - liczę na wzmocnienie organizmu, bo w tym podobno też świetny. No i łagodzi migreny, a u mnie z tym ciężko...

    Kor_a - trzymaj się i nie łam się jeszcze. A jeśli nawet nic z tego, to zawsze jest nadzieja na następny cykl :)


    Ja też wiele razy zastanawiałam się jak powiem mężowi o ciąży, ale doszłam do wniosku, że nie będę cudować z jakimiś bucikami czy skarpetkami i robić cyrków, bo raz że on może nie załapać od razu i trzeba będzie wprost powiedzieć, co taką akcję spali, a dwa, że nie wytrzymam by robić mu niespodziankę. Myślę, że powiem najnormalniej na świecie, oczywiście z mnóstwem emocji, ale bez wymyślania :0 Ciekawe kiesy to będzie ;)

    PS. Mojej koleżance z pracy dzisiaj śniło się, że jestem w ciąży. A podobno miewa one prorocze sny :P

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ida :)

    Może ten sen to jakiś zwiastun? Kto wie kochana...

    Świetne podejście nie ma co kombinować bo życie i tak weryfikuje po swojemu najlepiej prosto z mostu a i tak będzie to magiczna chwila dla obojga :)


    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ewik :)

    Ta koleżanka bardzo się cieszyła z tego snu i w ogóle jeszcze dużo wcześniej mi tak mówiła i namawiała, bym teraz zaciążyła, poszła na macierzyński a za rok ona by zaciążyła i poszłaby na macierzyński, a ja wskoczyłabym na jej miejsce, a później na miejsce pani, która odchodzi na emeryturę (bo pracuję tam na zastępstwo, więc to jakieś rozwiązanie by było ;)) Kto wie, kto wie :)

    A z przekazywaniem tej informacji to może być tak, że wcale nie będzie to jakaś wielka, doniosłą chwila. Może nawet nie będę podejrzewała że jestem w ciąży i zrobię test z ciekawości albo np przed jakąś imprezą? Albo może testy mi nie będą wychodzić, będę się źle czuła i nie będę wiedziała od czego, pójdę na badania i dopiero wtedy wyjdzie? Różnie to może być i nie nastawiam się na to, że będzie jak na filmie ;)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym słowem koleżanka ma bardzo dobry plan :)

    Tak masz rację życie to nie film i pisze swoje scenariusze, teraz wychodzę z założenia takiego :

    a) najpierw niech się "uda" zaciążyć
    b) później będę się cieszyć i myśleć co dalej

    Na razie szczerze jest mi dobrze jak jest chciałabym bardzo żeby się udało ale nie będę się wpędzać w czarną rozpacz bo nie ja pierwsza i ostatnia inni mają zdecydowanie gorzej ... dopóki nikt mi nie powie "nie macie szans" staram się na luzaka z pokorą

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a tak dla rozluźnienia z innej beczki :) Jak poznałyście swoich Mężów?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:)

    Ida, Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza :) miałam monitoring i samo zadowolenie lekarza mówi za siebie - pierwszy cykl z clo endometrium ponad 9 mm, dwa pęcherzyki z prawym jajniku 17mm i 18 mm, w lewym 19mm :) mam podany pregnyl i trzeba działać! :)

    Ida, asioczek86, Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik - mam wrażenie, że jesteśmy bardzo do siebie podobne. A przynajmniej podejście mamy prawie takie samo :)

    Ania1986 - heeeeej :) Co tam?

    Miśka - super wieści :) Naprawdę dobre, bo wiem, że nie każda po monitoringu jest taka zadowolona i ma takie dobre parametry :) Działać z tej radości! <3

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ