X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mam pytanie - zauważyłam u siebie żółty śluz. Ale nic mnie nie swędzi ani nie mam innych dolegliwości. To pewnie jakaś infekcja, ale czy mogę ją jakoś sama wyleczyć? Bo nie ma sensu zapisywać się do lekarza, czekać na wizytę 2 czy 3 tygodnie (u mojego tak jest), płacić za nią dużo, po to żeby mi przepisał Clotrimazolum. No nie wiem. Widziałam w tv jakieś Iladian czy cuś. A może jest jeszcze coś innego?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewcxyny :-)
    ja dziś ledwo żywa, aż z pracy zwolniłam sie wcześniej bo nie mialam sily..

    vaniliaa trzymam kciuki aby ten cykl jednak byl szcześliwym!!

    kora za Ciebie tez trzymam kciuki :-)

    mam nadzieje ze serduszka zaczna przybywać jak najprędzej :-)

    Vaniliaa, ewelina27, Kor_a lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida

    ja wlasnie jestem w trakcie leczenia infekcji i teraz pluje sobie ze wczesniej nie poszlam do lekarza tylko sie sama leczylam. Bralam lacibios femina w tabletkach ale to tylko probiotyk tak samo jak iladian i niestety tylko na kilka dni sie polepszylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 19:20

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida

    jeżeli nie ma zmienionego zapachu możesz przez kilka dni spróbować jakimś lekiem bez recepty typu globulki, ale jak nie przejdzie to lepiej do lekarza, chyba ze zawsze tak masz, bo wg moje papierowego wykresu śluz może być biały lub żółty (typ mniej płodny) a martwić się trzeba zielonkawym lub nietypowym dla nas, jeśli dłużej się obserwujemy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2014, 19:44

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczynki, mam pytanie - zauważyłam u siebie żółty śluz. Ale nic mnie nie swędzi ani nie mam innych dolegliwości. To pewnie jakaś infekcja, ale czy mogę ją jakoś sama wyleczyć? Bo nie ma sensu zapisywać się do lekarza, czekać na wizytę 2 czy 3 tygodnie (u mojego tak jest), płacić za nią dużo, po to żeby mi przepisał Clotrimazolum. No nie wiem. Widziałam w tv jakieś Iladian czy cuś. A może jest jeszcze coś innego?


    U mnie też wystąpił śluz żółtawy i wtedy lekarz naprotechnolog powiedział, że jest to spowodowane tym że mam nadżerkę. Ale może u Ciebie to co innego.

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kremowo-żółte są normalne w drugim cyklu, często tak mam. nie swędzi, nie piecze a śluz żółty. nie martwię się tym. (nadżerkę też mam).

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez internet, zupełnie nieprzypadkowym przypadkiem ;)
    Ewik wrote:
    Dziewczynki a tak dla rozluźnienia z innej beczki :) Jak poznałyście swoich Mężów?


    Miśkaa trzymam kciuki :)

    U mnie drugi dzień bez tabletek anty - teraz trzy miesiące "uważania" już bez chemii. Jeszcze 110 dni szlabanu...

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki. Ja raczej nigdy nie mam czysto białego śluzu, zawsze jakoś taki żółtawy, ale to podobno normalne. Ale wczoraj i dziś już tak bardziej żółty (jak smarki, przepraszam :D) był, na szczęście bez zapachu. Nadżerkę mam, więc to może dlatego. Spróbuję jakimiś lekami bez recepty, bo nic mi nie dolega tal naprawdę. Jestem świeżo po wizycie u gina, a on niczego nie zauważył.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, jeszcze mi się przypomniało, że to może przez witaminę C, bo biorę. Może stąd to zabarwienie?

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę Kochana :)
    vincaminor wrote:
    Przez internet, zupełnie nieprzypadkowym przypadkiem ;)



    Miśkaa trzymam kciuki :)

    U mnie drugi dzień bez tabletek anty - teraz trzy miesiące "uważania" już bez chemii. Jeszcze 110 dni szlabanu...

    Miśkaa, ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Przez internet, zupełnie nieprzypadkowym przypadkiem ;)

    Ja tez przez internet dokladniej na gadu gadu...

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na pielgrzymce do Częstochowy ;p poznaliśmy się na pierwszym postoju :) i tak wędrujemy już 9 rok :)

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    vincaminor wrote:
    Przez internet, zupełnie nieprzypadkowym przypadkiem ;)

    Ja tez przez internet dokladniej na gadu gadu...

    to ja tez na gg ;)

    Ewik lubi tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska super... My w czerwcu mamy rocznice ogolna hehe tez 9 lat i 4 lata po slubie wiec jest co swietowac

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik wrote:
    Miska super... My w czerwcu mamy rocznice ogolna hehe tez 9 lat i 4 lata po slubie wiec jest co swietowac

    my 3 lata po ślubie :)

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka super tez jestescie dlugo ze soba. Ja mam czasami wrażenie,ze jestesmy juz starym malzenstwem hehe w porownaniu do naszych znajomych jak obserwuje to u nas jest wszystko takie zgodne poukladane, zbytnio sie nie klocimy bo szkoda nam zycia na to, czasami o jakies pierdoly tylko. A oni jazda na calego tak sie szarpia, miotaja jakies takie to dla mnie chore wiecznie jakies akcje maja zazdrosc o to,ze my sie dogadujemy i mamy pozytywne relacje. Dziwia mnie tacy ludzie bo widzialy galy co braly...

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziały gały co brały kiedy pierścionek zakładały ja tak mówię kiedy kłócę się z m dzięki Bogu rzadko się kłócimy obydwoje tego nie lubimy

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie sami nie lubimy ale mi sie w glowie nie miesci po co ludzie sie decyduja na slub a pozniej maja tysiac problemow typu: wychodzisz z kolegami, jezdzisz do mamy, nie poswiecasz mi czasu, chcesz mnie wrobic w dziecko itp.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 6 marca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wszystko jasne - rano 36,2, a przed chwilą zaczęło się krwawienie. Wczoraj miałam gorszego doła - przez noc chyba się z tym oswoiłam. Żeby dać sobie nowego kopa kupuję nowy termometr, bo mój ma tylko jedno miejsce po przecinku i może nie odnotowywać istotnych wahań. Mam nadzieję, ze dostanę go w pobliskiej aptece. Dzisiaj po południu wyjazd do teściów - mam nadzieję, że zmiana klimatu za bardzo nie rozchwieje mojego cyklu.

    A jak poznałam Męża? Poznał nas ze sobą mój były chłopak po tym jak mnie zostawił (notabene mój Mąż to jego kuzyn, który przyjechał na śląska na studia). Długo się tylko przyjaźniliśmy, bo ja cały czas chciałam być z tym poprzednim (zresztą długo dawał mi nadzieję). Po 4 latach jak grom z jasnego nieba spadła miłość i wiedziałam, że on będzie moim mężem. W tym roku będzie 4 lata po ślubie, 7 w związku i 10 znajomości :-) Generalnie - wszystko zostało w rodzinie :-)

    Ewik, karmelek, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kora :)

    Bardzo mocno przytulam, bedzie dobrze zobaczysz przeciez musi sie udac. Pamietaj zawsze dasz rade. Odpoczniesz troszke u tesciow i bedzie ok.
    Moze mam chore podejscie ale caly czas w to mocno wierze,ze musi sie w koncu udac i koniec kropka:) bo takie myslenie nie daje mi zwariowac w tym wszystkim

    Historia z Mezem jak z filmu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 09:27

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ