X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam dziś kuracji ciąg dalszy, żeby wytępić bakterie. Ale zauważyłam,że u mnie to od skrajności w skrajność. Jak był tamten poprzedni cykl cały czas śluz kremowy to w tym rozciągliwy nie wiem czym to jest spowodowane

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje - ja jestem mistrzynią w czarnowidztwie i zadręczaniu się :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam nikt tak nie powiedział kochana :) chodziło ogółem,że kobiety są genialne hehe

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja naprawdę taka jestem :-) Nie lubię u siebie tej cechy. Mój Mąż optymista, ja - pesymistka, w tej materii idealnie się uzupełniamy:-)

    Ewik, Vaniliaa, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    właśnie spotkałam w kuchni kolegów - jeden zapytał ile jestem po ślubie, a drugi kiedy będę się rozmnażać.... ehhh dzisiaj takie pytanie mnie bolą. Generalnie od kiedy zaczęłam starania mam poczucie, że zrobiłam to za późno i coś przez to straciłam :-(

    Kor_a, też mam takie poczucie. Staram się nie zadręczać, ale z perspektywy czasu żałuję, że nie zaczęliśmy wcześniej, tylko zawsze było jakieś "ale".

    Ewik, Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też jest optymistą :) ja czasami jestem ze wszystkim na NIE a on zobaczysz wszystko będzie dobrze itp. Ja zawsze twierdziłam,że nie może być tak żeby było dwoje osób w związku takich samych więc ja jestem ta bardziej w niektórych sytuacjach pesymistka za to mąż może się wykazać pocieszeniem hehe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 12:23

    Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka
    mojego m poznałam w 2003 roku chciał zatańczyć z moją koleżanką, którą znała, ale ona powiedziała, żeby lepiej ze mną zatańczył, po dwóch dniach byliśmy parą i tak jest do dziś czyli 10,5 roku parą z czego 2,5 małżeństwem, początki trudne, bo związek na odległość więc widzieliśmy się tylko w weekendy oraz różnica wieku 8 lat, ale teraz jest git

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć szpilka :)

    Długi staż Kochana :) oj tak związek na odległość to niesamowita próba.

    szpilka, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)
    Zrobiłam obiad, upiekłam ciastka (i będą mnie teraz kusić) i czekam na męża i córeczkę.
    Moje TSH wynosi 1,78! Jest super.
    Dzisiaj 12dc i już się zaczynam lekko stresować, bo coraz bliżej do tego trudnego czasu.
    Ale staram się sobie maksymalnie zapychać czas i myśleć, że kiedyś się w końcu i tak musi udać.
    U mnie też Mąż jest bardziej optymistycznie nastawiony do świata, a ja malkontent chodzący.
    Słucham sobie teraz Tomka Makowieckiego i jego cudnego nowego albumu i jest mi przyjemnie ;)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Iwonka :)

    Oj kusi tymi ciasteczkami, ja jutro bede pichcic dla męża ciasto czekoladowe. Włosy już pofarbowalam,posprzatalam jeszcze troche nauki na niedziele (licze na magie kciukow).
    Bedzie co ma być. Dla rozladowania stresu, dzisiaj wieczorkiem basen :)

    Iwonka super wynik TSH moja pod wplywem stresu się troszke zablokowala i nie spada ale i tak nie jest zle.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka laseczki! ja sie witam i zmykam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja tylko na chwilkę może wieczorem zajrzę co do poznania mojego m to było tak ze poznaliśmy sie 13 marca w piątek a 7 kwietnia w wielką sobotę sie zaręczyliśmy( ok 3 tygodnie ) i tak ze sobą jesteśmy już 7 lat a po ślubie 2 lata róznica miedzy nami 10 lat różnica w rozmiarze obrączek 10 rozmiarów dużo takich zbiegów okoliczności u nas trochę to zabawne ale tak jest . Pamiętam jak mama mówiła mi jak przytulałam sie do poduszki " jaśka " żebym znalazła sobie prawdziwego Jaśka na całe życie i w krótkim czasie poznałam M

    Ewik, aniulkab86 lubią tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zaczynałam w listopadzie od TSH 4 około chyba. Jeszcze nigdy nie miałam tak niskiego TSH jak teraz :)
    Ja uwielbiam piec dla mojego Męża, tylko trochę szkoda, że nie mogę teraz jeść tego, co upiekłam...
    O, może ja też bym sie wybrała na basen kiedyś?

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka ja tez nie jem tego co pichce hehe łącze sie z Tobą w bólu. Teraz jestem zmuszona do wprowadzenia diety tak mi poradziła ginekolog mam odstawiać wszystkie produkty pszenne bo jestem alergikiem i to moze miec wplyw na tarczyce i płodnosc.

    Bardzo polecam basen odkąd chodze co czwartek wyciszylam sie, wracam umordowana, spokojniejszawidze korzystny wplyw. Pozdrawiam dziewczynki i uciekam buziak.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego męża poznałam 9 lat temu w jego urodziny więc się zawsze śmieje że jestem jego prezentem :p Poznaliśmy się w pubie w którym "świętował" ze znajomymi. Od ślubu minęło prawie 2 lata.
    Wreszcie kończy mi się @ i mam ambitny plan przez cały miesiąc codziennie, ewentualnie co drugi dzień się "przytulać" i liczyć na cud :D

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis, a nie znasz swojego cyklu? Bo mogłabyś w jakieś tam dni cyklu sobie odpocząć :P

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie przed laparoskopią to te moje cykle były co miesiąc inne.. raz 28 dni a za chwile 35.. co miesiąc inaczej :/ Teraz jest mój pierwszy cykl po operacji i mam nadzieje że wszystko mi się unormuje. Lekarz kazał mi kupić sobie testy owulacyjne żebym sama w domu mogła zobaczyć czy mam owulacje.. Za 2 miesiące mam wrócić do gina i zobaczymy czy będzie mnie faszerował jakimiś lekami czy obejdzie się bez. Więc liczę że jednak owulacja u mnie występuję :)
    A jakby jeszcze udało mi się zafasolkować za pierwszym razem to bym oszalała z radości ;) Miło pomarzyć ale patrząc realnie raczej nie będzie tak różowo.

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! :) Ja na chwilę, bo znów mam dużo pracy. Weekend znowu zapowiada się poza domem - jedziemy do mojej Siostry, więc też mnie tu będzie mało. Aj, chciałabym w końcu z Wami porządnie pogadać ;)

    U mnie dobrze, śluzu coraz więcej więc idzie owulka :) Dziś kupiliśmy wino (choć z wesela mamy jeszcze wiele, ale chcieliśmy spróbować polecanego przez kogoś) i sobie chlapniemy ;P Zmęczona jestem.

    Jak się poznałam z mężem? Prze moją Siostrę i jej znajomych. Było to 5,5 roku temu, po 2 tygodniach od poznania byliśmy już parą, a po 3 lecieliśmy razem do Paryża :D Tak się zaczęło :) Małżeństwem jesteśmy prawie 8 miesięcy, więc króciutko jak na Wasze staże. Ale nie spieszyło nam się, najpierw studia i praca, poza tym mąż jest ode mnie młodszy 3 lata, więc czekaliśmy aż skończy studia.
    Uważam, że jesteśmy bardzo zgodni i niemal idealnie dobrani do siebie :) Doceniam Go a on docenia mnie :) Uwielbiamy spędzać ze sobą czas. Od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że to jest TO :) Jesteśmy szczęściarzami :)

    Ewik, _Ania_, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Ida.... :)

    Wrocilam.... Jestem padnieta ale jeszcze czeka mnie upojna noc z uwaga uwaga z Immunologia. Rozkosz gwarantowana :) zachciało mi sie na stare lata studiowac dalej hehe

    Przesylam buziaki :*

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Kochana, bo ja na regularne studia już nie miałabym siły.
    Choć jako nauczyciel muszę się co chwilę dokształcać. Co rusz jakieś szkolenie, konferencja, kurs czy coś innego. Na koncie mam jedne studia dzienne 5-letnie, dwie podyplomówki, dwa certyfikaty językowe i szkołę muzyczną. A wszystko to okupione stresem i poświęcaniem czasu. Ale te najtrudniejsze lata za mną mam nadzieję, jeśli chodzi o studia. Jeśli gdzieś w końcu zechcą mnie na stałe, to pomyślę o kolejnej podyplomówce ;) Zastanawiam się nad logopedią ;)

    Tak więc siły życzę Ewik i cierpliwości :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ