X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gotuje bez....na koniec dodaje po 2-3 plasterki chyba ze mam w dzwonku to krusze, tak, żeby bylo coś na ząb :)
    Kiedys w knajpie mi tak podaje i pasowało to rewelacyjnie :)
    od tej pory tak robie :D

    _Ania_ lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, na pewno wykorzystam.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne słoneczko, aż mi się mordka cieszy :D
    Dziewczyny mam pytanko. Widzę, że OF źle wyznaczył mi datę owulacji i drażni mnie widok tych przerywanych kresek na wykresie. Jak mogę sama ustawić na wykresie datę owulacji według objawów które u siebie zaobserwowałam i zgodnie z tym co pokazały testy owulacyjne? :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Ale piękne słoneczko, aż mi się mordka cieszy :D
    Dziewczyny mam pytanko. Widzę, że OF źle wyznaczył mi datę owulacji i drażni mnie widok tych przerywanych kresek na wykresie. Jak mogę sama ustawić na wykresie datę owulacji według objawów które u siebie zaobserwowałam i zgodnie z tym co pokazały testy owulacyjne? :)


    Eklerko, klikasz sobie na wykresie ten dzień, w którym faktycznie miałaś owulację, pojawia Ci się ten prostokąt z obserwacjami i na dole masz: "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone" -> klikasz "zmień", potwierdzasz i gotowe :)

    Eklerka lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki :) Widzę że przy gotowaniu niektóre są. Ja lubię nietuzinkową kuchnię, dlatego od dawna z mężem nie jemy ziemniaków ze schabowym ;) Poza tym on nie może smażonego, więc wiele rzeczy odpada. Kupiliśmy parowar i teraz prawie garnków nie używamy ;)
    Dziś łosoś, kalafior i marcheweczka :) Wszystko na parze.

    Polecam, bez tłuszczu, lekkie i zdrowe :) No i pyszne! Bardzo często jemy ryby i drób. Zrezygnowaliśmy z tłuszczu, smażonego i śmiecoiwego jedzenia. Więcej warzyw i owoców, choć ciągle wydaje mi się, że jemy jeszcze za mało. Ale takie jedzenie nie powoduje ciężkości, niestrawności czy złego samopoczucia. Wręcz przeciwnie :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie, Ido, też lubię gotować na parze i oboje staramy się jeść dużo warzyw i owoców, ale u nas schabowy raz na miesiąc musi być ;) Na szczęście oboje lubimy ryby i też sporo ich jadamy.

    Ida lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Eklerko, klikasz sobie na wykresie ten dzień, w którym faktycznie miałaś owulację, pojawia Ci się ten prostokąt z obserwacjami i na dole masz: "Zaawansowane wykrywanie owulacji jest włączone" -> klikasz "zmień", potwierdzasz i gotowe :)
    Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź :) No teraz wykres prezentuje się przyzwoicie :D

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 20 dc i już chciałabym żeby było dalej. Do terminu @ mam jeszcze 9-10 dni, więc dużo... Tak sobie obliczyłam, że dziś mogę być w 2-4 dpo. Jestem ciekawa jak to będzie.

    Miałam nic nie zaznaczać, nie obliczać. Nie wiem czemu to zrobiłam. Niepotrzebnie.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja też często korzystam z parowaru. Uwielbiam ryby gotowane na parze :)

    dziś mam 24dc, jutro ostatni dzień duphastonu a dziś zauważyłam plamienie :/
    eh no!

    Ida lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze przed @ masz plamienia?

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie! Nigdy.
    To mój drugi cykl z duphastonem i nie wiem co się dzieje

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) piękna pogoda a mnie dopada jakieś choróbsko. U nas dzisiaj na obiadek zupa piwna z mięskiem i grzankami nie miałam siły na nic innego.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio wzbogaciłam się o grilla elektrycznego - dla mieszkających w bloku super sprawa :-)Robiliśmy już kilka potraw i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Teraz przymierzam się do zakupu robota kuchennego - niestety mój staruszek już się buntuje :-)

    Ewik, Ida lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak grill jest świetny :) też używamy

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash, bo ja mam zawsze przed @. Ale tylko 1, max 2 dni i @ przychodzi. Ale jak to się ma odnośnie tego leku to niestety nie mam pojęcia... Może to dlatego.

    Ewik, ja często nie mam siły na gotowanie, dlatego niemal wszystko co znajdę wrzucam do parowara i się samo robi ;)

    Kor_a - o tak, grill to to, co też chcemy mieć. Oczywiście elektryczny, bo balkony nie mamy :( No i zdrowo zjeść warzywka czy mięsko z grila ;)

    Ewik, Kor_a lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też właśnie się zastanawiamy nad kupnem parowara bo już kilka pochlebnych opinii słyszałam na pewno skraca czas przygotowywania a to duży plus

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. I nie potrzebujesz już 3 czy 4 garnków i jeszcze patelni. Wszystko w jednym. Dla nas to niemal odkrycie roku ;)

    ash, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten z Lidla i bardzo polecam!

    Ida lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Tefala 3-piętrowego i jestem zadowolona. gdyby było mniej pięter to byłby problem, ale tak się wszystko mieści.

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój grill jest z lidla - taki który można rozłożyć na płasko (można wtedy grillować na obu powierzchniach(, można grillować kontaktowo lub robić grzanki ustawiając przerwę między płytami. Generalnie jestem zdania, ze dużo produktów z lidla jest godnych uwagi.

    ash, Ida, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ