X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam odkurzacz bezworkowy w Lidlu i go uwielbiam. Serio!

    Ida lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a - taki grill bym chciała właśnie mieć. Niestety Lidl jest u mnie w mieście (nawet kilka) ale daleko i częściej wybieramy Biedronkę. Tam też są fajne praktyczne rzeczy czasami ;)

    ash - też mam bezworkowy (ale nie z Lidla) i sobie chwalę ;)

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze dopytam o parowar czy np.robiac na kazdym pietrze cos innego np.rybke, warzywka to czy zapachy sie nie mieszaja?

    Ja mam lidla i biedronke w miescie ale czesciej zagladamy do biedronki bo mamy pod nosem. Z takich domowych wynalazkow polecam jeszcze urzadzenie czyszczace para. Jak mam faze to kazdy kat jest wyczyszczony. Dezynfekuje nia posciel, buty w srodku lazienke.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, zapachy nie przechodzą. To znaczy przechodzą siłą rzeczy, ale po nałożeniu na talerz nic nie czuć ;)

    Ooo, takie urządzenie też by mi się przydało. Moje stare fugi w łazience wołają o pomstę do nieba. Też by wyczyściło?

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja fugi tak czyściłam w kuchni (były wręcz czarne) żadna szczotka nie dała rady a tutaj to wręcz mało ich nie zdarłam. wcześniej zalałam octem chwilkę poczekałam i czyściłam

    Ida lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę o tym pomyśleć. Ile kosztował w Lidlu? Jest jeszcze może?

    Ewik lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja płaciłam 89zł ale trzeba przeglądać gazetki bo czasami są fajne promocje. Albo na gruponie też mają fajne rzeczy.

    Słonecznego popołudnia dziewczynki do później:)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) ja też mam parowar i dużo na nim gotuję :) ale dzisiaj robię specjalnie dla męża kluski leniwe ;p nigdy nie robiłam, ale dam rade :) biegnę zaraz po ser! i z psem na spacer!

    co do cyklu, czuje, że nici z dzidziuśka teraz, takie mam przeczucie, że się nie udało :( ale nie to, że mam doła ;p

    do tego już wiem, że nienawidze pregnylu - daje objawy ciążowe np ogromny ból piersi, wrażliwe sutki, ból głowy - także ja to nawet nie będę obserwować objawów w następnym cyklu bo po co mi to...

    Ida lubi tę wiadomość

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    ja kupiłam odkurzacz bezworkowy w Lidlu i go uwielbiam. Serio!
    O tak, ten odkurzacz jest genialny :) W dodatku dbają o klienta! Po roku zepsuł się silnik, zaniosłam odkurzacz do Lidla i byłam przygotowana na zwrot kasy a tu kazali mi czekać na kuriera i tydzień później dostałam nowiuteńki odkurzacz :) Działa do dnia dzisiejszego a zostały jeszcze 2 lata gwarancji :D

    ash lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znalazłam ciekawy link

    http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    Ewik, Kor_a lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leniwe wyszły mi pyszne :P a jaki to odkurzacz? jakiej firmy? ja muszę kupić nowy

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm...lubię leniwe :) I w ogóle wszystko mączne z dużą ilością węglowodanów :P Pierogi, naleśniki, makarony, kluski i inne... :)

    My mamy Samsunga i jest ok :) Nie potrzebujesz wymiennych worków, cały kurz leci do jednego zbiornika, który możesz potem wypróżnić...i od nowa odkurzać ;) Od czasu do czasu trzeba wyczyścić filtr. Ogólnie bezproblemowe urządzenie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:

    Ewelina - ketonal? To nieźle musiało Cię rypać...:/
    oj bardzo mnie rypało w nocy nie mogłam spać dzięki Bogu nad stało

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej...bidula. Lepiej już?

    Ja się żegam na dziś, biegnę do męża w łóżeczku. Teraz, kiedy nie prowadzę wykresu nigdy nic nie wiadomo, trzeba być czujnym i działać ;P

    Dobranoc <3

    PS. Zastanawiam się ile fasolek będziemy miały w marcu...? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 23:09

    ewelina27, Ewik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ojej...bidula. Lepiej już?

    Ja się żegam na dziś, biegnę do męża w łóżeczku. Teraz, kiedy nie prowadzę wykresu nigdy nic nie wiadomo, trzeba być czujnym i działać ;P

    Dobranoc <3

    PS. Zastanawiam się ile fasolek będziemy miały w marcu...? :)
    tak już lepiej uciekaj do meża uciekaj i bierz sie za elektryzowanie nadmiar nikomu jeszcze nie zaszkodził :)dobranoc kochane do jutra

    Ewik lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    leniwe wyszły mi pyszne :P a jaki to odkurzacz? jakiej firmy? ja muszę kupić nowy

    Miśka, miałam Samsunga, ale przy remoncie wydał ostatnie tchnienie (na moja własne życzenia, bo zapchałam go gipsem...), a teraz kupiliśmy Zelmera Odyssey - polecam, w Neonecie był w promocji za 250 zł, fajnie wciąga, lekki, zwrotny - jak dla mnie OK.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny - nowy dzień, nowe problemy.

    Wyobraźcie sobie, że wczoraj siedzieliśmy z mężem na kanapie ja kichnęłam i wtedy przeszył mnie taki ból w kręgosłupie.... jest gorzej niż wczoraj. Przykleiłam plaster z kapsaicyną, nadal ćwiczę, a tu zamiast lepiej jest gorzej... W przyszłym tygodniu pewnie wystąpi owulacja, a ja się boję (Mąż zresztą też) seksu, że mi się pogorszy i w ogóle nie będę mogła się ruszać. Oj powiem Wam, że nie jest dobrze :-(

    Mam nadzieję, że u Was bardziej optymistycznie....

    Ewik, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    leniwe wyszły mi pyszne :P a jaki to odkurzacz? jakiej firmy? ja muszę kupić nowy

    U mnie królem odkurzania jest mój Mąż i sam wybierał sobie odkurzacz. Wybór padł na zelmer Aquawelt. Owszem jest większych rozmiarów, ale fakt, że wszystko wpada od razu do wody powoduje, że w ogóle się z niego nie kurzy. Potem trzeba jeszcze opróżnić i przepłukać zbiornik, ale tak jak pisałam wcześniej - to zadanie mojego Męża.
    Jeszcze przed ślubem dokonaliśmy podziału - on odkurza, ja ścieram kurze :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Cześć dziewczyny - nowy dzień, nowe problemy.

    Wyobraźcie sobie, że wczoraj siedzieliśmy z mężem na kanapie ja kichnęłam i wtedy przeszył mnie taki ból w kręgosłupie.... jest gorzej niż wczoraj. Przykleiłam plaster z kapsaicyną, nadal ćwiczę, a tu zamiast lepiej jest gorzej... W przyszłym tygodniu pewnie wystąpi owulacja, a ja się boję (Mąż zresztą też) seksu, że mi się pogorszy i w ogóle nie będę mogła się ruszać. Oj powiem Wam, że nie jest dobrze :-(

    Mam nadzieję, że u Was bardziej optymistycznie....

    Oj kochana to bardzo nie dobrze. Ja jak miałam takie silne bóle brałam końskie dawki leków ale właśnie najmniejszy ruch powodował ból. Nawet nie było mowy żeby wejść i wyjść z wanny. A byłaś u lekarza z tym?

    Miłego dzionka kochane uciekam do lekarza bo mnie tak w nocy dopadło jeszcze bardziej kaszle jak smok.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Kor_a dużo zdrówka życzę, oby ten uporczywy ból jak najszybciej minął.

    A Wam wszystkim życzę miłego dnia i uciekam do pisania.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ