X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik - byłam u lekarza we wrześniu, ale wizytę mogę podsumować dwoma zdaniami: "Boli Panią jak się Pani schyla? To proszę się nie schylać - następny proszę" W ogóle to pytał mnie co mi przepisać (jakie leki, jakie zabiegi)... Leki p/bólowe tak naprawdę tylko maskują ból.Nie wiem jeszcze co zrobię...

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)
    Widziałam przed chwilą ten mop parowy w biedronie- chyba za 59 złotych ;)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Ewik - byłam u lekarza we wrześniu, ale wizytę mogę podsumować dwoma zdaniami: "Boli Panią jak się Pani schyla? To proszę się nie schylać - następny proszę" W ogóle to pytał mnie co mi przepisać (jakie leki, jakie zabiegi)... Leki p/bólowe tak naprawdę tylko maskują ból.Nie wiem jeszcze co zrobię...

    Kochana, znajdź sobie dobrego specjalistę (oczywiście niestety możesz zapomnieć o NFZ...), bo jak zajdziesz w ciążę, to kręgosłup będzie bardziej obciążony i może się pogorszyć, a wtedy nie będziesz mogła faszerować się lekami przeciwbólowymi.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, czy można skromnie się do Was dołączyć? :)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Kochana, znajdź sobie dobrego specjalistę (oczywiście niestety możesz zapomnieć o NFZ...), bo jak zajdziesz w ciążę, to kręgosłup będzie bardziej obciążony i może się pogorszyć, a wtedy nie będziesz mogła faszerować się lekami przeciwbólowymi.

    Właśnie zapisałam się do neurologa - jakimś cudem wizyta jest na dzisiaj. Oczywiście prywatnie...Zobaczymy co mi powie.boję się trochę tych wszystkich leków, ale może jakoś to będzie... powiem jej o planach ciąży o zapytam czy nie będzie to wskazaniem do cesarki...

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczęta w ten piekny czwartkowy poranek :):)
    słoneczko tak pieknie świeci, ze chce sie życ!!!

    co u WAs?
    u nas wczoraj przytulanko bo niby płodziaki :) ale to soboty koniec bo w sobote wizyta u ginka i cytologia :):)

    buziaki dla Was wszystkich!!!! :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Witam Was serdecznie, czy można skromnie się do Was dołączyć? :)
    Witamy zapraszamy i mocno przytulamy jak byś miała jakieś pytania nie krępuj się i wal prosto z mostu :) postaramy się pomóc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Właśnie zapisałam się do neurologa - jakimś cudem wizyta jest na dzisiaj. Oczywiście prywatnie...Zobaczymy co mi powie.boję się trochę tych wszystkich leków, ale może jakoś to będzie... powiem jej o planach ciąży o zapytam czy nie będzie to wskazaniem do cesarki...

    trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i życzę zdrówka ja tak samo jak ty dzisiaj mam wizyte u neurologa powodzenia życzę

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za ciepłe przyjęcie :) długo staracie się o dzidzie? Które to Wasze cykle? Ja poroniłam w 20 tyg ciąży :( ,(pierwsza ciąża, po pierwszym staraniu) po 6 tygodniach od zabiegu dzisiaj dostałam upragnionej @, nigdy dotąd tak bardzo jej nie wyczekiwałam aż do teraz :) I oczywiście podejmujemy po niej staranka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 11:06

    ewelina27, Kor_a, Ida lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w naszych progach Gwiazdeczka:) strasznie mi przykro ale bedzie dobrze zobaczysz :) my z mezem zaczynamy 6 cykl pod koniec marca pod kontrola gina.

    Kora i Ewelinka dajcie koniecznie znac jak przegiegla wizyta. Ja mam przymusowy odpoczynek mam lezec plackiem i nic nie robic

    ewelina27, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas to bedzie 28 cykl jeśli się nie mylę Ewik odpoczywaj i szybko wracaj do zdrówka ja po wizycie jeszcze muszę zaliczyć imieniny teściowej Krysi wiec dopiero wieczorem dam znać zauważyłam ze termometr zaczyna mnie kusić i dzisiaj zmierzyłam temp 36.8 muszę go chyba schować bo będzie za mną chodzić jak pies

    Gwiazdeczka27, Ewik lubią tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik i Kor_a - dużo zdrówka i oby problemy zdrowotne w mig poszły w niepamięć.

    Gwiazdeczko, witam serdecznie i bardzo współczuję z powodu straty, życząc jednocześnie owocnych starań. My staramy się od 11 miesięcy, jest to chyba 8 lub 9 cykl, bo początkowe trwały prawie 3 miesiące.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    dziękuję za ciepłe przyjęcie :) długo staracie się o dzidzie? Które to Wasze cykle? Ja poroniłam w 20 tyg ciąży :( ,(pierwsza ciąża, po pierwszym staraniu) po 6 tygodniach od zabiegu dzisiaj dostałam upragnionej @, nigdy dotąd tak bardzo jej nie wyczekiwałam aż do teraz :) I oczywiście podejmujemy po niej staranka :)

    Ja zaczęłam 4 cykl.

    Gwiazdeczka27, Ewik lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ten nasz rocznik felerny jeśli chodzi o bóle pleców... Ja miałam ostatnio taki ból pleców, że mogłam zapomnieć o przewracaniu się w nocy z boku na bok. Leżąc na plecach czułam taki ból, że aż mi się łzy do oczu cisnęły, a rano ktoś musiał mi pomagać zejść z łóżka :( Smarowanie maścią końską, Opokanem Keto i używanie pasam neoprenowego pomogło, przeszło całkowicie po kilku dniach i do dziś nie wiem jaka była przyczyna, choć u mnie to pewnie skrzywienie kręgosłupa :(
    Życzę Wam powrotu do zdrówka :)

    Gwiazdeczka27 wrote:
    Witam Was serdecznie, czy można skromnie się do Was dołączyć? :)

    Ja również witam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 12:13

    Gwiazdeczka27, Kor_a lubią tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jesteście wspaniałe! :) Dobrze, że się nie poddajecie i walczycie o swoje! Ja oczywiście mam spore obawy i jest we mnie lęk ale też i nadzieja, trzeba walczyć aż do skutku, może zabrzmiało to trochę kolokwialnie ale coś w tym jest :) Teraz coraz więcej słońca, pogoda coraz piękniejsza więc tym bardziej czas sprzyja reprodukcji :D Trzymam gorąco za Was wszystkie kciuki.
    Ja na początku myślałam, że zajście w ciąże to pikuś ale widzę czytając fora na Ovu, że nie jest to w cale taki łatwy orzech do zgryzienia, zresztą i ciąża nie jest w cale taka łatwa jak by się wydawało. Ale wiara czyni cuda, i tego trzeba się trzymać :)

    _Ania_, Ewik, Kor_a, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Dzięki dziewczyny, jesteście wspaniałe! :) Dobrze, że się nie poddajecie i walczycie o swoje! Ja oczywiście mam spore obawy i jest we mnie lęk ale też i nadzieja, trzeba walczyć aż do skutku, może zabrzmiało to trochę kolokwialnie ale coś w tym jest :) Teraz coraz więcej słońca, pogoda coraz piękniejsza więc tym bardziej czas sprzyja reprodukcji :D Trzymam gorąco za Was wszystkie kciuki.
    Ja na początku myślałam, że zajście w ciąże to pikuś ale widzę czytając fora na Ovu, że nie jest to w cale taki łatwy orzech do zgryzienia, zresztą i ciąża nie jest w cale taka łatwa jak by się wydawało. Ale wiara czyni cuda, i tego trzeba się trzymać :)
    O tak pogoda coraz ladniejsza i az pobudza pozytywne nastawienie. Wiec mysle,ze bedzie dobrze lato sie zbliza plany urlopowe tez wiec bedzie czas na regeneracje sil i dobrego myslenia. Jednym slowem bedzie dobrze inaczej prosze nie myslec i juz :) nigdy nie mozna stracic wiary, ze sie uda.

    Ja czekam na okres jak na zbawienie zeby zaczac dzialac a co nawet choroba mi planow nie zmieni no chyba, ze przesunie okres

    Gwiazdeczka27, ewelina27 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że mi choroba i zeszłotygodniowa podróż nie rozreguluje zbytnio cyklu, bo znowu będę się załamywać, że nie ma owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 12:47

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Witam serdecznie nowo przybyłe. Zapraszamy serdecznie! W razie pytań czy nawet bez- piszcie. Jest nam miło że mamy takie miejsce :)

    Piszę z pracy, bo moje słodkie potworki smacznie śpią :) Widok nie do opisania.

    U mnie kremowy, mleczny śluz. Nigdy nie miałam takiego po owulce. A na ten przed @ jeszcze za wcześnie. No nie wiem, nie chcę się nakręcać.

    I ja przypomnę - to nasz 3 cs. Na razie niemal same pozytywne emocje.

    Miłego dnia!

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida - ja też się śluzami nakręcałam i niestety nic z tego nie wyszło. Ale może to dlatego, że ja nie mam zbyt dużego doświadczenia w obserwacji, ale Tobie życzę żeby to był dobry znak :-)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :) miłego dnia ;)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ