X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 września 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Laski zwariowałam :D wracam do domu a tam czekają na mnie...2 świnki morskie! <3 Mąż mi kupił w prezencie hehe Miałam kiedyś kilka i ogólnie często o nich gadam, kocham świneczki ;) to mąż stwierdził, że mnie taki prezent ucieszy. No prze kochany jest. Tak więc zostałam świnkową mamą :D
    Cudny prezent :) i wszystkiego najlepszego, oczywiscie wlaczajac w to Dzidziusia:*

    Selina lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 września 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Laski zwariowałam :D wracam do domu a tam czekają na mnie...2 świnki morskie! <3 Mąż mi kupił w prezencie hehe Miałam kiedyś kilka i ogólnie często o nich gadam, kocham świneczki ;) to mąż stwierdził, że mnie taki prezent ucieszy. No prze kochany jest. Tak więc zostałam świnkową mamą :D

    Wow to co się dopiero chwalisz! :)
    Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, przede wszystkim zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń! :*

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Wow to co się dopiero chwalisz! :)
    Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, przede wszystkim zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń! :*
    Dziękuję bardzo! :*
    W ciągu dnia tyle się działo a świnki dostałam z 2h temu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 20:54

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 września 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to jest widzę trafiony prezent :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 20:56

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli - świnkowa mamo ;) - najlepsze życzenia urodzinowe. Niech Ci się spełnią marzenia te małe i duże

    Selina lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko dużo dużo uśmiechu i spokoju. Cudny prezent. Zwierzaki są świetne. Ja od męża na rocznicę dostałam kotka:)

    Selina lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 września 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na zwierzaka nie mozemy sobie pozwolic ze wzgledu na alergie i koczowniczy tryb zycia :) ale zwirzęta kochamy i szanujemy tak bardzo, ze ich nie jemy i nie zasilamy koncernów wyzyskujących zwierzęta ( np jaja chowu klatkowego)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 22:10

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, BibiKa, Sarrrra i Aishha bardzo Wam dziękuję za życzenia :) :* Na pewno się spełnią :)

    Ja też nie kupuje jak z chowu klatkowego, tylko z wolnego.

    Moje dwie puchate kulki śpią sobie w domku <3 schrupalabym je normalnie :D oczywiście z miłości ;) Jedna tak się bała bidus ze mnie osikala po chwili jak ja glaskalam haha Płochliwe stworzonka, ale parę dni i się przyzwyczają :)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 września 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo zdrówka Selinko:) i upragnionego dzidka Kochana

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka dziękuję :* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 23:40

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 14 września 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko najlepsze życzenia, a prezent faktycznie pomysłowy!!! :)

    Selina lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula dziękuję :) :*

    Z teściową gadałam wczoraj przez telefon, składała życzenia i mówię jej że świnki dostałam (ona za nimi chyba nie przepada) i mówi No, to super, to teraz możesz się nimi zajmować, zmieniać pieluszki hehe
    WTF? :/ Bardzo śmieszne naprawdę

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 września 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe teściówka...oczywiście zrozumiały tekst rzuciła.
    Ciekawa jestem kiedy moi teściowie się odezwą, póki co cisza jak makiem zasiał, tematu dzieci brak.

    U mnie kolejna porażka się zapowiada, 25 dc i od 3 dni plamienia...dziwne że tak wcześnie się zaczęły i że tyle czasu trwają. A tak liczyłam na ten cykl. Temperatura się utrzymuje ale co z tego :(

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    hehe teściówka...oczywiście zrozumiały tekst rzuciła.
    Ciekawa jestem kiedy moi teściowie się odezwą, póki co cisza jak makiem zasiał, tematu dzieci brak.

    U mnie kolejna porażka się zapowiada, 25 dc i od 3 dni plamienia...dziwne że tak wcześnie się zaczęły i że tyle czasu trwają. A tak liczyłam na ten cykl. Temperatura się utrzymuje ale co z tego :(
    Plamienia to jeszcze nic, poczekaj.
    Kiedy idziesz z wykresem do instruktora? Może by powiedzieli coś nt.tych plamien?
    A co do teściów, to się ciesz póki możesz :) hehe Może masz tych z gatunku którzy nie lubią ponaglać i się wtrącać, szczęściara ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony moi teściowie, którzy mieszkają ze szwagrem i jego dziecmi na wsi są tak skupieni na trójce wnuków i gospodarze, że nie mają innych tematów oprócz dzieci i ich dnia codziennego. My praktycznie nie dzwonimy sami z siebie bo zawsze jest tylko jeden temat, ale z drugiej są tez tacy, że nie wypytują odnośnie prywaty. nawet po mojej laparoskopii byli bardzo delikatni i nie pytali wprost. Raz była sytuacja, że czegoś tam nie chciałam jeść i mówiłam że to szkodzi to teściowa po cichu zapytała męża czy jestem w ciązy :) nie mnie.

    Odnosnie instruktora to pisałam do niej 3 dni temu w sprawie tego żółtego śluzu i jeszcze nie odpisała. Wiem, że miała chore dziecko, może nie pracuje. A z wykresem na konsultacje to jestesmy umówione dopiero w styczniu jesli nie uda się do tej pory zajść, póki co mamy dwa spotkania za soba i twierdzi, że radzę sobie bardzo dobrze i nie będzie mnie naciągac na kasę. Mam wysłac na maila kartę przed wizytą u lekarza w październiku żeby sprawdzic czy czegos źle nie pokleiłam :)
    Już się nie moge doczekac tej wizyty ale już tylko miesiąć...niech da ten progesteron i co trzeba jeszcze no i mam nadzieję, że jakąś diagnozę postawi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 10:18

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyznam się Wam, że dopadły mnie mieszane uczucia w obecnym cyklu. Z jednej strony mam nadzieję, że może się udało, a z drugiej rozum mówi "głupia, wydaje ci się, ciąży brak". W sobotę mam kontrolną wizytę u ginekologa, zastanawiam się co zobaczę na usg...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Dziewczyny, przyznam się Wam, że dopadły mnie mieszane uczucia w obecnym cyklu. Z jednej strony mam nadzieję, że może się udało, a z drugiej rozum mówi "głupia, wydaje ci się, ciąży brak". W sobotę mam kontrolną wizytę u ginekologa, zastanawiam się co zobaczę na usg...
    To tak jak ja...a który masz DC?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 września 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Dziewczyny, przyznam się Wam, że dopadły mnie mieszane uczucia w obecnym cyklu. Z jednej strony mam nadzieję, że może się udało, a z drugiej rozum mówi "głupia, wydaje ci się, ciąży brak". W sobotę mam kontrolną wizytę u ginekologa, zastanawiam się co zobaczę na usg...

    no ja obserwuje Twój cykl i widzę, że ładnie to wygląda. Owulka prawdopodobnie była patrząc na wykres. Oby sie udało :)

    ja przez te plamienia też sie zastanawiam czy nie udało sie bo nigdy tak nie miałam. Brudne plamienia w czasie kiedy teoretycznie wystepuje zagnieżdżenie...albo po prostu niski progesteron. czekam do soboty i testuję. Ból miesiączkowy pojawił się tylko wczoraj rano. Aaa no i dziwne bo nie mam PMSu! Powinnam byc zła itp :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 11:50

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To tak jak ja...a który masz DC?

    23 dc i 6 dpo - teoretyczna owulacja była dość wcześnie jak na mnie (17dc), z objawów mam powiększone i bolące piersi (ale to może być objaw PMS, choć innych jego składowych brak) no i biały, mazisty śluz (ale to też się pojawia w II fazie, więc nic nie zwykłego).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    no ja obserwuje Twój cykl i widzę, że ładnie to wygląda. Owulka prawdopodobnie była patrząc na wykres. Oby sie udało :)

    ja przez te plamienia też sie zastanawiam czy nie udało sie bo nigdy tak nie miałam. Brudne plamienia w czasie kiedy teoretycznie wystepuje zagnieżdżenie...albo po prostu niski progesteron. czekam do soboty i testuję. Ból miesiączkowy pojawił się tylko wczoraj rano. Aaa no i dziwne bo nie mam PMSu! Powinnam byc zła itp :)

    Ja Twój też :) i też wygląda to u Ciebie niestandardowo. Chyba po prostu musimy czekać

‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ