X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 października 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko pytaj, tylko większość co do tej pory przeszłam mam w opisie niżej :)
    Ja jestem w napro ze względu na to, że nie chcę słyszeć o in vitro a że trafiłam na lekarza, który przez 15lat się tym zajmował i rzucił to bo stwierdził, że ma potencjał żeby zdiagnozować i leczyć-wybraliśmy jego.
    Póki co to będzie druga wizyta 16go i po obserwacjach i wynikach mam nadzieję że coś będzie w stanie stwierdzić.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 października 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój obecny gin tez uchodzi za naprotechnologa, ale dziala sam, nie na zasadzie zespołu z trenerami i cyklicznymi spotkaniami. Ginekologicznie bardzo dobrze mi sie z nim współpracuje, ale ja mam problem również immunologiczmy. Co prawda moj gin wysłał moje wyniki do immunologa z Pznania, nie wiem jeszcze co tam stwierdzili, ale na wlasną rękę chcę się skonsultować. My nie wykluczamy żadnej opcji, ale ivf to jest dla nas ostatecznosc. Ale licze się z tym, ze moze sie okazac ze nic innego nie bedzie miec sensu. Przeciwciala przeciwplemnikowe to chyba najgorsze cholerstwo jakie mogło się przyplątać :/ czytałam wątki że z ASA moze mieć związek helicobacter pylori, bardzo bym tego chciała....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Pytam bo powoli sie rozgladam ale Bialystok to dla mnie za daleko. Mysle o Katowicach, ewentualnie Krakowie,ale raczej Katowice. Zobacze co mi Paśnik powie, jakie są co do mnie rokowania :)
    Tylko nie idź do żadnej kliniki w Krakowie, od razu ostrzegam. Paśnik pewnie jak najbardziej poleci śląskie kliniki, Katowice albo Wrocław.
    Ja od końca października zaczynam w Invimed w Kato, podobno jedną z najlepszych sieci klinik w Polsce. O in vitro nie myślę, albo uda się naturalnie albo z IUI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 00:19

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 2 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko czemu nie w Krakowie? Ja myśle o Artvimedzie bo blisko... tzn dopiero jak klamka zapadnie ze nie ma innej opcji niż invitro... pakiet podstawowy 12 tysiaków...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Selinko czemu nie w Krakowie? Ja myśle o Artvimedzie bo blisko... tzn dopiero jak klamka zapadnie ze nie ma innej opcji niż invitro... pakiet podstawowy 12 tysiaków...
    Kochana nie ma w Krakowie dobrego sprzętu do procedur IUI czy in vitro (od paru osób to wiem, potwierdza się to tutaj też po opiniach na forum). Śląsk ma jedne z lepszych klinik :)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 2 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój ten lekarz jeszcze mówił żeby o Ukrainie pomysleć... bo tam duzo lepszy sprzęt i specjaliści... słyszałyście może cos o tym? Ja sie trochę obawiałabym....

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    A mój ten lekarz jeszcze mówił żeby o Ukrainie pomysleć... bo tam duzo lepszy sprzęt i specjaliści... słyszałyście może cos o tym? Ja sie trochę obawiałabym....

    Ło Matko :D pierwsze słysze. Mam awersje do ukrainców, białorusinów i rosjan bo z nimi 3 lata pracowałam...tez bym się obawiała.
    Jak tam Kropeczko samopoczucie? spuściłaś z siebie już cały gaz? :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 2 października 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chyba juz tak :)
    Samopoczucie jako tako ale juz chyba lepiej... tylko wszędzie czytam i szukam co robić i jakie są szanse...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 12:49

    Aishha lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 października 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos takiego znalazłam na stronie Miracolo, niestety wszystko prywatnie...

    https://miracolo.clinic/endometrioza-nieplodnosc.html

    specjalizują się tylko endometriozą, ale i w zrostach dlatego udrażniają jajowody.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 2 października 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Aishha :) właśnie głęboko sie nad tym zastanawiam... trochę do Warszawy mam ale może warto spróbować... koszty są spore ale liczę sie z tym

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko Na Ukrainie? Też pierwsze słyszę :) poza tym bez przesady, niedługo do Stanów nas zaczną wysyłać :D
    Ja trochę poczytałam o tych naszych klinikach no i właśnie krakowskie nie mają dobrych opinii, wielu lekarzy i pacjentek się źle o nich wypowiada. Także u nas najbliżej to Katowice i Wrocław :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 17:25

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 października 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina jesteś już po owulacji? Ja tak bula w sb. Dzisiaj pierwszy dzień heparyny dupka oraz lutki.
    Kropeczko a jak fizycznie się czujesz ?
    Rucola rozumiem że obecnie dopiero szukasz immunologa?

    Ukraina? Hmmm jestem w szoku.

    Aisha a który to będzie dzień cyklu 16 paziernika?
    Bibika udało się coś zdziałać z tym terminem laparoskopi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 19:34

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 października 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra, 5 lub 6 jeśli dostanę okresu według moich obserwacji.

    Kropeczko wiesz co...usiadłam przed naszą księgą z wynikami badań i wpadł w ręce opis laparo. Jak wół drukowanymi bukwami napisali: LAPAROSKPIA, CHROMOTUBACJA...A ja nawet nie zwróciłam uwagi. Ciekawe co to ma wspólnego z hydroturbacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 19:40

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jesteś przed terminem okresu. A wykluczasz pozytywny test ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 października 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 18dc i nie wykluczam pozytywnego testu ale nie nastawiam się bo zbyt wiele ostatnio mnie kosztuje rozczarowanie. Będzie co ma być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 21:41

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra ja owu chyba nie miałam, dziś zauważyłam mega długi rozciągliwy śluz, taki glut (sory za określenie), więc chyba dopiero przede mną. Dziś libido już mam mniejsze, sama nie wiem.
    Nie nastawiam się na ten cykl, czekam bardziej na wizytę za 3tygodnie w klinice :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Bibika udało się coś zdziałać z tym terminem laparoskopi?

    Jeszcze się nie widziałam z moim ginem. Dopiero 17 mam wizytę - bliżej końca cyklu, to odrazu looknie czy owulka była i jednocześnie na tyle wcześnie, że będę mieć jeszcze tydzień-dwa na zrobienie potrzebnych badań.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 października 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selina jesteś już po owulacji? Ja tak bula w sb. Dzisiaj pierwszy dzień heparyny dupka oraz lutki.
    Kropeczko a jak fizycznie się czujesz ?
    Rucola rozumiem że obecnie dopiero szukasz immunologa?

    Ukraina? Hmmm jestem w szoku.

    Aisha a który to będzie dzień cyklu 16 paziernika?
    Bibika udało się coś zdziałać z tym terminem laparoskopi?
    27go października jadę do Paśnika :) Szukam kliniki, bo możliwe, ze będzie niezbędne, ale już chyba zdecydowaliśmy się na Katowice :)

    Selina lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 października 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą poczekamy co Pasnik powie :) A co do Ukrainy to jestem mocno zdziwiona, ale podejrzewam, ze chodziło o to, że jest dużo taniej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 07:33

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 3 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kasę pewnie tez... ale podkreślał przede wszystkim, ze lepszy sprzęt i specjaliści...
    Ja sie na pewno nie zdecyduje na Ukrainę bo raz - dla mnie to przegięcie i sadze ze u nas tez są dobrzy specjaliści, dwa - bałabym sie....

    Z newsow po laparo.... brzuch juz coraz bardziej przypomina ten przed operacji... lekka opuchlizna pod pępkiem jeszcze No i przy lewej dziurce pojawiły sie ciemnofioletowe siniaki... ponoć tak może byc... przestałam plamić i mam piękny sluz płodny... wiecie ze mnie korci żeby spróbować... jakoś tak delikatnie... No i bardzo sie bałam zaparć ale dzis cos poszło...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 779 780 781 782 783 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ