X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie słyszałam nazwisk. Ważne żeby pomogli :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko wow nie wiedziałam, że jest cos takiego jak hsg z udrażnianiem :) Muszę powiedzieć o tym znajomej, bo jej też wyszło podczas laparo, że może mieć niedrożne jajowody i czekać na teraz miesiąc

    Aishha trampoliny nieźle :D kurcze ja teraz mam sporo wolnego czasu, bo mniejszy ruch, no ale tym samym mniej kasy więc znowuż mi szkoda na karnety :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebraliśmy wyniki męża z ponownego posiewu nasienia. Są obecne bakterie paciorkowca ale nieznaczne ilości. Nie ma natomiast urea ani mycoplasmy. Mieliśmy mieć dzisiaj wizytę u androloga, ale przełożył nam za tydzień.

    Aishha czy wiesz, że trening trampolinowy osłabia mięśnie dna miednicy? Także nie za często i nie intensywnie.

    A co do aktywności, to ja póki co jestem kanapowym leniem. Wolę lżejsze treningi, mniej wysiłkowe. Nabyłam drogą kupna nawet jedną z ostatnich płyt z wolnym treningiem Chodakowskiej - i leży... Brak mi motywacji.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też szkoda ale jeśli nie ruszymy z mężem tyłka to każdy wieczór będzie spędzony przed tv i netem.
    Trampoliny trochę kosztują ale za to mamy po 12 zł karnet na basen, w pracy u męża dają nawet dla żon :)
    Grzech nie korzystać.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    zaczynam teraz trampoliny :) Fit and jump.
    jeszcze przed staraniami oboje chodzilismy na siłownie ćwiczyc z ciężarami ale ja zrezygnowałam w chwili kiedy miałam niesamowite bóle w odcinku szyjnym i tak do tej pory odpuściłam sobie. Teraz to tak wszystkiego po trosze - ćwiczenia w domu, basen, kardio stepper, rower, orbitrek, bieżnia no i napaliłam sie na te trampoliny. Byłam na treningu dla początkujących i to już był wycisk :) a jutro mam być w grupie wyżej, liczba miejsc tak ograniczona, że szkoda stracić zapis.
    Aisha a te odczucia pojawiały Ci się już wcześniej? Bo jeśli trwa zagniezdzenie to nie wiem czy trampoliny są wskazane.

    U mnie selinko ten program wzbudził zdziwienie bo ja nie miałam nigdy tak wysokiego i to jeszcze nie 7 ale 9 dpo. Także mimo negatywnej bety nie trafiłam nadziei. Super z wizytą musisz dać znać. Wypytaj o leki ale tak skutecznie. Nie daj się zbyć.
    Kropeczko dobra wiadomość :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4 dpo. Rozumiem że luteina wpływa na ból jajnika także?
    Mialam też 2 dni temu jeszcze przed wzięciem lutki takie prady w podbrzuszu ślę to był 2 dpo więc Olalam. Eh chyba j6z się nastawilam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 19:15

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Odebraliśmy wyniki męża z ponownego posiewu nasienia. Są obecne bakterie paciorkowca ale nieznaczne ilości. Nie ma natomiast urea ani mycoplasmy. Mieliśmy mieć dzisiaj wizytę u androloga, ale przełożył nam za tydzień.

    Aishha czy wiesz, że trening trampolinowy osłabia mięśnie dna miednicy? Także nie za często i nie intensywnie.

    A co do aktywności, to ja póki co jestem kanapowym leniem. Wolę lżejsze treningi, mniej wysiłkowe. Nabyłam drogą kupna nawet jedną z ostatnich płyt z wolnym treningiem Chodakowskiej - i leży... Brak mi motywacji.
    Eh to ja nic nid robie sportowo. Zawsze była silna a od roku tylko czasami steper.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika, raz czy dwa razy w tyg może mi nie zaszkodzi :) też ćwiczę z Chodakowska ale właśnie te lżejsze treningi bo nie daje coś rady.
    Nam w klinice mówili że musimy się ruszać...
    Czyli leczenie idzie do przodu, super.

    Sarra tak miałam w Styczniu takie skurcze i bóle ale do tego plamienia. Ból w krzyżu. Trwał ze 3 dni i był okropny. Plamienie trwało pare dni aż do @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 19:20

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie nie ma co rezygnować. . Może po prostu delikatnie cwicz o tyle:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra ten doktorek podobno jest b.fajny :) Jedna dziewczyna stad chodzi do niego i mówi, że na każde pytanie odpowie, nie wzdycha ani nie przewraca oczami :P i mam wziac wszystkie badania ze sobą. Przepisuje też odpowiednie leczenie (wlewy z intralipidu, sterydy i clexane), więc już się cieszę. Wezmę tez wyniki krzywej cukrowej i insulinowej, zobaczymy co on powie.

    BibiKa a czym maz leczyl tego paciorkowca? antybiotykiem? Bedzie musial jeszcze brac myslisz?

    U mnie dni płodne chyba jeszcze trwają, nadal jest rozciągliwy śluz, więc jak mężu pada wieczorem, to budzę go rano i działamy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 19:56

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko w pt który to będzie dpo ? Bo muzę uda ci się zacząć brać heparyne w tym cyklu ? 18 dc to będzie? Zapytaj o tj branie heparyny od dni po owulacji 0.4 a potem gdy test pozytywny 0.6 mając na uwadze pai homo. Aż sama jestem ciekawa :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 4 października 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed laparo byłam pierwszy raz na jodze i chyba sie zapisze bo super rozluźnienie a do tego trochę sie można porozciągać - wiecie jakie zakwasy miałam!!!:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selinko w pt który to będzie dpo ? Bo muzę uda ci się zacząć brać heparyne w tym cyklu ? 18 dc to będzie? Zapytaj o tj branie heparyny od dni po owulacji 0.4 a potem gdy test pozytywny 0.6 mając na uwadze pai homo. Aż sama jestem ciekawa :)
    Tak dokładnie to będzie 18dc :) Wg.tego co mam zwykle, to będzie dopiero 1dpo, ale ciężko mi powiedzieć kiedy miałam owu teraz :/ już 10dc miałam rozciągliwy śluz który trwa do dziś (16dc) No może dostanę Clexane, zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    A ja przed laparo byłam pierwszy raz na jodze i chyba sie zapisze bo super rozluźnienie a do tego trochę sie można porozciągać - wiecie jakie zakwasy miałam!!!:)
    Joga super :) Ja czasem jak mi doskwiera kregoslup po pracy, to włączam YT i rozkładam matę na podłodze i ćwiczę Zdrowy kręgosłup i Stretching. Takie godzinne ćwiczenia mega dużo dają i tez przed dwa dni co nieco czuję później, ale to tylko na początku :)

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    BibiKa a czym maz leczyl tego paciorkowca? antybiotykiem? Bedzie musial jeszcze brac myslisz?

    Tak, ale to był inny szczep. Teraz nie wiem w zasadzie czego się spodziewać. Znalazłam w sieci pytanie pacjenta z identycznym wynikiem posiewu i lekarz mu odpowiedział żeby powtórzyć posiew, bo nasienie powinno być jałowe... I weź tu człowieku zrozum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Tak, ale to był inny szczep. Teraz nie wiem w zasadzie czego się spodziewać. Znalazłam w sieci pytanie pacjenta z identycznym wynikiem posiewu i lekarz mu odpowiedział żeby powtórzyć posiew, bo nasienie powinno być jałowe... I weź tu człowieku zrozum.
    Dziwne faktycznie :/ to nie pozostaje nic innego chyba jak czekać tydzień na tego androloga

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 października 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wasi faceci mieli jakieś objawy obecnosci tych bakterii?? Mój w poniedziałek idzie pierwszy raz na posiew, nigdy wcześniej nie miał zaleconego... widzę, ze Wasi już kilka tych posiewów mają za sobą..

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny a Wasi faceci mieli jakieś objawy obecnosci tych bakterii?? Mój w poniedziałek idzie pierwszy raz na posiew, nigdy wcześniej nie miał zaleconego... widzę, ze Wasi już kilka tych posiewów mają za sobą..
    Mój nsie miał żadnych objawów i w sumie nie wiem czy miał tą bakterię co ja (ureaplasma). Wziął antybiotyk poprostu razem ze mną i po 3tyg.zrobil pełen posiew z cewki (nie z nasienia) i nic nie wyszło.
    Zastanawiam się teraz czy aby nie musi zrobić przy okazji badania właśnie posiewu nasienia, może przed IUI będą wymagać tak jak ode mnie

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 5 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko a Ty juz jesteś zdecydowana na inseminacje? Na kiedy planujesz?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest sens robić proga w 7dpo gdy biorę dupka i Luteinę?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 781 782 783 784 785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ