X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 października 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja miałam identycznie, sluz był i lekarz nawet sie smiał że możemy jak dam radę tym bardziej, że widział przy laparo piękny pęcherzyk :) ale nie probowalismy, za bardzo byłam obolała. Ja miałam długo blizny fioletowe, teraz sie zaróżowiły.

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a to 1szy raz idziesz do Paśnika? Jakie ma ogólnie terminy na 1 wizytę?
    Dobrze że Kato wybraliście :) która klinika?

    Kropeczko nooooo to próbujcie działać jak dasz radę :D super że już dochodzisz do siebie

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Rucola a to 1szy raz idziesz do Paśnika? Jakie ma ogólnie terminy na 1 wizytę?
    Dobrze że Kato wybraliście :) która klinika?

    Kropeczko nooooo to próbujcie działać jak dasz radę :D super że już dochodzisz do siebie
    Pierwszy raz, pierwszy wolny temin był na za cztery tygodnie, ale nam nie pasowało i wzieliśmy kolejny.Jesli klinika będzie niezbędna to pewnie Angelius provita ale łudze się, że Paśnik coś wymysli :)
    Kropeczko ja bym próbowała na 100%,jeśli tylko czujesz się na siłach

    Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bo w wątku dotyczącym costagnusa nie znalazłam odpowiedzi. Moze Wy macie jakieś doswiadczenie , wiedze. Borę tego costagnusa a jestem juz w drugiej fazie i zastanawiam się czy powinnam go odstawić bo odstawia się gdy ciażą po to aby na 100 proc do niej doszło czy tez brac do pozytywnego testu. Z tego co słyszałam łaczenie z luteiną i dupkiem wzmaga działanie costagnusa a więc obnizenie prolaktyny a przecież ona w ciazy powinna być raczej wyzej. Już sama nie wiem...

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 października 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który miesiąc bierzesz tego castagnusa? z tego co się orientuje to nie zaszkodzi go brać do czasu testowania, castagnus działa bardzo łagodnie a poza tym prolaktyna nie jest kluczowym hormonem utrzymującym ciążę, więc według mnie mozesz spokojnie brać, o ile nie przekroczyłas okresu 3 miesięcy

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus bierze się ciągiem przez 3 miesiące. Odstaw ewentualnie jak wyjdzie Ci pozytywny test ciążowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra myślę że to nie ma aż takiego znaczenia w początkowej fazie ciąży. Odstawiasz jak potwierdzisz ciążę. Prolaktyna we wczesnej ciąży nie skacze aż tak bardzo, nie przejmowałabym się tym.
    Ja brałam castagnus tylko chyba 2-3tyg.i czułam się przy nim okropnie, więc odstawiłam

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 października 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    a który miesiąc bierzesz tego castagnusa? z tego co się orientuje to nie zaszkodzi go brać do czasu testowania, castagnus działa bardzo łagodnie a poza tym prolaktyna nie jest kluczowym hormonem utrzymującym ciążę, więc według mnie mozesz spokojnie brać, o ile nie przekroczyłas okresu 3 miesięcy[/QUOTE

    Po poronieniu zaczęłam po 3 tyg brać. Wcześniej brałam przez miesiąc i wróciłam. Ok zrobię jak piszecie. Jestem przewrazliwiona bo się naczytalam.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 4 października 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spróbowaliśmy :) rano sie obudziłam i żyje :) pewnie i tak nic to nie zmieni przez te moje jajowody... ale probowac dalej będziemy!!!

    Aishha, Selina, Bibi_Ka lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, powiedzcie mi kiedy najwcześniej można robić betę? 7 dpo robiony przy okazji progesteronu coś pokaże?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczynki, powiedzcie mi kiedy najwcześniej można robić betę? 7 dpo robiony przy okazji progesteronu coś pokaże?
    Nie, to za wcześnie. 10dpo wszyscy mówią że najwcześniej

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha ja robiłam bete wieczorem 9 dpo razem z progesteronem i nic nie wyszło ale po progesteronie widziałam, ze cos moze już być bo był na poziomie 22 takze dużo jak na 9 dpo. potem 12 dpo rano już wyszła beta 40 takze byśle , że 11 dpo rano też już by wyszło albo i nawet 10 dpo.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lipa. Po progu to ja nie poznam bo i tak jest zawsze niski około 12-14 a musze go zrobić teraz w ostatnim cyklu przed wizytą. Jutro własnie mam 7 dpo i kurde umówiony dosyć intensywny trening ;/ nie bardzo mam jak zrezygnować a boje się że gdyby...
    Wczoraj miałam wyjątkowo charakterystyczny spadek temperatury, który jest mozliwy przy zagnieżdżeniu, lekkie skurcze i wieczorem bóle w krzyzu. Wiem, że miałam się nie nakręcac i tego nie robie ale dobrze byłoby sprawdzić. No trudno, może wysiłek nie zaszkodzi.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po progu nie koniecznie widać ciążę. Początkiem roku miałam proga 31 i poleciałam parę dni później na betę i była 0 :/ także na to lepiej nie patrzeć
    Aishha poczekaj z tą betą lepiej :) A proga musisz teraz badać?

    Udało mi się wbić do immunologa dr Sydora na ten piątek :D Dzwonili do mnie z centrum medycznego, że doktor wyznaczył terminy i to w Krakowie, raptem parę min.ode mnie :) Najs. Już się nie mogę doczekać wizyty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 14:59

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, tak muszę równo 7 dni po dniu peak. To nie będę robic tej bety, co ma byc to będzie a na trening idę.

    Super, że udało się z tą wizytą :)

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co trenujesz? :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A co trenujesz? :)

    zaczynam teraz trampoliny :) Fit and jump.
    jeszcze przed staraniami oboje chodzilismy na siłownie ćwiczyc z ciężarami ale ja zrezygnowałam w chwili kiedy miałam niesamowite bóle w odcinku szyjnym i tak do tej pory odpuściłam sobie. Teraz to tak wszystkiego po trosze - ćwiczenia w domu, basen, kardio stepper, rower, orbitrek, bieżnia no i napaliłam sie na te trampoliny. Byłam na treningu dla początkujących i to już był wycisk :) a jutro mam być w grupie wyżej, liczba miejsc tak ograniczona, że szkoda stracić zapis.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 15:51

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 4 października 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mi udało sie skontaktować z profesorem z radiologii z Lublina - powiedział ze mam dochodzić do siebie po laparoskopii i po miesiączce zajmiemy sie tematem! Jestem bardzo podekscytowana - oni robią jedyne w Polsce selektywne hsg z użyciem mikronarzedzi w celu udrożnienia!

    Rucola lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow az nie wierze, że w Lublinie takie rzeczy - to moje województwo :)
    zdradzisz nazwisko lekarza?
    jakoś sceptycznie jestem nastawiona do ichniejszej słuzby zdrowia dlatego nie zdecydowałam sie na napro w Lubinie chociaż słyszałam pochlebne opinie, dzieki tej klinice moja koleżanka po 3 poronieniach urodziła 2 zdrowe córki,

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 4 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog dr Ireneusz Zych i radiolog dr Krzysztof Pyra

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 780 781 782 783 784 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ