Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja miałam identycznie, sluz był i lekarz nawet sie smiał że możemy jak dam radę tym bardziej, że widział przy laparo piękny pęcherzyk :) ale nie probowalismy, za bardzo byłam obolała. Ja miałam długo blizny fioletowe, teraz sie zaróżowiły.

Kropeczka1986 lubi tę wiadomość

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a to 1szy raz idziesz do Paśnika? Jakie ma ogólnie terminy na 1 wizytę?
    Dobrze że Kato wybraliście :) która klinika?

Kropeczko nooooo to próbujcie działać jak dasz radę :D super że już dochodzisz do siebie

• Rucola Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Rucola a to 1szy raz idziesz do Paśnika? Jakie ma ogólnie terminy na 1 wizytę?
    Dobrze że Kato wybraliście :) która klinika?

Kropeczko nooooo to próbujcie działać jak dasz radę :D super że już dochodzisz do siebie
    Pierwszy raz, pierwszy wolny temin był na za cztery tygodnie, ale nam nie pasowało i wzieliśmy kolejny.Jesli klinika będzie niezbędna to pewnie Angelius provita ale łudze się, że Paśnik coś wymysli :)
    Kropeczko ja bym próbowała na 100%,jeśli tylko czujesz się na siłach

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bo w wątku dotyczącym costagnusa nie znalazłam odpowiedzi. Moze Wy macie jakieś doswiadczenie , wiedze. Borę tego costagnusa a jestem juz w drugiej fazie i zastanawiam się czy powinnam go odstawić bo odstawia się gdy ciażą po to aby na 100 proc do niej doszło czy tez brac do pozytywnego testu. Z tego co słyszałam łaczenie z luteiną i dupkiem wzmaga działanie costagnusa a więc obnizenie prolaktyny a przecież ona w ciazy powinna być raczej wyzej. Już sama nie wiem...

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który miesiąc bierzesz tego castagnusa? z tego co się orientuje to nie zaszkodzi go brać do czasu testowania, castagnus działa bardzo łagodnie a poza tym prolaktyna nie jest kluczowym hormonem utrzymującym ciążę, więc według mnie mozesz spokojnie brać, o ile nie przekroczyłas okresu 3 miesięcy

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2017, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Castagnus bierze się ciągiem przez 3 miesiące. Odstaw ewentualnie jak wyjdzie Ci pozytywny test ciążowy.

• Selina Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra myślę że to nie ma aż takiego znaczenia w początkowej fazie ciąży. Odstawiasz jak potwierdzisz ciążę. Prolaktyna we wczesnej ciąży nie skacze aż tak bardzo, nie przejmowałabym się tym.
    Ja brałam castagnus tylko chyba 2-3tyg.i czułam się przy nim okropnie, więc odstawiłam

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 3 października 2017, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    a który miesiąc bierzesz tego castagnusa? z tego co się orientuje to nie zaszkodzi go brać do czasu testowania, castagnus działa bardzo łagodnie a poza tym prolaktyna nie jest kluczowym hormonem utrzymującym ciążę, więc według mnie mozesz spokojnie brać, o ile nie przekroczyłas okresu 3 miesięcy[/QUOTE

Po poronieniu zaczęłam po 3 tyg brać. Wcześniej brałam przez miesiąc i wróciłam. Ok zrobię jak piszecie. Jestem przewrazliwiona bo się naczytalam.

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropeczka1986 Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spróbowaliśmy :) rano sie obudziłam i żyje :) pewnie i tak nic to nie zmieni przez te moje jajowody... ale probowac dalej będziemy!!!

Aishha, Selina, Bibi_Ka lubią tę wiadomość

Nasz mały cudzie trwaj...<3

mhsvpx9ik2z006il.png

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, powiedzcie mi kiedy najwcześniej można robić betę? 7 dpo robiony przy okazji progesteronu coś pokaże?

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczynki, powiedzcie mi kiedy najwcześniej można robić betę? 7 dpo robiony przy okazji progesteronu coś pokaże?
    Nie, to za wcześnie. 10dpo wszyscy mówią że najwcześniej

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha ja robiłam bete wieczorem 9 dpo razem z progesteronem i nic nie wyszło ale po progesteronie widziałam, ze cos moze już być bo był na poziomie 22 takze dużo jak na 9 dpo. potem 12 dpo rano już wyszła beta 40 takze byśle , że 11 dpo rano też już by wyszło albo i nawet 10 dpo.

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lipa. Po progu to ja nie poznam bo i tak jest zawsze niski około 12-14 a musze go zrobić teraz w ostatnim cyklu przed wizytą. Jutro własnie mam 7 dpo i kurde umówiony dosyć intensywny trening ;/ nie bardzo mam jak zrezygnować a boje się że gdyby...
    Wczoraj miałam wyjątkowo charakterystyczny spadek temperatury, który jest mozliwy przy zagnieżdżeniu, lekkie skurcze i wieczorem bóle w krzyzu. Wiem, że miałam się nie nakręcac i tego nie robie ale dobrze byłoby sprawdzić. No trudno, może wysiłek nie zaszkodzi.

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po progu nie koniecznie widać ciążę. Początkiem roku miałam proga 31 i poleciałam parę dni później na betę i była 0 :/ także na to lepiej nie patrzeć
    Aishha poczekaj z tą betą lepiej :) A proga musisz teraz badać?

Udało mi się wbić do immunologa dr Sydora na ten piątek :D Dzwonili do mnie z centrum medycznego, że doktor wyznaczył terminy i to w Krakowie, raptem parę min.ode mnie :) Najs. Już się nie mogę doczekać wizyty...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 14:59

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, tak muszę równo 7 dni po dniu peak. To nie będę robic tej bety, co ma byc to będzie a na trening idę.

Super, że udało się z tą wizytą :)

Selina lubi tę wiadomość

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co trenujesz? :)

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A co trenujesz? :)

zaczynam teraz trampoliny :) Fit and jump.
    jeszcze przed staraniami oboje chodzilismy na siłownie ćwiczyc z ciężarami ale ja zrezygnowałam w chwili kiedy miałam niesamowite bóle w odcinku szyjnym i tak do tej pory odpuściłam sobie. Teraz to tak wszystkiego po trosze - ćwiczenia w domu, basen, kardio stepper, rower, orbitrek, bieżnia no i napaliłam sie na te trampoliny. Byłam na treningu dla początkujących i to już był wycisk :) a jutro mam być w grupie wyżej, liczba miejsc tak ograniczona, że szkoda stracić zapis.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 15:51

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png

Wysłany: 4 października 2017, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mi udało sie skontaktować z profesorem z radiologii z Lublina - powiedział ze mam dochodzić do siebie po laparoskopii i po miesiączce zajmiemy sie tematem! Jestem bardzo podekscytowana - oni robią jedyne w Polsce selektywne hsg z użyciem mikronarzedzi w celu udrożnienia!

Rucola lubi tę wiadomość

mhsvpx9ik2z006il.png

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 października 2017, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow az nie wierze, że w Lublinie takie rzeczy - to moje województwo :)
    zdradzisz nazwisko lekarza?
    jakoś sceptycznie jestem nastawiona do ichniejszej słuzby zdrowia dlatego nie zdecydowałam sie na napro w Lubinie chociaż słyszałam pochlebne opinie, dzieki tej klinice moja koleżanka po 3 poronieniach urodziła 2 zdrowe córki,

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png

Wysłany: 4 października 2017, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog dr Ireneusz Zych i radiolog dr Krzysztof Pyra

mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 780 781 782 783 784 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego