X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, tez mnie wkurza te logowanie, nie wiem po co zrobili cos takiego. Ale fajnie Wam trafilo sie z ta ceną za wizyte :)

    Odnosnie wypływania nasienia to ja robie tak jak Wy, wstaję dopiero za jakis czas albo rano. U nas tej spermy jest tak mało, że nigdy ze mnie nie płynęło szczególnie.

    Sarra,teraz wynajęcie pani do sprzatania jest bardzo tanie, wezmiesz sobie po zimie kogos, wymyje Ci okna i wszystko ogarnie. Ja pamietam jak moja siostra w 6 miesiacu ciazy miała przeprowadzke do nowego mieszkania i ja z mamą ogarniałysmy jej stare mieszkanie a pozniej nowe...katastrofa, dziś juz wolałabym jej zapłacic za to i kogos wynająć :)

    dziewczyny jedziemy dzis do Białegostoku, siedze w pracy jak na szpilkach, wyjde okolo 14 z pracy i w droge, mamy 3 godziny jazdy. Nie wiem czemu ale sie stresuje, spac oczywiscie nie moglam jakby to byla pierwsza wizyta.

    Wczoraj bylismy u cioci na imieninach, wujek zapytał wprost czy jestem w ciazy i żebym rzuciala te diety i sie uda...juz czasem zastanawiam sie czy nie powiedziec przy calej rodzinie ze mamy problem i wyjasnic ze robimy wszystko co mozemy. Te glupie rady od wszystkich męczą.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza rada Ever "wyluzujcie". Po 10 miesiącach dostawałam szału.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 16 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Rucola do Katowic do Invimedu.
    Jakto że Conceive zatrzymuje nasienie? Nie wypływa z Ciebie nic po? Może po dłuższym czasie parę ruchów partych musisz zrobić w toalecie i wypłynie?
    Selinka no właśnie nic nie wyplywa. I martwi mnie to okrutnie.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 16 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami dziewczyny po ok. półrocznej nieobecności :) jestem już na tyle pogodzona ze stratą, że to już chyba ten moment kiedy mogę znów dołączyć.

    Od tego cyklu wznawiamy starania :D Mamy pozwolenie od ginekologa, odczekaliśmy już też 2,5 miesiąca po antybiotykach Męża, także w tym cyklu startujemy. Jeszcze na luzie, nie nakręcam się, bo wiem, że to może potrwać. Tamtym razem zaszłam w ciążę w 4 cyklu starań, więc teraz pewno szybciej nie pójdzie. Ale jak to bywa kiedy się czegoś chce, już widzę, że ten cykl dziwny jakiś. 10 dc a tu brak śluzu płodnego!?

    Eh... co ma być to będzie. Bóg wie co robi :)

    A co u Was? Nie ma szans żebym nadrobiła te miesiące nieobecności, ale zmiany na pewno są... Z pewnością nie poddajecie się i walczycie o szczęście :) Trzymam kciuki za Was wszystkie i za siebie samą :)

    Sara czy ja dobrze widzę??? Wspaniale, gratulacje :D

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 16 października 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po monitoringu. Jajo pękło i jest plyn więc jestem świeżo po owu :) nam nadzieje że plemniczki sobie poradziły w tum moim niegoscinnym środowisku...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Witam się z Wami dziewczyny po ok. półrocznej nieobecności :) jestem już na tyle pogodzona ze stratą, że to już chyba ten moment kiedy mogę znów dołączyć.

    Od tego cyklu wznawiamy starania :D Mamy pozwolenie od ginekologa, odczekaliśmy już też 2,5 miesiąca po antybiotykach Męża, także w tym cyklu startujemy. Jeszcze na luzie, nie nakręcam się, bo wiem, że to może potrwać. Tamtym razem zaszłam w ciążę w 4 cyklu starań, więc teraz pewno szybciej nie pójdzie. Ale jak to bywa kiedy się czegoś chce, już widzę, że ten cykl dziwny jakiś. 10 dc a tu brak śluzu płodnego!?

    Eh... co ma być to będzie. Bóg wie co robi :)

    A co u Was? Nie ma szans żebym nadrobiła te miesiące nieobecności, ale zmiany na pewno są... Z pewnością nie poddajecie się i walczycie o szczęście :) Trzymam kciuki za Was wszystkie i za siebie samą :)

    Sara czy ja dobrze widzę??? Wspaniale, gratulacje :D
    dziękuję Jaka . Bardzo się cieszę, ze do nas dołączyłaś :) trzymam kciuki :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa tak sobie ostatnio myślałam co u Ciebie i czy tu do nas jeszcze zaglądniesz no i proszę :D napisałaś. Ja to mam czasem dar ściągnięcia kogoś myślami ;) Super że wracacie do gry :) i dokładnie tak jak napisałaś, uda się jak się będzie miało udać i będzie odpowiedni czas :) My za równy tydzień startujemy w nowej klinice w Katowicach, już się nie mogę doczekać.

    Rucola jeśli mężowi w badaniach nie wychodziło że ma za małą ilość nasienia to wszystko ok pewnie :) zawsze możesz gina o to dopytać

    Aishha wujek dobra rada, dosłownie, heh ;) najlepiej gasić ich jakimiś dobrymi ripostami :P Ja wczoraj na imieninach u teściów byłam i się modliłam żeby nie weszli na ten temat, ale na szczęście był spokój ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2017, 14:24

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta w 16 dpo to 950. Jaka przepraszam, ze Ciebie pytam ale ile miałaś u siebie? jeśli zbyt bolesne wspomnienie to przepraszam. Martwię się bo jakos bardzo wysoka ta beta.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra beta wg.mnie dobra :) no chyba że to bliźniaki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa miło Cię widzieć. Powodzenia. Ja jutro mam wizytę u gina, będę ugadywać termin laparoskopii.

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 16 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sara, Selina i Bibika za miłe powitanie :) Już jakiś czas temu miałam tutaj wrócić, ale chciałam zaczekać do momentu, aż faktycznie wznowimy starania :)

    Sara wspomnienia bolesne, ale nie chcę zapomnieć, chcę pamiętać i wspominać tamtą ciążę i mojego Aniołka :) pierwszą betę zrobiłam ok. 19 dpo (nie miałam monitoringu, więc nie wiem dokładnie którego dc nastąpiła owulacja). Wtedy wynosiła 1940 mlU/ml, dwa dni później 4541. U Ciebie moim zdanie jest książkowa :) najważniejsze żeby był odpowiedni przyrost, także sprawdź za dwa dni.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost jest bo 11dpo było 80 , 13dpo 250 i teraz 16dpo 950.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 16 października 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara to piękny przyrost. Spokojnie, nie zamartwiaj się na zapas, to nic nie da. Wiem, że to trudne, ale to nie ma najmniejszego sensu. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
    Póki co możesz tylko oszczędzać się, odpoczywać i myśleć pozytywnie, a to dziecko na pewno czuje :)

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 16 października 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zrobilam test i wyszedl negatywny :( czekam na wiadomosc od lekarza co dalej robic. mozecie mi powiedziec po jakim czasie mozna poraz drugi robic zaplodnienie jakies sa procedury bo tu u mnie w Norwegi bardzo malo mowia :(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    hej dziewczyny zrobilam test i wyszedl negatywny :( czekam na wiadomosc od lekarza co dalej robic. mozecie mi powiedziec po jakim czasie mozna poraz drugi robic zaplodnienie jakies sa procedury bo tu u mnie w Norwegi bardzo malo mowia :(
    Hej
    Ale my nic nie wiemy na Twoj temat. Miałaś IUI czy IVF? Bo nie wiem o jakim zapłodnieniu drugi raz mówisz. Ja Ci niestety nie pomogę, bo nie znam się na tym

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 16 października 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVF :) sorry zapomnialam napisac :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    IVF :) sorry zapomnialam napisac :)
    żadna z nas tutaj IVF nie miała, więc nie wiem czy któraś pomoże :/ Może spytaj w dziale Starając się z pomocą medyczną i tam jest wątek typowo IVF. Dziewczyny tam prędzej pomogą :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Sara to piękny przyrost. Spokojnie, nie zamartwiaj się na zapas, to nic nie da. Wiem, że to trudne, ale to nie ma najmniejszego sensu. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
    Póki co możesz tylko oszczędzać się, odpoczywać i myśleć pozytywnie, a to dziecko na pewno czuje :)
    Wizytę mam za 2 tyg i 3 dni. Nie będę szukać na zapas. Dzisiaj mnie pp prostu ta beta zszokowala.

    Selinko to już za niedługo "odwiedzisz mnie" na slasku :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Wizytę mam za 2 tyg i 3 dni. Nie będę szukać na zapas. Dzisiaj mnie pp prostu ta beta zszokowala.

    Selinko to już za niedługo "odwiedzisz mnie" na slasku :)
    Równy tydzień :)
    kiedyś mieszkałam na śląsku (noo tak na początku, niektórzy mówią, że to jeszcze nie śląsk) i pracowałam przez 2 lata, nawet przez pół roku miałam chłopaka z Katowic :D heh, więc trochę znam tereny :) Ale same Kato nigdy mi się nie podobały ;)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 października 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak my jednak zdecydujemy się na klinikę, to Sarra też będę Cię odwiedzać na Śląsku :) Ja tam studiowałam :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ