X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzę że większość lekarzy pozwala na heparyne od testu

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ale widzę że większość lekarzy pozwala na heparyne od testu
    niektóre dziewczyny biorą heparynę już po owulacji, Sarra musi być dobrze

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam Wam wczoraj, bo miałam trudny i smutny dzień - mieliśmy pogrzeb wujka, brata mojej Mamy. Rok temu zdiagnozowano u niego białaczkę, przeszedł przeszczep szpiku, czuł się coraz lepiej. A kilka miesięcy temu zaczęły się problemy żołądkowe, trafił do szpitala i już nie wyszedł. Ciepły dobry facet, miał 64 lata, w grudniu poszedłby na emeryturę. Nadal mam wrażenie, że to mi się przyśniło i że to jakaś równoległa rzeczywistość.

    Więc po pogrzebie byliśmy u androloga. Był zadowolony z morfologii kijanek mojego małża. Ale i tak wypisał mu receptę na clostibegyt, metafolin zamiast folika i jakiś specyfik dla sportowców. Z ureą chyba po prostu laboratorium się pomyliło, bo wtedy z moim mężem kilku innych facetów oddawało próbki. Niby wszystko podpisane, ale wiecie... Także na szczęście nie dotyczą nas żadne uree i mycoplazmy.

    Ale też ewidentnie problem jest po mojej stronie.

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 12 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogrzeb to nic przyjemnego tym bardziej jeżeli dotyczy kogoś bliskiego...:( ja nawet nie wiem jak pocieszać w takich trudnych chwilach... jest mi przykro Bibika...

    Dla mnie to niedopomyslenia ze ktoś mógł sie pomylić z wynikami... płacimy ciężka kasę za te wszystkie badania... dziewczyny a robilyscie posiew z szyjki ogólny? Taki bakteriogram... mam zrobic przed shsg i martwię sie ze mi wyjdzie jakaś bakteria ...:/ może podpowiecie co można stosować bez recepty żeby lekko sie przygotowac:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika bardzo mi przykro... jestem bardzo związana z rodzeństwem mojej mamy-wujka mi i na prawdę współczuję...

    Kropeczko posiew robiłam na te wszystkie ureoplazmy myko i chlamydie i ogólne bakterie. Wyszło coli dużo więcej niż powinno noi ureoplazma. Wyłączone.


    Mój hematolog i ginekolog należą do nich Rucola. Oni wskazali że można od owulka. U mnie to strzał w 10.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 22:09

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko robiłam biocenoze pochwy i te wszystkie uree itd.tam w Synevo właśnie (badałam 2x bo mi wyszła najpierw urea a później candida :/ ). Wynik migusiem. Z tego co pamiętam też tam robiłaś :)

    BibiKa przykro mi bardzo z powodu wujka. Na pewno duża stratą skoro był dobrym człowiekiem. Niestety, to nieodłączna część nas.
    Dobrze, że chociaż u męża wszystko ok

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tym razem mi powiedział ze tylko zwykły posiew bez myco, ure i chlamydii a wtedy nie robiłam zwykłego :) w sumie to dobrze bo to kasa nie mała:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 13 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra ja tez nie miałam żadnych objawów ciąży a test zrobiłam tylko dlatego ze musiałam odstawic luteinę. Nic zupełnie nic nie czułam ani jajnika ani piersi. Dopiero od 2 tyg czuję sutki i jajnik strasznie mnie bolał, ale lekarz powiedział, że to dobrze że boli bo tak ma być, ale dał mi magnez i powiedział, że jak ból nie ustąpi to mogę brać No-Spe, a od kilku dni mam takie mdłości, że masakra - niby jestem głodna a nie mogę nic przełknąć jedynie na zupy mam ochotę i na marchewkę :P także więc wszystko przed Tobą :) ja wierze, że u mnie jak i u Ciebie teraz będzie wszystko dobrze :)

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się znowu śniły pozytywne testy ciążowe...masakra, to okropne. Cieszę się we śnie po czym się budzę i szara rzeczywistość. Beznadziejnie dzień się w ogóle zaczął :/ prądu nie mamy, bo bezpieczniki nam się zepsuły i jeszcze mąż przez przypadek z łokcia ode mnie w oko dostał...no piątek 13ego jak ta lala

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy na chwile nie wejśc na forum a juz się tyle dzieje :)

    Bibika, przykro mi z powodu wujka, wiem co czujesz bo u mnie w rodzinie co roku ostatnio mamy pogrzeby. Przed naszym slubem byly dwa, wyobraźcie sobie ile mogło osób nie przyjsc na wesele...
    odnosnie clostybegytu dla mężczyzn to słyszałam, że często jest odwrotny efekt od zamierzonego, ale lekarz wie co robi. Ciekawe czy my cos dostaniemy. zaczynam się stresować tą wizytą poniedziałkową.
    Wyniki wszystkie mam gotowe, posiewy ok, pasozytów nie ma, jedynie ten progesteron bedzie do ogarnięcia.

    Selina zazdroszczę mega bo nigdy nie byłam w Paryżu. Może kiedyś uda nam się zobaczyć.
    U mnie ostatnio non stop snia się dziwne rzeczy :) Strzeliłas męża w nocy? u nas to ja obrywam zazwyczaj :D

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Sarrra ja tez nie miałam żadnych objawów ciąży a test zrobiłam tylko dlatego ze musiałam odstawic luteinę. Nic zupełnie nic nie czułam ani jajnika ani piersi. Dopiero od 2 tyg czuję sutki i jajnik strasznie mnie bolał, ale lekarz powiedział, że to dobrze że boli bo tak ma być, ale dał mi magnez i powiedział, że jak ból nie ustąpi to mogę brać No-Spe, a od kilku dni mam takie mdłości, że masakra - niby jestem głodna a nie mogę nic przełknąć jedynie na zupy mam ochotę i na marchewkę :P także więc wszystko przed Tobą :) ja wierze, że u mnie jak i u Ciebie teraz będzie wszystko dobrze :)
    Basiu la a który masz już tydzień? Byłaś u lekarza zrobić usg? Jesteś w grupie czerwcowek?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki za słowa współczucia.
    Kropeczka1986 wrote:
    dziewczyny a robilyscie posiew z szyjki ogólny? Taki bakteriogram... mam zrobic przed shsg i martwię sie ze mi wyjdzie jakaś bakteria ...:/ może podpowiecie co można stosować bez recepty żeby lekko sie przygotowac:)

    Bez recepty nie znam nic co mogłoby pomóc. Ale możesz zajrzeć do rodzinnego lub do gina i powiedzieć, że masz jakąś infekcję i poprosić o gynalgin. Bierze się go dopochwowo przez minimum 5 dni. Dla mnie jest niezawodny, bo ma aktywne składniki na bakterie i na grzyby. Jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Biorę go też czasem przed cytologią.

    Aishha wrote:
    odnosnie clostybegytu dla mężczyzn to słyszałam, że często jest odwrotny efekt od zamierzonego, ale lekarz wie co robi.

    Nasz androlog jest jednym z najlepszych w kraju, a na pewno w Wawie i okolicach. Nie znam przypadków, po których nasienie po clo pogorszyło się. Wręcz przeciwnie, dziewczyny piszą, że pomógł w beznadziejnych sytuacjach. Ale wiadomo, ze tyle jest zmiennych jeśli chodzi o plemniki. Np ostatnio dyskutowałyśmy na jednej z grup na FB, że jesienią i zimą morfologie powinny być lepsze, bo jest chłodniej na zewnątrz.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika, czytałam też że jesien zima sprzyja poprawie zdrowia szczególnie jesli ktos jest uczulony na pylenia itp. u mnie to zbawienie, w końcu nie mam wysypki i swędzących powiek.
    odnośnie Clo piszę co wiem, koleżance a raczej jej mężowi dr. Radko tez przepisał, zrobił też operację na zylaki. Ani jedno ani drugie nie przyniosło efektu i tak 5 lat się bujają a plemniki nadal słabe.
    Ale to każdy jest innym przypadkiem. My też będziemy jechac do androloga jesli Wasilewski nam nie pomoże.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko ja stosowałam tylko Lactovaginal na zmianę z MultiGyn żel, pomaga namnożyć się pożytecznym bakteriom

    Aishha odwinelam mu rano jak się obudziłam ;) nie wiem jak to zrobiłam ale aż się zwijał...

    Ja już 2tydzien przeziębiona jestem :( stosowałam chyba wszystko co mogłam na zatoki i już myślałam że jest ok to wracało z większą siłą. Chciałam się na poniedziałek wpisać do rodzinnego, to kuźwa miesiące dopiero w środę! Chyba poproszę znajoma o załatwienie antybiotyku, bo już nie mam pomysłu

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 października 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki bety. 13dpo 253 a progesteron 63. Co prawda biorę Luteinę ale właśnie chodziło o to żeby sprawdzić jaki jest próg przy obstawieniu lekami.
    W tamtej ciąży w 14 dpo beta była 80.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 15:04

    Selina, Aishha, D_basiula, aja lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra super, wszystko tak jak trzeba :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 października 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra my też!!! Pięknie rośnie ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 13 października 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra to super. Wg of 7tydz 6dzien termin mam na 26 maja

    Rucola, Selina lubią tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 października 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Sarra to super. Wg of 7tydz 6dzien termin mam na 26 maja
    Czyli na Dzień Matki. Chyba najpiękniejszy prezent...

    D_basiula lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 787 788 789 790 791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ