X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Olcia, widzę że na naszym wątku aż huczy od laparoskopii :)

    U mnie dziś na bank będzie @, już to czuje. Czyli 7dc będzie na wizycie. Szkoda bo leków pewnie nie da na owulacje ale chociaż usg zrobi. Już nie mogę się doczekać poniedziałku.
    Koleżanka była w zeszłym tygodniu u mojego lekarza i oprócz supli i niezbędnych leków dał obojgu coś na przeleczenie ewentualnych stanów zapalnych w organizmie. On twierdzi że jeśli występują to nikłe szanse na ciążę. Ciekawe czy nam też da.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha ja ogromne nadzieje pokladam w wytepieniu h.pylorii. biore bardzo ogólny antybiotyk i wierzę, ze pomoże tym bardziej ze od wielu lat zadnego nie brałam... Wierze ze coś w tym jest

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 października 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie odebrałam wyniki i jest ok także niech doktorek szuka dalej. Możliwe bakterie w drogach rodnych przebadane, pasożyty też.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny! Podkusilo mnie aby zrobić dzisiaj sikanca przed jutrzejszą beta. Czułość 10. Test robiony 10 dpo o 17:00. I co? Pojawiła się druga kreska. Nie jakiś cień cienia bla bla itd ale normalnie widoczna kreska. Jutro idę na betę żeby zobaczyć jak bardzo jest wysoka. Mam 6 dni do okresu i już jest kreska. Dziękuję temu co wymyślił heparyne !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 17:40

    olcia.de, Rucola lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    a ile bierzesz euthyroxu?
    ja biorę już az 50/75 mimo, że tsh na poziomie 2,3 przy czym w ogóle się nie obniża pomimo tabletek 50 i dlatego gin zwiększył.

    Biorę 25.

    Fajnie, że test pozytywny. Może tym razem się uda.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 10 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratulacje, jesteś szczesciarą :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra, kciuki zaciśnięte za piękną betę :-)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny proszę doradzcie mi. Od jakieoś czasu mam bardzo sucha skórę. Z mojej stopki widać, ze ćpam tego wszystkiego dużo i boję się, ze mam czegoś nadmiar. Chce zrobić jutro elektrolny z uwagi na dodatkowo brany potas, witaminę b12 i kwas foliowy witaminę A oraz D3. Teraz nie wiem dlaczego wszyscy mówia, ze mam odstawićleki na 48 h. Są lekarze, którzy chcą badania bez odstawienia. Według mnie sens ma wynik z okresu brania witamin bo wtedy widzę, czy biorąc mam nadmiar. A gdy odstawie na czas badań wyniki mogą być ok i na skutek brania będzie nadmiar. Nie wiem czy jest sens robić witaminę E jeszcze. Proszę doradzcie czy 24 h ewentualnie wystarczy odstawienia?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej czy do badan elekrolitów muszę być bez siadania to samo b12 i kwas foliowy. Muszę znaleźć przyczynę suchości skóry.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suchość skóry może być związana z tarczycą, ze zbyt małą ilością wypijanej wody, ewentualnie z potrzebą zmiany pielęgnacji.

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 października 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z niedoczynność is czy nadczynnoscia?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 11 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra, skóra ma prawo byc sucha też po prostu po lecie, słońce zrobiło swoje. Wypijasz codziennie dużo wody? Balsamujesz ciało? Jesli nie, to wątpię żeby to badanie witamin miało sens. Chyba, że nie szkoda Ci kasy :)
    Ja mam od zawsze sucha skóre, zimą na piszczelach wręcz sie sypie a skóra na rękach pęka. Pije wode co najmniej 1,5 litra dziennie, ale balsamów nie lubię i jest efekt.
    Przy niedoczynności i hashimoto jest sucha skóra. Kiedys mi babeczka łokcie sprawdzała ale było ok. U mnie TSH zawsze prawidłowe.

    U mnie dziś 27 dc i nie wiem czemu nie mam jeszcze @ ;/
    5 dni temu zaczęło się plamienie, plus niski progesteron to skąd taki długi cykl? w zeszłym o tej porze miałam juz drugi dzień potopu.
    Test zrobiłam, oczywiście negatywny. Wszystko mnie boli ale to raczej efekt trampolin...PMSu jakoś szczególnie nie odczuwam, nie wiem o co kaman.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 11 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra tak się cieszę!!! Czekamy teraz na bete.

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm Aisha może masz racje z tymi witaminami. Dzisiaj zrobiłam tą betę elektrolity i wit D bo muszę kontrolować. Za dwa dni powtórzę też betę i zrobię jednak A bo kosztuje bardzo mało. Co do kwasu i b12 to się zastanowię.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 11 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra jesli przyjmujesz kwas i wit B12 w formach aktywnych to bez sensu robic. U mnie w Białymstoku robił na pierwszej wizycie B12 i homocysteine zamiast kwasu foliowego żeby sprawdzić czy sie wchłaniaja prawidłowo i czy robic badania pod względem mutacji. Ty i tak masz stwierdzoną i prawidłowo się suplementujesz.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 11 października 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem z rocznika '87 ale może mogłabym do Was dołączyć?
    Też staramy się o pierwszego maluszka już ponad 14 mięsiecy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 13:03

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 11 października 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Amica, jasne że możesz do nas dołączyć. Razem raźniej :)

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie zapraszamy :) napisz coś o sobie:) A tyko z ciekawości, rozumiem, ze na aktoku 87 nie ma aktywności?:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 11 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra to zawsze: "napisz coś o sobie", kojarzy mi się to z grupa AA hehe :D

    cześć Amica, korzystacie z pomocy lekarzy? jakieś diagnozy?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Saara ;)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

‹‹ 785 786 787 788 789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ