X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Rucola, przyznaję się, że wczoraj mocno Ci pozazdrościłam. Ale dzisiaj już uśmiech wrócił. Masz bardzo ładny progesteron, mam nadzieję, że będziesz mieć przyjemną i nudną ciążę :) Ściskam ciepło i trzymam za Was kciuki
    Zazdrośc to normalne uczucie kiedy ktoś się długo stara a nie wychodzi. Ja sama wiele nocy przepłakałam, bo jestem chyba ostatnią w moim środowisku... Bardzo się boję, ale muszę wierzyć, że będzie dobrze. Mam nadzieję, ze Tobie szybko sie teraz uda :*

    Bibi_Ka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak na razie wszystko dobrze. Co prawda biore magnez i nospe bo mam takie klucia ale to normalne i nic groznego. Malutka ma 14 cm i wazy 200 g ale to chyba juz pisalam. Dopiero teraz zaczynam sie tak na prawde cieszyc choc gdzies tam w srodku jest ciagle niepokoj... w swoeta poczulam delikatne ruchy ale teraz cisza.

    JaKa lubi tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!☺️

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    U nas jak na razie wszystko dobrze. Co prawda biore magnez i nospe bo mam takie klucia ale to normalne i nic groznego. Malutka ma 14 cm i wazy 200 g ale to chyba juz pisalam. Dopiero teraz zaczynam sie tak na prawde cieszyc choc gdzies tam w srodku jest ciagle niepokoj... w swoeta poczulam delikatne ruchy ale teraz cisza.
    Przypomnij który to tydzień? 18?:) napisz też z jakiej firmy bierzesz magnez ? Bo powinnam zacząć. Nie chce brać dodatkowo z b6 bo b6 biorę w innych wit i nie chce dublowac. Mam cytrynian magnezu że swansona ale jest napisane że ciaza jest przeciwwskazaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 19:25

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra się wtrącę :) jest jeszcze jabłczan magnezu, ponoć jeszcze lepsza forma. Czytałam że dziewczyny w ciąży biorą, więc chyba nie p.wskazana. Now Foods chyba miał tą formę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 00:41

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara wczoraj skonczylam 20tygodni ☺ lekarz przepisuje mi Asmag 3x2 pani w aptece tez mi go polecala ze to najlepszy dla kobiet w ciazy. A moze wy mi teraz doradzicie mam straszny katar i bol gardla. Robie inhalacje z soli fuzjologicznej i mam propolki na gardlo ale jakos nie widze poprawy. Temp. nie mam nie wiem co jeszcze moge zrobic leze pod kocem i sie wygrzewam..

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Sara wczoraj skonczylam 20tygodni ☺ lekarz przepisuje mi Asmag 3x2 pani w aptece tez mi go polecala ze to najlepszy dla kobiet w ciazy. A moze wy mi teraz doradzicie mam straszny katar i bol gardla. Robie inhalacje z soli fuzjologicznej i mam propolki na gardlo ale jakos nie widze poprawy. Temp. nie mam nie wiem co jeszcze moge zrobic leze pod kocem i sie wygrzewam..
    Plukanie nosa i zatok bedzie najlepsze. Kup Irigasin albo Fix Sin - zestaw butelka + saszetki z solą. Płukanie do najprzyjemniejszych nie nalezy, ale mojemu mężowi migiem katar przechodzi po tym (2-3dni i z głowy, trzeba płukać rano i wieczorem, przez 1h po nie można się kłaść na płasko i wychodzić na zewnątrz). Polecam też do picia czystek :) nie wiem czy jest dozwolony w ciąży, trzeba by zapytać w aptece.
    Do psikania i czyszczena w ciagu dnia nosa dobry jest hipertonik z soli morskiej.
    Co do gardła, to proszek do robienia roztworu do płukania gardła Gargarin jest super :) szybka ulga
    Z mezem czesto chorujemy na zatoki i juz mamy strategie opracowaną ;)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Sara wczoraj skonczylam 20tygodni ☺ lekarz przepisuje mi Asmag 3x2 pani w aptece tez mi go polecala ze to najlepszy dla kobiet w ciazy. A moze wy mi teraz doradzicie mam straszny katar i bol gardla. Robie inhalacje z soli fuzjologicznej i mam propolki na gardlo ale jakos nie widze poprawy. Temp. nie mam nie wiem co jeszcze moge zrobic leze pod kocem i sie wygrzewam..
    Basiu la a ten asmag to ten forte czy zwykły? Co do kataru to inhalacje woda morska i masc nawilżająca. Ja walczę z uzależnieniem od otriwinu

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przy katarze zatokowym zdarza mi się robić rytuał yala neti. Te wszystkie apteczne "przemywacze" z solą są na tej metodzie oparte. Tutaj instrukcja: http://zdrowie.1krok.pl/zatoki.htm

    Potrzebujecie małego dzbanuszka (ja używam porcelanowego czajnika od herbaty z zastawy bo ma długi nosek), przegotowaną wodę - lekko ciepłą i zwykłą sól kuchenną. Tylko proponuję najpierw kilka razy przeczytać instrukcję żeby nie dorobić się zapalenia ucha.


    A z innej beczki: jakie plany na dziś? My z mężem zostajemy w domu. Małż ostatnio wszystkie dni tygodnia miał pracujące i chciał odpocząć. Z drugiej strony jakoś ostatnio nasze przyjaźnie się rozluźniły i nie byłoby z kimś pójść w sumie. Więc kupiliśmy hiszpańską Cavę, zamówiliśmy sushi (jak mój J. będzie wracał z pracy to odbierze), kupiliśmy też jakieś polskie wino truskawkowe i tak będziemy świętować.
    Rok temu też byliśmy w domu i zrobiliśmy prywatną imprezkę z tańcami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 12:53

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za rady. A asmag mam zwykly. My tez zostsjemy w domu. Maz na antybiotyku ja w lozku wiec bedzie sylwester marzen

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy do mojej siostry i szwagra, ale siedzimy w dresach. Programy w coś, jakiś film obejrzymy...a też mieliśmy zostać sami w domu

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny próbuje napisać już trzeci raz i za każdym razem mi kasuje wszystko. Może nie powinnam tej wiadomości wysłać w takim razie.

    My idziemy na domówke do brata Męża, ale najchętniej zostalabym e łóżku, potwornie boli mnie głowa.

    W każdym razie niezależnie czy będziecie witały Nowy Rok w domowych pieleszach czy na balu życzę wam z całego serca żeby był szczęśliwy, przyniósł wiele dobrego, a w szczególności upragnione potomstwo :)

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też w domu. Pierwszy taki sylwester. Miał byc z przyjaciółkami ale jakoś się nie dogadaliśmy. Sylwester będzie z karmi domowa pizza i śliwkami z szynka z pieca. Mamy ciasto od teściowej . Obejrzymy hobbita. Pójdę spać o 12:10 :ppp. Co roku sylwester był huczny więc to taka odmiana :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 548 580

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę do znajomych na domowke. Jadę autem,licząc na to,że a nuz w brzuchu kluje się fasolka... ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki w NR!!!! Życzę Wam aby rok 2018 przyniósł oczekiwane zmiany !!!!:)

    Rucola, Aishha lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 548 580

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Witam kobitki w NR!!!! Życzę Wam aby rok 2018 przyniósł oczekiwane zmiany !!!!:)
    Nawzajem kochana!!! ;)

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spełnienia marzeń w Nowym Roku dziewczyny! :)

    Rucola, Cukierkowa, Sarrrra, Aishha lubią tę wiadomość

  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 548 580

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Spełnienia marzeń w Nowym Roku dziewczyny! :)
    ...zwłaszcza tych fasolkowych ;)

    Selina, Sarrrra, Aishha lubią tę wiadomość

    Basia wrzesień 2018

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślności w 2018 :)

    Selina, Sarrrra, Aishha lubią tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam dziewczyny powrót do pracy i codzienności ? :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ