X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    U mnie dzis poleciała krew mimo brania dupka... i teraz nie wiem czy przerywać... ale chyba tak...
    Ja już wczoraj miałam plamienia, po tygodniu zażywania Dupka, a nie biorę go od niedzieli wieczorze więc mega szybko się zaczęło. Mnie to jednak cieszy, bo na histero już będzie ok...uff
    Dziś już brzuch nawala na maxa :/

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 września 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 dc... gin kazała robić test i jak negatywny odstawic dupka... niby to nie okres tylko plamienie póki co ale brzuch mi daje w kość jak okres

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    25 dc... gin kazała robić test i jak negatywny odstawic dupka... niby to nie okres tylko plamienie póki co ale brzuch mi daje w kość jak okres
    Wcześnie, faktycznie. To co, testujesz?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 września 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam siknelam i jak zwykle nic... Eh odstawiam dupek...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    kupiłam siknelam i jak zwykle nic... Eh odstawiam dupek...
    :(
    To praktycznie idziemy łeb w łeb :/ Ja dziś 1dc

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 września 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo :) ale wiesz ze liczyłam sobie ile cykli sie staramy z mężem od odetkania jajowodow... w sumie to liczę to jako początek... wcześniej nie miało prawa sie udać... wiec to był 3 raz w sumie... :D marzec nie mogłam bo udrażnianie, kwiecień infekcja, maj leczenie infekcji i stymulacja wiec niby sie staraliśmy... czerwiec kolonoskopia i tomografia zakaz starań, lipiec byłam po dąbrowskiej wiec wydaje mi sie ze nie miałam ovu, sierpień sie staraliśmy :) no i Wrzesien stymulacja... dodaje mi to otuchy... teraz clo od 5 dnia cyklu do 9 juz sie zapisałam na monitoring wiec liczę ze jutro sie na dobre rozkręci @... nowy cykl nowa szansa...
    rano oczywiscie dola złapałam poryczalam sie jak zobaczyłam krew... No ale cóż... zadzwoniłam do kliniki Artvimed... chciałam sie umówić do dr chrostowskiego ale szok nie można sie zapisać jak sie jest nowym pacjentem!!! Pani w recepcji powiedziała ze można probowac pod koniec października ale nie obiecuje...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Noo :) ale wiesz ze liczyłam sobie ile cykli sie staramy z mężem od odetkania jajowodow... w sumie to liczę to jako początek... wcześniej nie miało prawa sie udać... wiec to był 3 raz w sumie... :D marzec nie mogłam bo udrażnianie, kwiecień infekcja, maj leczenie infekcji i stymulacja wiec niby sie staraliśmy... czerwiec kolonoskopia i tomografia zakaz starań, lipiec byłam po dąbrowskiej wiec wydaje mi sie ze nie miałam ovu, sierpień sie staraliśmy :) no i Wrzesien stymulacja... dodaje mi to otuchy... teraz clo od 5 dnia cyklu do 9 juz sie zapisałam na monitoring wiec liczę ze jutro sie na dobre rozkręci @... nowy cykl nowa szansa...
    rano oczywiscie dola złapałam poryczalam sie jak zobaczyłam krew... No ale cóż... zadzwoniłam do kliniki Artvimed... chciałam sie umówić do dr chrostowskiego ale szok nie można sie zapisać jak sie jest nowym pacjentem!!! Pani w recepcji powiedziała ze można probowac pod koniec października ale nie obiecuje...
    Nooo to widzisz, jeszcze w tym roku moze się udać ;)
    JA już u dr Ch. byłam tego lata, to jakbym chciała kontynuować, to pewnie by mnie wpisali, ale fakt, terminy są odległe. Mozesz dzwonic raz w tygodniu pytac czy cos sie nie zwolniło, mnie sie tak fuksło wtedy.
    Jednak mam mieszance odczucia co do wizyty u niego, stwierdził, ze nie ma po bym brała cos na prl podwyzszona, gdy nie mam mlekotoku ani innych objawow. No ale hmmm prl w okolicy 40, to chyba nie jest norma. Poza tym jak biorę cos na jej zbicie, to nie mam plamien i ponoc prog wtedy jest wyzszy, wiec nie czaje troche tej jego rady. Jak zobaczył, ze jestesmy po 3 IUI i miałam do tego troche lekow, to stwierdził I po co Pani tyle tego brała do tej procedury?! Jak ma sie udac, to sie uda i bez tego!
    No bez sensu, halo! Miałam wskazania do sterydu i lekow poprawiajacych ukrwienie czy kroplowki z intralipidu (za wysokie NK). Stwierdził, ze jak 3 IUI nic nie dały, to prawdopodobnie ivf nas czeka... Zajebiscie. Na to moje endo polipowate, to tak pocmokał, ze mogło sobie byc a teraz moze go juz nie byc po @, bo sie moglo zluszczyc. Nie sugerował histeroskopii. Dlatego po tej 1 wizycie nie wociłam do niego. Wiem jednak, ze ma duza skutecznosc, wiec jak przy histero cos wyjdzie czego się pobędziemy, to kto wie, czy nie uderzymy jeszcze do niego na kolejne iui...

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 września 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ciekawe co piszesz. No ja tylko słyszałam ze jest dobry ale cóż zobaczymy .... znajoma po 10 latach starań i błąkań po lekarzach zaszła co prawda przy 3 podejściu do ivf ale jednak.... póki co nie mam parcia... poczekam jeszcze do końca października... popróbujmy jeszcze za nim zdecyduje sie na ivf... w sumie to juz jestem zdecydowana ale mój maz mówi ze skoro decydujemy sie na ivf to po co jeździliśmy do Lublina na udrażnianie.... No i ma racje... wiec musze dać szanse naturze...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    O to ciekawe co piszesz. No ja tylko słyszałam ze jest dobry ale cóż zobaczymy .... znajoma po 10 latach starań i błąkań po lekarzach zaszła co prawda przy 3 podejściu do ivf ale jednak.... póki co nie mam parcia... poczekam jeszcze do końca października... popróbujmy jeszcze za nim zdecyduje sie na ivf... w sumie to juz jestem zdecydowana ale mój maz mówi ze skoro decydujemy sie na ivf to po co jeździliśmy do Lublina na udrażnianie.... No i ma racje... wiec musze dać szanse naturze...
    Aaaa myślałam, że chcesz do niego po radę iść, albo pomoc w naturalnych staraniach. Oczywiście, że macie czas jeszcze na ivf, skoro od udrożnienia jajowodów minęło tak mało czasu a przede wszystkim starań :)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 września 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli sie do niego dostane to juz na ivf... wiec nie spieszy mi sie specjalnie jakoś :)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 września 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka a powiedz mi czy Ciebie tez bolała brzuch przy dupku przed okresem? Bo ja bóle mam okropne, takie skurcze jak przy miesiączce a tylko lekko plamie... wczoraj rano zrobiłam betę wiec ciaze wykluczam zupełnie.

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Selinka a powiedz mi czy Ciebie tez bolała brzuch przy dupku przed okresem? Bo ja bóle mam okropne, takie skurcze jak przy miesiączce a tylko lekko plamie... wczoraj rano zrobiłam betę wiec ciaze wykluczam zupełnie.
    Tak, też mnie brzuch pobolewal. Miałam 1 dzień plamien i na następny już @ na całego, dziś 3dc. Może dłużej się u Ciebie rozkręca?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 27 września 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jest konkretnie

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Juz jest konkretnie
    W sensie @ się rozhulał?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 28 września 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiaa... dzis to tak sie fatalnie czułam, ze masakra... od 5 dnia zaczynam znow clo... kupiłam dzis ale jest problem z pregnylem... nigdzie nie ma...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Tiaa... dzis to tak sie fatalnie czułam, ze masakra... od 5 dnia zaczynam znow clo... kupiłam dzis ale jest problem z pregnylem... nigdzie nie ma...
    Nawet na zamówienie? Obdzwoń Ziko, Hygieię i Dr Max. W tym ostatnim mają często różne dziwne leki, to może i to sprowadzą.
    Ja ten @ nawet spoko przeszłam, 2x tylko wzięłam p.bólowe. W ogóle zauważyłam, że praktycznie nie było czarnych skrzepów, tylko trochę w 1 dzień a później już ładna czysta krew. Nie wiem czy to przez te antyki co brałam w sierpniu czy przez Miovarian, albo zioła? Piję pokrzywę codziennie od jakiegoś czasu (z miesiąc albo dłużej). Jedna babka kiedyś mi powiedziała, że skrzepy to są zanieczyszczenia wątrobowe, że trzeba ją oczyścić. Tylko co i jak robić nie powiedziała, więc sama zaczęłam kombinować. W zasadzie jak zaczęłam dziś czytać na co działa pokrzywa, to lista schorzeń jest ogromna, a kurczę taki chwast niby :P

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 29 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma niestety w hurtowniach wiec może byc problem... ostatnio kupiłam na galla wiec liczę ze teraz tez tak będzie:) i tak nie mam recepty wiec tylko orientacyjnie sie pytałam w niezapominajce... o widzisz to musze zacząć pic pokrzywe bo u mnie było bardzo duzo skrzepów... chyba po tym dupku... krzyż to tak bolał ze szok... poszłam rozbiegać wczoraj i przebiegłam 15 km :D myśle czy by nie wystartować w półmaratonie...:D

    A na wątrobę to ja biorę ostropest w tabletkach :)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo wow bieganie, podziwiam! :D jeszcze w trakcie @. Ja niecierpie :P rower tylko lubię (którego wciąż nie kupiłam ;> )
    Ja też brałam dupka nawet teraz, ale skrzepów już malutko i tylko w 1dc. Coś musiały zdziałać te zioła, albo antyki ;) Oby to Endo mi się oczyściło i żebym w piątek usłyszała, że wszystko w porządku

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 29 września 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki Kochana!!!
    Czy ja dobrze pamietam, ze niedługo Wam sie urlop szykuje?:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 30 września 2018, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam Wam pokazac mojego Wojtusia. Ciagle Was czytam i jestem calym swoim sercem zeby bylo dobrze.

    https://naforum.zapodaj.net/10796c6d9d49.jpg.html

    Nie wiem tylko jak zrobic zeby zdjecie od razu sie pokazywalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2018, 01:14

    Aishha, Rucola lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 859 860 861 862 863 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ