X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    A ja myślę że to błąd w labie.
    Cykle mam 28 dniowe
    Skonsultuj najlepiej wynik z lekarzem. Hmm a mozeee moze sie jednak udało? :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset--> spoko! Lepiej tak niz dawac nadzieje bez sensu.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Przy in vitro? Czy cos pokrecilam.. :D
    Aaa no tak, do punkcji chyba uspiają faktycznie.
    Wyniki myślę kwalifikują Was do IUI. U mnie mąż miał morfo 3% jak podchodzilismy do 1 procedury, ruchliwość 24%, fragmentacja 33% (wiec za duzo), wystepowala tez lepkość ale miał 125mln plemników w nasieniu. Maz brał wtedy Fertilman, ale srednio pomagał. Dopiero jak zmienił na ExtraSperm, moja gin dodała jeszcze Mace i 1000j wit.C oraz wykluczył z diety całkowicie krowi nabiał (wyszła mu wysoka nietolerancja), to teraz ma morfo 6%, lepkosc nadal pozostała, ale fragmntacje ma 7,5% co jest super wynikiem :) Teraz od androloga dostał jeszcze antybiotyk na 3tyg. (bo dr podejrzewał, ze moze byc jakas bakteria w nasieniu a maz wczesniej posiewu nasienia nie robił, lekarze mowili, ze nie trzeba...) oraz Agapurin na poprawe krazenia w jadrach. Ma sie zglosic z wynikami posiewu za 2miesiace i zobaczymy czy leczenie coś dało

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy in vitro jest pełna narkoza?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie chyba nie pisze na in vitro jak narkoza jest... przy laparo tak zle ja zniosłam...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 października 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    To ja sie chyba nie pisze na in vitro jak narkoza jest... przy laparo tak zle ja zniosłam...

    Z tego, co wiem nie zawsze jest to pełna narkoza, często znieczulenie miejscowe.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    To ja sie chyba nie pisze na in vitro jak narkoza jest... przy laparo tak zle ja zniosłam...
    Nie jestem pewna czy pełna narkoza przy punkcji czy taka hmm nie pełna ;) nie wiem jak to się nazywa. Nie wiem czy nie dostaje sie cos w kroplowce plus głupiego jasia?
    Ja teraz dostałam skierowanie na kolonoskopię, Ty ją Kropeczko chyba mialas wykonywaną tak? Jakie miałaś znieczulenie? Bo szczerze, to bardziej sie narkozy obawiam niz samego badania :/

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 11 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie wiedzialam ze przy in vitro jest narkoza, masakra dochodzenie po niej.
    Zobaczymy jak teraz zniose.
    To u nas jest po Clo z 4% na 16% ale całkowita ilość plemników 26.23 ale mamy tak mała objętość ejakulatu ze nie ma co liczyć na inny wynik. I tak jest dobrze.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Podczytuje Was od jakiegoś czasu, więc może i ja się ujawnie i czasem coś skrobnę :) właśnie mija nam 2 rok starań, jesteśmy po monitoringu, clo, iui, histeroskopii, teraz zaczęliśmy z icsi.
    Aishha ja też myślę, że to od luteiny, za wysoki wynik jak na wczesna ciążę.

    Xgirl hmm, uważam że po 8 mies starań to trochę wcześnie, żeby stawiać diagnozę o ivf. Mój mąż miał podobne wyniki do Twojego, ale nam w klinice zaproponowali najpierw monitoring. Lekarz wtedy powiedział, że pary z gorszym wynikami zachodziły w ciążę dzięki iui. Decyzja o icsi zapadła dopiero po nieudanym iui, kiedy wyniki męża się pogorszyly, pomimo suplementów.

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy ivf jest pełna narkoza przy punkcja, ale krótka, ok 15 min. Miałam taką ostatnio też przy histeroskopii, nawet przyjemne to było ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 11 października 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przybywa nas widzę, dobrze, niech się dzieje :)
    Cześć Desiree!
    Macie jakaś diagnozę? Aaa teraz doczytałam że słabe nasienie.
    U Ciebie wszystko gra?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 21:03

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgril, zapomniałam dodać, że u mnie w klinice nie zaczynają z niczym, dopóki nie zrobią sono-hsg, żeby wiedzieć, czy w ogóle jest sens robić monitoring czy iui :)

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko niby gra, tzn nic nie znaleźli. Przez dłuższy czas miałam plemienia od owulacji do @, ale po histeroskopii się unormowało. W sumie nie wiem czemu, nic mi nie wykonali, nie czyscili, pewnie głowa dużo zadziałała, jak się dowiedziałam, że wszystko ok, bo wcześniej wymyśliłam sobie chyba wszystkie możliwe choroby ;)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli tak miałam kolonoskopię... ja miałam bez znieczulenia ogólnego tylko z miejscowym tzw żelem takim... wiesz co jak jesteś szczupła a z tego co pisałaś to jesteś szczupła to może Cię bolec... No nic przyjemnego ale do przeżycia... jak szlam to bałam sie ze będę czuć od początku dyskomfort ale tak naprawde boli przy ,,zakrętach” - wtedy pielęgniarka ugniata brzuch co by mniej bolało... da sie przeżyć :) dla mnie najgorsze było samo picie tego płynu - ble nigdy więcej... a czemu idziesz na kolonoskopię? Prywatnie czy na NFZ?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam dziewczyny za wasze porady, kochane jestescie. Nawet nie mam sie jak odwdzieczyc bo jestem zupelnie zelona w tych tematach ;(

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I obyś taka zielona pozostała!!! :) w sensie żeby Ci sie szybko udało zajsc i żebyś nie musiała sie przejmować badaniami, wynikami, itd.
    Wiecie ze jak patrzę na bok i widzę mój login i napis autorytet to tak mi przykro...:(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desirre krótka jest przyjemna :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zlych wynikow spermy- kolezanka z pracy zaszla z mezem w ciaze, ktory byl po chemioterapii i mial niemal 0% szans zeby zostac ojcem. Oni w ogole dzieci nie chcieli miec wiec sie nawet nie przejeli. Ucieszyli sie, ze nie musza wydawac kasy na zabezpieczenie :D A tu zonk, ciaza. I badz tu czlowieku madry.

    Selina lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 11 października 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądacie przyjaciolki?:)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Co do zlych wynikow spermy- kolezanka z pracy zaszla z mezem w ciaze, ktory byl po chemioterapii i mial niemal 0% szans zeby zostac ojcem. Oni w ogole dzieci nie chcieli miec wiec sie nawet nie przejeli. Ucieszyli sie, ze nie musza wydawac kasy na zabezpieczenie :D A tu zonk, ciaza. I badz tu czlowieku madry.
    Dużo robi psychika, ludzie często zachodzą
    wtedy, kiedy najmniej się tej ciąży spodziewają, nawet jeśli szanse są 0 :)

‹‹ 864 865 866 867 868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ