X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 11 października 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyś potrzebowała więcej informacji, pisz na priv, żeby nie zaśmiecać dziewczynom wątku ;)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desiree wrote:
    Place tyle samo, nie ważne jaka kasa, jest to przyjęte ustawowo. Wrócić do starej kasy można po 1.5 roku :)
    No cos takiego :D Dzieki, tez zaczne chyba takie kombinacje.


    Racja racja! Sorry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 22:20

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Desiree tez mieszkam w Niemczech :D

    Co do kosztow to np jak sobie chcialam zbadac Progesteron to musialam zaplacic 30e czyli jakies 130zl. Za AMH, Vit D i Toksoplazmoze lacznie 100e wiec ponad 400zl. Inseminacja kosztuje 600-800e, in vitro okolo 5 tys e (ceny w mojej klinice).


    W ogole dziewczyny mam takie przemyslenia co do slabego nasienia. Przeciez nawet, jesli taki facet ma np tylko 40 mln plemnikow i powiedzmy morfologie 5% to przeciez jakby nie bylo prawidlowych plemnikow jest ok 2mln. Ok, odejmijmy od tego z 80% nieruchomych to zawsze bedzie to 400tys ruchliwych i dobrze zbudowanych plemnikow. A do zaplodnienia wystarczy jeden. To powiedzcie mi jakim k**** cudem sie nie udaje????
    Bo wlasnie trzeba traic na ten miesiac, gdzie wszystkie warunki sie zgraja :) i u Ciebie i z nasieniem, dobrą komórką itd. Czasem trzeba na to roku a czasem dłużej. Jakby nie było komórka jajowa żyje ok.24h i to jest ten jeden dzien w miesiącu ;) Zliczając miesiace starań człowiek tak tego nie pojmuje, ale taka prawda :) Po prostu cos sie nie składało do tej pory, coś nie zagrało i trzeba jeszcze poczekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Eh no tak… ale mimo wszystko.. nawet odejmujac 99% z tych 400tys bo cos tam.. w glowie mi sie to nie miesci, ze nawet jeden jedyny z tylu milionow nie da rady.
    Bo tu nie chodzi tylko o tego jednego plemnika :) Czasem owulacja jest nie taka jak trzeba, tzw nie wartościowa a czasem się zdarzają też cykle bezowulacyjne co jest normalne

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desiree prosze odezwij sie do mnie na prv. Probuje i nie wiem jak. Porazka dzis ze mna :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Desiree prosze odezwij sie do mnie na prv. Probuje i nie wiem jak. Porazka dzis ze mna :P
    Musisz ją dodać do przyjaciółek (klikasz na nick i tam masz tę opcję), ona musi zaakceptować i mozecie ze sobą pisać

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracias dobra kobieto

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Ale ja jestem w 22 dniu cyklu , coś mi ucielo wiadomość. Chyba niemożliwe żeby w tym dniu był taki wynik.
    U Ciebie pewnie w zaawansowanej ciąży taki był?
    Nie. Wybik taki mialam 8 dzien po owu a owu byla w 12 dniu

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 października 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Nie. Wybik taki mialam 8 dzien po owu a owu byla w 12 dniu
    Potem mialam pow 100

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Nie. Wybik taki mialam 8 dzien po owu a owu byla w 12 dniu
    A suplementowałaś wtedy jakoś proga?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2018, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Potem mialam pow 100
    Poprawka teraz patrze 25 dnia cyklu i 13 dpo mialam 60 proga i 250 beta. Suplementy to dupek i lutka.

    Aishha lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2018, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Mowilam, ze lutka jest wykrywalna w badaniu :) trzeba z przymrozeniem oka brac ten wynik, bo lek go zafałszował. Masz teraz lutagen, niby ta sama substancja czynna, ale jednak to inny lek. Także Sarrra, to nie ciąża (nawet jesli jest, to za wczesnie na jej stwierdzenie) :) Jak długie masz cykle zwykle?
    No nie wiem ja 23 dnia ( 11dpo) cyklu mialam bete 40 a wiec 22 dnia cyklu ( 10 dpo) byla na bank 20 bo wtedy po 17 :00 zrobilam test sikanca i wyszlo.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 października 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski mam taki szalony pomysl zeby od razu isc na in vitro. Nie wiem czy mi sie chce dalej probowac naturalnie jak wyniki meza beznadziejne. Zaoszczedze sobie miesiecy czy lat czekan i nerwow. Choc in vitro tez nie da 100% ale te 40% ktore daje lekarka brzmia dobrze.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Poprawka teraz patrze 25 dnia cyklu i 13 dpo mialam 60 proga i 250 beta. Suplementy to dupek i lutka.

    ja pierdziele...to byłby cud.
    Ale przynajmniej pocieszyłaś mnie, że ten wynik nie jest niczym złym, nawet gdybym nie była w ciazy to przy suplementacji ma prawo taki wyjść. Chociaz dziwne, że przy dopochwowej nigdy nie przegroczyłam 20 ng/ml. Jedyne co to czuje się nabombowana, ciężka, nic nie dam rady i to na bank ten prog za to odpowiada. Dwa dni temu podczas rozmowy porannej z klientem tak mnie zmroczyło, że musiałam udawac, że jest ok ale w głowie latało jakbym z karuzeli zeszła, nastepnego dnia bylo to samo (tylko rano) z tym że lżej. teraz jest ok. No i jak nigdy nie miałam problemu z wypróżnianiem to teraz przy tej dosutnej lutce co drugi dzien ide do toalety i to z wielkim problemem ;/ Oczywiście bety robić jeszcze nie będę, poczekam do poniedziałku z testem bo jest dopiero okolo 8dpo.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam teraz w toalecie, przy podcieraniu śluz był rózowy i czerwoną plamką na środku...poryczałam się. Teraz wiem, że rzeczywiście ciaża jest możliwa...pierwszy raz coś takiego się wydarzyło własnie w czasie, kiedy teoretycznie może dość do zagnieżdżenia.

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczyny byłam teraz w toalecie, przy podcieraniu śluz był rózowy i czerwoną plamką na środku...poryczałam się. Teraz wiem, że rzeczywiście ciaża jest możliwa...pierwszy raz coś takiego się wydarzyło własnie w czasie, kiedy teoretycznie może dość do zagnieżdżenia.
    No widzisz!! :D haha! Ale będzie cudownie :D

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No widzisz!! :D haha! Ale będzie cudownie :D

    kolejny płacz będzie przy rozczarowaniu ale...ten miesiac jest inny niz wszytkie, modlitwa w Częstochowie, zamówienie mszy w naszej intencji, kłótnia z mężem, propozycja zmiany pracy i wielki dylemat, pokrzyżowanie przez koleżankę z pracy naszych planów związanych z wyjazdem na narty zimą w lutym, teraz ten wynik i plamienia.
    I teraz każdy dzień czekania będzie nerwówką.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziewczyny byłam teraz w toalecie, przy podcieraniu śluz był rózowy i czerwoną plamką na środku...poryczałam się. Teraz wiem, że rzeczywiście ciaża jest możliwa...pierwszy raz coś takiego się wydarzyło własnie w czasie, kiedy teoretycznie może dość do zagnieżdżenia.
    Mocno trzymam kciuki. Z tego co wiem to gdy jest zaplodnienie to tez progest rosnie jeszcze przed zagniezdzeniem. Smialo jesli ciaza to test wyjdzie za 4 dni. 12 dpo. 10 dpotez by wyszedl :)

    Aishha lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowa o becie. Chociaz 12 dpo sikaniec tez wyjdzie. Mi wyszedl 10 dpo i to po 17:00.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Mowa o becie. Chociaz 12 dpo sikaniec tez wyjdzie. Mi wyszedl 10 dpo i to po 17:00.
    no wlasnie pamietam ze u Ciebie szybko wszystko wyszlo i pieknie roslo :) teraz pare dni niepewnosci ale bedzie co ma być, oby sie udało.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 866 867 868 869 870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ