X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    no wlasnie pamietam ze u Ciebie szybko wszystko wyszlo i pieknie roslo :) teraz pare dni niepewnosci ale bedzie co ma być, oby sie udało.
    Chyba bym się nie denerwowała testami tylko szła w poniedziałek na betę :P

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Chyba bym się nie denerwowała testami tylko szła w poniedziałek na betę :P

    masz racje, tez uważam ze beta jest priorytetem ale wiesz co? ja zawsze marzyłam o zobaczeniu dwóch tłustych kresek :) no taka durnotka :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    masz racje, tez uważam ze beta jest priorytetem ale wiesz co? ja zawsze marzyłam o zobaczeniu dwóch tłustych kresek :) no taka durnotka :)
    Teraz jeszcze nie będą tłuste :D jak beta będzie, to wtedy sikaj :D Mnie chyba nic bardziej nie denerwowało jak jakieś cienie na testach s później rozczarowanie zerową beta :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 11:57

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Teraz jeszcze nie będą tłuste :D jak beta będzie, to wtedy sikaj :D Mnie chyba nic bardziej nie denerwowało jak jakieś cienie na testach s później rozczarowanie zerową beta :/

    noo nie ma co sie napalać, dwa lata już chyba zmienily troche podejscie, zawsze sie liczy na ten cud ale bardziej realistycznie sie podchodzi. Teraz mam zagwozdkę czy pic jutro u cioci na imieninach wódke :D

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    noo nie ma co sie napalać, dwa lata już chyba zmienily troche podejscie, zawsze sie liczy na ten cud ale bardziej realistycznie sie podchodzi. Teraz mam zagwozdkę czy pic jutro u cioci na imieninach wódke :D
    Eee może nie pij jednak ;) powiedz, że jakiś lek bierzesz czy coś i nie możesz

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 października 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pij. Bo jak vos to wazny teraz czas

    Aishha lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Eee może nie pij jednak ;) powiedz, że jakiś lek bierzesz czy coś i nie możesz

    noo nic juz chyba mojej rodzinki nie zdziwi, raz nawet uslyszalam jak nie pilismy na weselu oboje ze jakimis swiętymi ludzmi jestesmy. Braliśmy antybiotyk oboje ale oczywiscie ludzie nie mogą przezyc jak cos jest nie po ich mysli. Juz tydzien temu piłam wódke na imprezie to chyba rzeczywiscie trzeba sie wstrzymac.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 12 października 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha kciuki, aby to jednak była ciąża &&& :)

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 12 października 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja trzymam mocno !!!

    Aishha lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 12 października 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    plamienie mam cały dzień tzn chyba z 5 razy widziałam, nie na bieliźnie a na papierze, albo przed sikaniem lub po. Różowe zabarwienie śluzu, którego jest sporo. Sama już nie wiem czy się cieszyć z tego objawu bo nie wiem jak powinno wyglądać plamienie implantacyjne.
    Tak czy siak mąż już chodzi podniecony :)

    Kropeczka1986, Selina lubią tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki proga... 24,1 ng/ml i co mylisicie we wtorek ledwo 7 a teraz 24???? 17 dzień cyklu

    Selina, Aishha lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki proga... 24,1 ng/ml i co mylisicie we wtorek ledwo 7 a teraz 24???? 17 dzień cyklu
    Widocznie owu miałaś później niż przypuszczano :P Coś pisałaś, że gin nie wiedział na usg czy to pęcherzyk czy ciałko żółte prawda? Może dopiero się tworzyło i teraz próg jest ładny :)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak Seli - tzn gin mówiła, ze chyba bedzie z tego ciałko żółte...i rzeczywiście miała wątpliwość

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ale dupek by nie sfałszował wyników? Jak myślisz? Kurcze bo tak sobie myśle, ze może po dupku sie podniosło ... trochę mnie to podniosło na duchu tzn to ze owu jednak była - niezależnie czy cos tam zaskoczyło... ależ to wszystko skomplikowane

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Seli ale dupek by nie sfałszował wyników? Jak myślisz? Kurcze bo tak sobie myśle, ze może po dupku sie podniosło ... trochę mnie to podniosło na duchu tzn to ze owu jednak była - niezależnie czy cos tam zaskoczyło... ależ to wszystko skomplikowane
    Dupek utrzymuje dobrego proga, ale nie fałszuje wyniku na bank. Wydaje mi się, że zastrzyk zadziałał na Ciebie z opóźnieniem i pęcherzyki pękły pewnie w dniu usg :) czyli który to był dc?
    Ja swoje owu mam zwykle w 17-18dc, teraz w sumie nie wiem kiedy to było, czy coś się zmieniło, bo nie miałam kiedy jechać na monit a w sumie doktorek z kliniki trochę mnie wkurzył i już nie chciałam tam kasy zostawiać. Myślę jednak, że owu była w środę, bo coś mnie ten prawy jajcor pobolewal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 09:55

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We czwartek był 15 dc - kurde a mój maz akurat w Szwajcarii był :( i dopiero w nocy wrócił :( No trudno... w poniedziałek usg wiec zobaczymy czy rzeczywiście owu była

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 października 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko ja jak nie miałam raz owulacji to pomimo dopochwowej lutki miałam 7 prog. Tutaj widać że jednak miałaś.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 13 października 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie
    Czyli wniosek z tego taki, ze na mnie te zastrzyki nie działają i kropka...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 października 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    plamienie mam cały dzień tzn chyba z 5 razy widziałam, nie na bieliźnie a na papierze, albo przed sikaniem lub po. Różowe zabarwienie śluzu, którego jest sporo. Sama już nie wiem czy się cieszyć z tego objawu bo nie wiem jak powinno wyglądać plamienie implantacyjne.
    Tak czy siak mąż już chodzi podniecony :)
    Wiesz co aisha ja mialam takie pkamienia. Ale u mnie to byl znak ze bylo zaplodnienie ale nie doszlo do zagniezdzenia z uwagi ma nadkrzepliwosc. Tak mi tlumaczyl lekarz. Nigdy nie mialam plamien takich w czasach przed staraniani. Plamienua byly od 6 dpo do 10 dpo albo raz albo dwa razy . Czy ty badalas u siebue tez te kwestie ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 13 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś miałam tylko badane d-dimery i było ok, lekarz który rok temu widział wynik mówił że dobrze wiedzieć o tym.
    Wszędzie piszą że zagniezdzenie właśnie tak może się objawiać do 3 dni. Dziś plamienie jest brudne. Jestem bardzo osłabiona, zestresowana i mam już dość czytania czegokolwiek. Juro zrobię test a w pn betę i tyle. Trzeba czekać a stres odejmuje mi siły.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 867 868 869 870 871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ