X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 października 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina koleżanka pięknie rośnie, są na półmetku. pierwsze dziecko ustrzelone za pierwszym razem... ☺ pomimo żalu ze takie życie jest niesprawiedliwe cieszę się razem z nią, znamy się od dziecka więc jest dla mnie jak siostra.

    Weeknend zlecial zdecydowanie za szybko, aż się nie chce iść jutro do pracy...

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 14 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja miałam betę tylko 2 razy. Raz na początku starań, jak miałam plemienie, ale takie spore i wysoki progesteron i gin nakręciła mnie na ciążę. A że to chyba masz 1 cykl był, to później przeryczałam 2 dni ;) A drugi raz po iui.
    Dziewczyny to, co piszecie o mutacjach, to dla mnie czarna magia ;)

    Aishha kciuki za jutrzejszą betę!&&

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 14 października 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie nie po Krakowie jeździliśmy :) byliśmy w dolinie kobylanskiej i przy bramie bolechowickiej :)

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Zupełnie nie po Krakowie jeździliśmy :) byliśmy w dolinie kobylanskiej i przy bramie bolechowickiej :)
    Oo super, nie znam tych rejonów :) ale to już pewnie na przyszły rok zostawimy ;)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 października 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    D-dimery to niewiele w sprawie krzepliwości. Jednak weź Ty się kobieto nie stresuj :) Powiedz mi: CZYM?? tak szczerze? Sikaj jutro z rana i daj znać co widać ;)

    Sarrrra myślę, że niepotrzebne jest takie nakręcanie teraz Aishhy. To, że Ty tak miałas w nieudanym cyklu nie znaczy, że musi być tak u niej. Poprostu czasem niepotrzebnie tak jest kogoś stresować :)
    Selinki ale ja jie nakrecam. Wskazujd ba rozne mozliwosci i tyle. Moze to byc zagniezdzenie a moze to co u mnie a jeszcze moze co innego. Nie bylo moja intencja nakrecanie.

    Bete robilam 200 razy chyba w tym po 5 w jednej i drugiej ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 00:00

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Selinki ale ja jie nakrecam. Wskazujd ba rozne mozliwosci i tyle. Moze to byc zagniezdzenie a moze to co u mnie a jeszcze moze co innego. Nie bylo moja intencja nakrecanie.

    Bete robilam 200 razy chyba w tym po 5 w jednej i drugiej ciazy.
    Ja wiem, że to nie było Twoją intencją :) ale niestety ktoś się przez to może nakrecic, bo to nic pozytywnego. Wiadomo, że możliwości są różne, ale narazie nima co spekulowac ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 15 października 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew upuszczona i czekam cierpliwie na wynik. Wczoraj polozylam sie juz 21.30 i standardowo pomimo zmęczenia nie mogłam zasnąć przez natłok mysli i co chwile jakies durne sny mnie wybudzały. Nie lubie tych niepewnosci, starania i czekanie na dodatni wynik chyba nigdy nie bedą mi sie kojarzyć z czymś pozytywnym a powinno byc odwrotnie.

    Mam takiego lenia, że nic mi sie nie chce, najchetniej bym wróciła do domu pod kołderke :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha trzymam kciuki. To zawsze jest mega budujace jak komus sie uda po miesiacach czy latach staran. Dawaj znac!

    A ja bylam w aptece i kupilam tabletki dla meza ze wszystkimi waznymi skladnikami. Juz bierze kwas foliowy, mace i wit D, teraz tabletki zawierajace cynk, selen, L-Karnitin, Koenzym Q10, Omega-3, Vit B6, B12, Vit C, Vit E. Mam zapas na 3 miesiace. Jak uslyszalam cene to prawie sie tam przrekrecilam ale ok. Zanim wydamy tysiace na in vitro to sprobuje troche jego nasienie podreperowac. Ja jeszcze skocze na badanie droznosci jajowodow.. jesli bedzie ok to dajemy sobie 4 miesiace czasu a potem in vitro w Poznaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 11:36

    Aishha, Selina lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 15 października 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha kciuki zaciśnięte && :)

    Xgirl, może w przyszłości zamów suplementy w Internecie, jest duużo taniej. Ja zamawiam czesto na amazonie, mozesz kupic dobrej jakosci syplementy, np Swansona w prztzwoitej cenie.

    Aishha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha ja dziś miałam podobnie, nie mogłam wstać i za cholerę nie chce mi się nic :( Usnąć też nie mogłam, ale z innego powodu, za dużo myślę i się wszystkim i wszystkimi przejmuję. Trzymam wielkie kciuki za Ciebie i betę :) Wiadomo kiedy będzie wynik?


    Xgirl dobry plan :) Niestety z tymi suplami tak to jest, ceny czasem z kosmosu :/ Przypomnij, czy mąż miał badane hba i fragmentację? A co do hsg, to czasem właśnie po badaniu się od razu udaje ;) mimo że jajowody drożne są

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha- w ogole o ktorej wyniki?

    Desiree- wiesz co, wole w aptece. Mam wtedy wiecej zaufania do lekow.

    Selina- hba i fragmentacje chyba nie.. moze tez to zrobimy. Jezuuuu ile tych badan. Staramy sie od 8 miesiecy a mnie juz cos trafia. Podziwiam ludzi probujacych lata. Ja nie mam cierpliwosci i sie juz na in vitro nastawiam. Do tego testy owu pozytywne a temperatura ani drgnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 11:56

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 15 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Aishha- w ogole o ktorej wyniki?

    Desiree- wiesz co, wole w aptece. Mam wtedy wiecej zaufania do lekow.

    Selina- hba i fragmentacje chyba nie.. moze tez to zrobimy. Jezuuuu ile tych badan. Staramy sie od 8 miesiecy a mnie juz cos trafia. Podziwiam ludzi probujacych lata. Ja nie mam cierpliwosci i sie juz na in vitro nastawiam. Do tego testy owu pozytywne a temperatura ani drgnie.

    a myslisz, że my mamy cierpliwość? NIE, NIE MAMY :)

    wyniki powinny byc po 17.

    co do suplememtów to tez w wiekszosci zamawiam na necie, no koenzym q10 mąz ma brac w dawce 200 mg, bysmy zbankrutowali kupując ten w aptece po 30 mg, mam ze swansona docelową dawkę w jednej kapsuce, opakowanie na 3 miesiace. Podobnie z innymi suplami.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka nagadala, ze te suplementy z neta to o dupe potluc i lepiej kupowac w aptece. Ech no trudno. Nie bede glodowac bo sobie to kupilam. Przezyjemy.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Aishha- w ogole o ktorej wyniki?

    Desiree- wiesz co, wole w aptece. Mam wtedy wiecej zaufania do lekow.

    Selina- hba i fragmentacje chyba nie.. moze tez to zrobimy. Jezuuuu ile tych badan. Staramy sie od 8 miesiecy a mnie juz cos trafia. Podziwiam ludzi probujacych lata. Ja nie mam cierpliwosci i sie juz na in vitro nastawiam. Do tego testy owu pozytywne a temperatura ani drgnie.
    Wiem, że kupa tego :/ ale tym bardziej chyba musicie mieć te badania zrobione przed ivf, to dość istotne

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Wiem, że kupa tego :/ ale tym bardziej chyba musicie mieć te badania zrobione przed ivf, to dość istotne
    Ok, jesli wazne, to zrobimy. Lekarka pewnie nam i tak to zleci. Mamy termin za 2 tyg i mamy sie zastanowic czy chcemy in vitro czy nie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 15 października 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl, dziwne jest podejście tej lekarki. Nie zaproponowała Wam innej metody na początek? Miałaś chociaż jakiś podstawowy monitoring, albo badanie drożności, wrogość śluzu szyjkowego? Cokolwiek? Nam lekarz po ok 4 mies wizyt zaproponowal iui. A jak nie wyszło, to nie chcieliśmy następnej, tylko sami powiedzieliśmy, że decydujemy się na icsi... powiedział, żebyśmy przyszli, jak będziemy gotowi, u nas to zajęło ok 4 mies, a nie tak hop siup ;)

  • Desiree Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 15 października 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego do isci potrzebne były 3 badania nasienia, decyzja od androloga, A jakbyś chciała zmienić kasę, to trwa to ok 3 mies.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desiree no wlasnie zlecila badanie hormonow, na chlamydie, hiv, toksoplazoze, wit d, AMH, ca125, widze tu tez jakies IiG, TPO i inne... nie znam sie a to wszystko tu po niemiecku dodatkowo. Ale ogolnie wszystko wyszlo ok. U meza hormony, hiv, badanie nasienia. Do tego badania USG. Juz na drugim spotkaniu wyskoczyla z in vitro. Wydaje mi sie to troche szybko ale nasienie meza jest rzeczywiscie slabe i nawet dziewczyny tu pisza, ze szalu nie ma i naturalnie bedzie ciezko. Monitoringu nie mialam. Droznosc mozemy zrobic jak bedziemy chcieli jescze poprobowac naturalnie i chyba tak zrobimy kilka cykli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 13:46

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 października 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem po monicie - jest ciałko żółte wiec była owu na 100%... z tych mniej przyjemnych rzeczy to moja torbielka po clo urosła i ma teraz 44 mm na 33 mm wiec dość - w piątek mam robić betę - jak negatywna odstawic dupka... kolejny cykl jeżeli torbiel nie zniknie to mam pociągnąć na antykoncepcji...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 15 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka przykro mi, ciagle pod gorke..

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ