X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Wygląda na to, że Luttagen narobił odwrotnego efektu od luteiny, wlasnie mi sie rozkreca @... ale z telefonem do kliniki zaczekam do jutra, powiem ze dostalam po poludniu jakby sie czepiali. W sumie to będzie prawda bo wątpie że to jeszcze sie zatrzyma, zaczyna sie jak zwykle od poludnia i jutro dopiero bedzie powódź.
    To licz od jutra @ w takim razie. Myślę, że zwykle lepiej dostać @ ciut wcześniej niż się denerwować, że się spóźnia :) wiadomo, za wcześnie też nie dobrze ;)

    Ta pogoda mnie wykończy. Niby super, że tak ciepelko, ale rano wyubieranym trzeba wyjść, teraz się gotuję, bo słońce smaży równo a wieczorem idziemy na piwko, to znów będę marznąć wracając... Ale może nie będę marudzić za bardzo, bo równie dobrze mróz mógłby być cały dzień, albo nawet śnieg padać :P

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To licz od jutra @ w takim razie. Myślę, że zwykle lepiej dostać @ ciut wcześniej niż się denerwować, że się spóźnia :) wiadomo, za wcześnie też nie dobrze ;)

    Ta pogoda mnie wykończy. Niby super, że tak ciepelko, ale rano wyubieranym trzeba wyjść, teraz się gotuję, bo słońce smaży równo a wieczorem idziemy na piwko, to znów będę marznąć wracając... Ale może nie będę marudzić za bardzo, bo równie dobrze mróz mógłby być cały dzień, albo nawet śnieg padać :P

    no pogoda jest wyjatko w tym roku piekna juz od majówki, zaraz przyjdzie plucha wiec trzeba sie cieszyć.
    Ja ogarniam w pracy swoje sprawy zeby na spokojnie isc na zwolnienie. I jeszcze pozostaje decyzja czy przenosze sie do drugiej firmy...nie lubie jak ktoś naciska.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 października 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co marudzic. Pogode jak na srodek pazdziernika mamy cudowna. Przypomnijcie sobie 40 stopnie jakie mielismy jeszcze nie tak dawno :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 października 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wlasnie bzyknelismy sie z mezem a on "ok a teraz idz sie pochwal dziewczynom na ovufriend" :D :D :D ok chwale sie: bylo super <3 :D On to ma pomysly.

    Selina lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P
    rzykro mi ausha ze nie wyszlo.

    Teraz kropeczka czeka

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 października 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Haha wlasnie bzyknelismy sie z mezem a on "ok a teraz idz sie pochwal dziewczynom na ovufriend" :D :D :D ok chwale sie: bylo super <3 :D On to ma pomysly.

    Hahaha co tu się dzieje...

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Hahaha co tu się dzieje...
    a bo widzi, ze kazdy nasz seks tu zapisuje na wykresie i sobie podsmiechujki ze mnie robi :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    a bo widzi, ze kazdy nasz seks tu zapisuje na wykresie i sobie podsmiechujki ze mnie robi :)
    Dobra jesteś! :D
    ja wykresu nigdy nie prowadziłam ani tu ani nigdzie, tempki też nie mierzyłam nigdy, bo chyba całkiem bym zeswirowala od tego ;)
    Czy dobrze widzę w opisie, że mąż jest 18lat starszy od Ciebie? Jeśli to wielkie wścibstwo nie odpowiadaj, ale czy ma już dzieci?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    no pogoda jest wyjatko w tym roku piekna juz od majówki, zaraz przyjdzie plucha wiec trzeba sie cieszyć.
    Ja ogarniam w pracy swoje sprawy zeby na spokojnie isc na zwolnienie. I jeszcze pozostaje decyzja czy przenosze sie do drugiej firmy...nie lubie jak ktoś naciska.
    Wiadomo, nikt nie lubi. Sklaniazz się jednak ku nowej pracy?
    U mnie mąż w grudniu zmienia

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 października 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dobra jesteś! :D
    ja wykresu nigdy nie prowadziłam ani tu ani nigdzie, tempki też nie mierzyłam nigdy, bo chyba całkiem bym zeswirowala od tego ;)
    Czy dobrze widzę w opisie, że mąż jest 18lat starszy od Ciebie? Jeśli to wielkie wścibstwo nie odpowiadaj, ale czy ma już dzieci?
    No ja w jednym miesiacu prowadze, w drugim nie. Rzczywiscie to stresujace, np dzis 3 dzien po pozytywnym tescie owu, temperatura stoi w miejscu i juz mam czarne mysli, ze owu nie bedzie.

    Moj maz nie ma dzieci i tez mnie to zastanawia. Jak sie go o to pytalam to mowil, ze zawsze sie zabezpieczal a dzieci nigdy miec nie chcial i o nie sie nie staral. Wszystko niby ok, ale z drugiej strony tyle lat sie bzykac i nigdy nie wpasc… A bujne zycie erotyczne to on mial :P

    W ogole takie mysli mnie naszly.. Facet 50letni nie bedzie miec jakichs mega zajebistych wynikow nasienia, nie? Czy w ogole jest sens z tymi suplementami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2018, 21:12

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 października 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz termin laparoskopii na 23.10, chociaz wstepnie miala byc 25 ale nie ma wtedy mojego lekarza w przychodni i bez sensu wracac 160 km nie wiedzac co dalej. Takze oby sie tylko @ nie przedluzyła bo to bedzie 8dc.

    Co do pracy...no chyba sie zdecyduje. Wieksza kasa mnie kusi bo nic wiecej, tam bede miala dojazd codzienny i wiecej obowiązków a teraz mam dwa kroki pieszo i lenistwo błogie. Troche tez sugeruje sie tym, że tam bede ciagle z ludzmi i glowa bedzie zajeta, moze przestane myslec o tych staraniach. Teraz jestem sama i jesli nie ma klientów to caly dzien nie mam co robic.

    xgirl no to roznica wieku niezła :) rzeczywiscie zastanawia fakt wieku i braku dzieci ale mój maż też jest po przejsciach, ma 36 lat i dzieci nie ma a jego była puściła sie i zaszla w ciaze bez problemu :) z tym, że ja od poczatku naszej znajomosci wiedzialam o jego badaniach jak sie zastanawial co jest nie tak i widziałam wyniki. Swiadomie weszlam w to małżenstwo :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na szybko. Mam krępujący problem... Od 2-3 dni mam od wewnętrznej strony jednej wargi sromowe większej takie bolesne zgrubienie, coś jak stan zapalny, czerwone. Nie wygląda by miało w środku jakaś tresc (przepraszam za opis), boli przy podcieraniu i jak dotykam a tak to niee. Dziś zauważyłam na wierzchołku tego taka mocno bordową kropkę. Kuźwa, co to może być :/ Wydaje mi się, że kiedyś już coś takiego miałam i chyba znikło samo po paru dniach... Nie mam nawet szans w najbliższe dni iść do gina, dziś może że będę u rodzinnej, ale kurde taka siara pytać o to :/

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 października 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny ja na szybko. Mam krępujący problem... Od 2-3 dni mam od wewnętrznej strony jednej wargi sromowe większej takie bolesne zgrubienie, coś jak stan zapalny, czerwone. Nie wygląda by miało w środku jakaś tresc (przepraszam za opis), boli przy podcieraniu i jak dotykam a tak to niee. Dziś zauważyłam na wierzchołku tego taka mocno bordową kropkę. Kuźwa, co to może być :/ Wydaje mi się, że kiedyś już coś takiego miałam i chyba znikło samo po paru dniach... Nie mam nawet szans w najbliższe dni iść do gina, dziś może że będę u rodzinnej, ale kurde taka siara pytać o to :/

    to sie jakos nazywa ale nie pamietam jak. Tez mialam kiedys cos takiego, boli jak kazdy inny wyprysk podskórny, na bank takie miałas "rogi" jak to ja mówie :) raczej nic strasznego i sie powinno wchlonać. Obserwuj tak czy inaczej. Moze dotknij to Octeniseptem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    to sie jakos nazywa ale nie pamietam jak. Tez mialam kiedys cos takiego, boli jak kazdy inny wyprysk podskórny, na bank takie miałas "rogi" jak to ja mówie :) raczej nic strasznego i sie powinno wchlonać. Obserwuj tak czy inaczej. Moze dotknij to Octeniseptem.
    No dziwne to mega :/ heh może być i róg :P przesmarowalam MultiGyn ActiGel, on jest jakiś taki p.bakteryjny i p.wirusowy, może pomoże. Dzięki ;)

    Aishha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw widzialyscie dziewczyny, że wątku teraz można oceniać? ;) U góry w prawym rogu. Nasz wątek coś niska ocenę ma :D haha niech zgadnę czemu! Oceniają osoby które się wcale tu nie udzielają a podczytują i najwięcej mają do "oceniania", śmiech na sali ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 października 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Btw widzialyscie dziewczyny, że wątku teraz można oceniać? ;) U góry w prawym rogu. Nasz wątek coś niska ocenę ma :D haha niech zgadnę czemu! Oceniają osoby które się wcale tu nie udzielają a podczytują i najwięcej mają do "oceniania", śmiech na sali ;)

    no widziałam juz rano, ciekawe czemu 3 gwiazki...a niech se oceniają :)

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    no widziałam juz rano, ciekawe czemu 3 gwiazki...a niech se oceniają :)
    Pamiętam tu jakaś wymianę zdań z jedną dziewczyną, że gadamy nie na temat, że o kotach i pierdolach zamiast o staraniach :P hehe taa bo życie się kręci tylko wokół starań...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 13:30

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 października 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez mialam sie pozalic, ze mamy tylko 3 gwiazdki :P !:P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Wlasnie tez mialam sie pozalic, ze mamy tylko 3 gwiazdki :P !:P
    Już 2,5 :D hahaha czyli jest widocznie tak jak napisałam i ktoś poczuł się dotknięty ;)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 października 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zastanawia po co te oceny?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ