X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Jeszcze jak sie uda, to az tak tej kasy nie zal. Najgorzej jak sie wyda kupe kasy i nic z tego nie wychodzi..

    Selina i co dalej jesli 3 IUI nie wypalily?

    Ok kupie sobie ten olej lniany :) W ogole trzeba dodatkowo jeszcze omega3 brac? Bo widze, ze olej lniany sam w sobie ma tego sporo.
    Nie wiem co dalej :P chyba na naturalny cud czekamy hehe ;) Narazie czekamy co pokaże wyników po histeroskopii, bo materiał jest badany. Zobaczymy czy będę potrzebowała jeszcze leczenia czy nie. Jeśli nie, to spróbujemy jeszcze może 2x IUI a później echh nie mam pojęcia, możliwe że ivf, ale jakoś nie dopuszczam do siebie tej myśli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 16:06

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 18 października 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy stymulacji nie mam wogole sluzu płodnego - tzn takiego widocznego... mimo wiesiołka który wcześniej działał cuda... czytałam ze po clo może tak byc wiec sie jakoś specjalnie tym nie przejmuje... jak zaczynałam starania i brałam wiesiołka to aż w szoku byłam ile go było a teraz susza....

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 18 października 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    W kapsulkach tez ok?

    Wrzucilabys fotke oleju? :)

    W kapsułkach nieee, on jest zle przechowywany. Mój jest z Natur Planet, mam też od nich olej z czarnuszki, mąż pije na plemniczki ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    W kapsułkach nieee, on jest zle przechowywany. Mój jest z Natur Planet, mam też od nich olej z czarnuszki, mąż pije na plemniczki ;)
    Jesteś pewna co do oleju lnianego w kapsułkach? Bo mnie nawet dietetyk taki polecała, myli się? Wydaje mi się, że taki tłoczony na zimno i w butelce musi być w lodówce, ale nawet jak po sklepach chodzę, to olej lniany stoi na półkach :/

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 18 października 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jesteś pewna co do oleju lnianego w kapsułkach? Bo mnie nawet dietetyk taki polecała, myli się? Wydaje mi się, że taki tłoczony na zimno i w butelce musi być w lodówce, ale nawet jak po sklepach chodzę, to olej lniany stoi na półkach :/

    Jestem pewna, wartościowy olej właśnie musi być tłoczony na zimno, w ciemnej butelce i z lodówki. Moja zielarka, dietetyczka z wykształcenia Tak twierdzi i wszystkie oleje tak przechowuje. Właśnie...ostatnio mówiła o jakimś, rydzowy czy jaki...podobno drogi mega ale działa cuda z jelitami, wewnętrznymi ranami i ogólnie jest rozchwytywany. Ale około 100 zł za mała butelke...

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 października 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok znalazlam jakis bio olej lniany tloczony bez swiatla, powietrza i ciepla wlany do ciemnej butelki. Nawet jest napisane, ze ma stac w lodowce. Jak w tym miechu sie nie uda to ide to i kilka innych rzeczy pokupowac. Dzis 4dpo wiec niedlugo sie wyjasni.

    Kropeczka dawaj znac jak wyniki :D

    Selina lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko wdepnelam tu w nadziei na info od Ciebie o 2 kreskach :P Łer ar ju?? ;)


    Aishha kurczę to ja mam lniany w domu w ciemnej butelce ale w szafce trzymam, bo był na piłce w sklepie... Dodaje do sałatek. Czyli jest do kitu? :/
    A o tym rydzowym muszę poczytać choć fakt, cena zwala z nóg ;)

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie ma wyniku :) byłam rano o 7:30 wiec czekam ale ja nie liczę na nic

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0,13 dupa...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 października 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda :( Ktory dzien po ? W ogole ile sie juz staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 14:17

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 dc - kurde może za wcześnie mi kazała zrobic ta betę...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 października 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktory dpo?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    23 dc - kurde może za wcześnie mi kazała zrobic ta betę...
    Nie jest ważny dc a dpo, kiedy byłaś na monicie że stwierdzono pęknięty pęcherzyk?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieżko wyczuć bo zastrzyk miałam 13 dni temu w zeszły czwartek jak byłam na usg to cos tam jakby sie zaczynało w sensie pękać wiec załóżmy ze jest 7-8dpo

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 października 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moze byc za wczesnie.. Czemu tak szybko kazala Ci zrobic?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Cieżko wyczuć bo zastrzyk miałam 13 dni temu w zeszły czwartek jak byłam na usg to cos tam jakby sie zaczynało w sensie pękać wiec załóżmy ze jest 7-8dpo
    No to kochana o czym my mówimy, to zdecydowanie za wcześnie na betę :) Zastrzyk mógł być wcześniej, ale skoro pęcherzyk pękł później to liczymy dni od monitu na którym było ciałko żółte. Zbadałabym jeszcze raz betę gdzieś w środę, będzie pewna

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... ale co z dupkiem... mówiła ze jak wyjdzie ujemna beta to odstawic...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Hm... ale co z dupkiem... mówiła ze jak wyjdzie ujemna beta to odstawic...
    Jak masz jeszcze to bierz, nie minęło przecie jeszcze 14dpo. Ja dupka dostaje zwykle po potwierdzonej owu na 10dni 2x1.
    Jak masz kontakt do lekarki, to skrobnij jej smsa najlepiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 15:47

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 19 października 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co ja wiem ze ta beta nie wskazuje na ciaze ale co mi daje do myślenia to to, ze zawsze miałam poniżej 0,1 a dokładnie taki symbol <0,1... ciekawe od czego to zależy? A teraz 0,13

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 16:16

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 października 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka tez uwazam, ze to troche wczesnie nawet na bete. Czemu lekarka kazala Ci tak wczesnie zrobic? Moze miala jakis konkretny powod? W ogole ile czasu sie staracie?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ