X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek lh do fsh masz 1.3 więc tak tylko co w normie. Od 1.5 wskazuje na pco ale u mnie jest taki sam wynik i jest ok.estradiol jest w normach?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Stosunek lh do fsh masz 1.3 więc tak tylko co w normie. Od 1.5 wskazuje na pco ale u mnie jest taki sam wynik i jest ok.estradiol jest w normach?
    Tak, w normach.
    Dheas tylko spadło :/ nie wiem czemu. W środę mam wizytę, zobaczymy co ginka powie

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzisz to i my w srode mamy wizyte w napro. Wczoraj byłam na monicie ostatni raz w 16dc, pecherzyk z poniedzialku nie urósł wcale wiec nie zostaje mi nic innego jak isc i zrobic dzis proga bo mozliwe ze owu byla przed 11dc albo wcale...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    o widzisz to i my w srode mamy wizyte w napro. Wczoraj byłam na monicie ostatni raz w 16dc, pecherzyk z poniedzialku nie urósł wcale wiec nie zostaje mi nic innego jak isc i zrobic dzis proga bo mozliwe ze owu byla przed 11dc albo wcale...
    Jak był jakis płyn w zatoce douglasa, to mozliwe faktycznie ze owu była wczesniej :)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jak był jakis płyn w zatoce douglasa, to mozliwe faktycznie ze owu była wczesniej :)
    zrobilam proga i estradiol wiec dzis sie dowiemy. Ale śluz i temperatura zupełnie nie wskazują na wczesną owulacje. Wygląda na to ze te wszystkie obserwacje to mozna sobie do wora wsadzić.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    zrobilam proga i estradiol wiec dzis sie dowiemy. Ale śluz i temperatura zupełnie nie wskazują na wczesną owulacje. Wygląda na to ze te wszystkie obserwacje to mozna sobie do wora wsadzić.
    Dziś wyniki?
    Ja wlasnie nie obserwuje cyklu :/ nie zawsze widze płodny sluz, musialabym tam sobie grzebac a wolę nie

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziś wyniki?
    Ja wlasnie nie obserwuje cyklu :/ nie zawsze widze płodny sluz, musialabym tam sobie grzebac a wolę nie
    tak, mają byc po poludniu. No ja ciagle prowadze obserwacje modelem creightna i to ulatwia sprawe nawet jesli kiedys wydawalo sie ze tego sluzu nie ma.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oszaleje... Bylam u lekarki, dostalam 2 nowe leki i tyle, stwierdzila ze moze to byc nadzerka lub wrzod. Jak jej powiedzialam, ze zapisałam sie na gastroskopie jutro, to powiedziała, ze ona by nie robiła, bo nie polkne gastroskopu skoro mnie boli zoladek. Ja juz zgłupialam :( mam brac leki i dac jej znac w poniedziałek czy jest lepiej. Ja pierdziele, ja to mam od tygodnia i mam dalej czekac?? Kazala tez poszerzac diete, to jej mowie, ze jak probuje, to mnie boli jeszcze bardziej, to ona ze chuda jestem i nie moge jesc tylko ryzu z marchewka i chrupek kukurydzianych... Mam juz dosc, ide sprobowac zrobic jutro ta gastroskopie

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja oszaleje... Bylam u lekarki, dostalam 2 nowe leki i tyle, stwierdzila ze moze to byc nadzerka lub wrzod. Jak jej powiedzialam, ze zapisałam sie na gastroskopie jutro, to powiedziała, ze ona by nie robiła, bo nie polkne gastroskopu skoro mnie boli zoladek. Ja juz zgłupialam :( mam brac leki i dac jej znac w poniedziałek czy jest lepiej. Ja pierdziele, ja to mam od tygodnia i mam dalej czekac?? Kazala tez poszerzac diete, to jej mowie, ze jak probuje, to mnie boli jeszcze bardziej, to ona ze chuda jestem i nie moge jesc tylko ryzu z marchewka i chrupek kukurydzianych... Mam juz dosc, ide sprobowac zrobic jutro ta gastroskopie
    Wiem że nie jest to przyjemne ale chyba też bym zrobiła dla świętego spokoju. Lekarzom łatwo mówić, masz leki i spadaj do domu. A masz gastro na nfz czy prywatnie?

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Wiem że nie jest to przyjemne ale chyba też bym zrobiła dla świętego spokoju. Lekarzom łatwo mówić, masz leki i spadaj do domu. A masz gastro na nfz czy prywatnie?
    Prywatnie. Od niej dostalam skierowanie na kolonoskopie ktora mam za 2tyg. i po znajomosci zrobia mi ją w narkozie

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero otworzylam wyniki i sama nie wiem co myśleć...
    Progesteron 15.65 ng/ml
    Estradiol 153.20 pg/ml
    To co ja miałam owu w 11 dniu cyklu kurła?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dopiero otworzylam wyniki i sama nie wiem co myśleć...
    Progesteron 15.65 ng/ml
    Estradiol 153.20 pg/ml
    To co ja miałam owu w 11 dniu cyklu kurła?
    A teraz masz ktory dc? Estradiol dosc wysoki jak po owu chyba? Chociaz przy owu jest ok.300, to moze juz spadł o polowe :P Prog natomiast wygląda jak po owu :) Moze po zabiegu cos Ci sie poprzestawialo i masz wczesniej :P Wbiliscie sie tak ze staraniami?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A teraz masz ktory dc? Estradiol dosc wysoki jak po owu chyba? Chociaz przy owu jest ok.300, to moze juz spadł o polowe :P Prog natomiast wygląda jak po owu :) Moze po zabiegu cos Ci sie poprzestawialo i masz wczesniej :P Wbiliscie sie tak ze staraniami?
    Dziś 17 dc a taki prog zazwyczaj miałam około 21dc
    Monit był w 12, 14 i 16 i małe pęcherzyki ledwo co rosły. Tylko w 9dc było serdychowanie więc słabo, było jednak mega dużo śluzu więc mogło coś przetrwać...estradiol mam zawsze taki po owu i dr mówi że jest ok.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Dziś 17 dc a taki prog zazwyczaj miałam około 21dc
    Monit był w 12, 14 i 16 i małe pęcherzyki ledwo co rosły. Tylko w 9dc było serdychowanie więc słabo, było jednak mega dużo śluzu więc mogło coś przetrwać...estradiol mam zawsze taki po owu i dr mówi że jest ok.
    Eee spokojnie plemniki mogly przetrwac :) To cykl chyba bedzie krotszy nie?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Eee spokojnie plemniki mogly przetrwac :) To cykl chyba bedzie krotszy nie?
    Ja już sama nie wiem - coś mi wywalilo pół wiadomości. Nie wiem teraz ile czasu brać Besins bo powinnam 3 dni po ostatnim dniu wystąpienia śluzu a teraz nic nie zgadza się. Wzięłam teraz na noc, zobaczę co powie lekarz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 22:25

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Ja już sama nie wiem
    Proga masz naturalnego tak? nic nie zazywasz/nie bedziesz zazywac?
    W sumie za tydzien w piatek moglabys juz testować ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Proga masz naturalnego tak? nic nie zazywasz/nie bedziesz zazywac?
    W sumie za tydzien w piatek moglabys juz testować ;)
    Dopisalam wyżej. Tak czyscioch bez suplementacji także mam 100% pewności wyniku. Teraz wzięłam 200 besinsa i będę brać do wizyty. Jeśli dziś mam 6dpo to chyba wcześniej można test zrobić.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jak sie chrzani to wszystko, dzis wstałam totalnie bez głosu, odrywa sie brzydka wydzielina - zapalenie krtani. Ide dzis do lekarza i jestem pewna ze dostane antybiotyk ale jak sie nie wykuruje to moj urlop pojdzie sie bujac a za tydzien w sobote wyjezdzamy.

    Sela trzymam kciuki za gastro, bądź dzielna!

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela rownież trzymam kciuki!!! Będzie dobrze - moja mama miała takie bóle żołądka przed swietami wyniki powiedzmy w normie... zrobiła gastroskopię i okazało sie ze to zapalenie żołądka i helikobacter - trochę leków i po sprawie!!! Nie stresuj sie!!! Ona nic jeść nie mogła od wszystkiego bolał ja brzuch a konkretnie żołądek...

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. Stresuje sie troche ta gastro nie ukrywam :/ boje sie najbardziej ze odruch wymiotny bede miec caly czas a do tego mam ogromne migały i mały przeswit, wiec nie wiem czy lekarz sobie poradzi :(
    Dzis juz troche lepiej, nadal pobolewa, ale chyba juz mniej. Ide jednak do pracy dopiero w poniedziałek no i wtedy sie zacznie... A czemu Cie tydzien nie bylo? a co sie stało? az tak chora byłas?
    Wiecie, dziewczyny zwykle chore chodzą do pracy lub wracaja nie w pełni zdrowe. Ja mam to gdzies, nie bede sie meczyc, bo jak siedze i sie pochylam to tym bardziej wlasnie mnie zoladek boli a niestety w pracy siedzę.


    Aishha ojj biedaku teraz Ciebie cos dopadło :( obys sie szybko wykurowała przed wyjazdem! Moze powiedz lekarzowi, ze jestes w trakcie staran i moze nie bedzie potrzeby antybiotyku?

‹‹ 903 904 905 906 907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ