X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy była któraś z Was u immunologa? Seli może znasz jakiegoś godnego polecenia?

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Sarra skoro serduchowaliście 8dc mając sluz płodny to nie jest to zaden kalendarzyk i uważanie. Kalendarzyk omija zupelnie wspolzycie w dni plodne czyli te ze sluzem, chyba ze ktos uzywa prezerwatyw to w ogole nie nazywajmy tego kalendarzykiem.

    Tak czy siak super ze bedziecie mieli drugie dziecko i nie obrazaj sie ze nas to boli (nasza bezradność) bo po prostu kazda z nas powinna i chcialaby byc w takiej sytuacji. Nie ma nic piekniejszego niz taki zbieg zdarzen jak u Ciebie, jedno dziecko po drugim - oby i nam sie tak udało!
    Swoją drogą to nie karmisz Wojtusia piersią?
    Nie karmie od 3 miesięcy. Okres mam od dwóch. 8 dc nie miałam żadnych obiawow zbliżającej się owulacji która mam 13 dc zazwyczaj. Nie kochałam się z mężem bez prezerwatywy gdyby mój organizm dał mi znać że będę mieć wcześniej owulacje.

    Niezależnie od powyższego bardzo się cieszę. Rozumiem Wam i przepraszam jeśli urazilam Was.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    Dziewczyny czy była któraś z Was u immunologa? Seli może znasz jakiegoś godnego polecenia?
    Ja byłam u Sydora, jest polecany jak najbardziej. Chodzi o niepłodność?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak... Bo sie zastanawiam czy nie sprawdzić jeszcze tego. poszukam namiarów na niego ;) dzięki

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On przyjmuje tylko przy wiślanych tarasach czy może jeszcze gdzies? Właśnie wczoraj dziewczyny na Fb tez go polecały...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    On przyjmuje tylko przy wiślanych tarasach czy może jeszcze gdzies? Właśnie wczoraj dziewczyny na Fb tez go polecały...
    Przyjmuje jeszcze na Miłkowskiego w NovoMed, ja tam byłam. Zwykle mówią, że dr nie ma terminów i będą dzwonić, ale dr szybko daje nowe terminy i do mnie już po tygodniu oddzwonili.
    On raczej nie jest zbyt chętny zlecać badania immuno jak Nidy się w ciąży nie było/nie poronilo. Ja robiłam na własną rękę rękę i dopiero do niego poszłam i tak się nic nie dowiedziałam tzn, ze te drobne odchylenia które mam, to nie przyczyna niepowodzeń.
    Dr Ch.zwolennikiem badania immuno też nie jest, jak mu pokazywałam swoje wyniki, to przewracał oczami, że po co ja to robiłam.
    Teraz jak tak sobie myślę, to chyba faktycznie kasa wywalona w błoto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 15:11

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka dzięki za info!!! Chyba jednak wstrzymam sie trochę mi ułożyłas w głowie :) w sumie to nie pytałam dr Ch. o immunologa i nie znalałam jego opinii na ten temat wiec to bardzo pomocne info:) musze nauczyc sie mu ufac... :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężu jest już po wizycie i tak...bakterie są zupełnie niegroźne ale lepiej żeby żadnych nie było więc dał antybiotyk. Wyniki nasienia o co najmniej 2 razy lepsze więc jest git i nie widzi problemu żeby plemniory miały nie zaplodnic, morfo bo ruch słabe dlatego trzeba wcinac dużo antyoksydantow. Ale...estradiol wysoki go martwi dlatego kazał odstawić CLO ale utrzymać testosteron dlatego dostał coś w kremie. Testo jest wg mnie mega wysoki a on mówi że wolałby jeszcze lepszy wynik jednak i tak widać że to ten hormon odpowiadał za małą ilos nasienia.
    Mąż wspomniał ze brał razem ze mną augmentin na moją Ecoli a lekarz powiedział że ona może u mnie po prostu być i nie stanowi żadnego problemu. To mnie cieszy bo pewnie nie uwierzylabym tylko mojemu lekarzowi.

    Za 3 miesiące konieczne ponowne badanie nasienia i hormonów. Twierdzi że inseminacja daje nam w tej chwili takie same szanse jak naturalnie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha to dobre wieści :) nic tylko działać! To rezygnujecie narazie z IUI?
    U mnie mąż nie ma też szałowego testo, bliżej dolnej granicy normy i żaden andro nic mu nie dał a był u 3.
    U nas ginka twierdzi, że trzeba podkręcić pęcherzyki stymulacja i jeszcze tej IUI spróbować...
    Póki co szczerze o staraniach nie myślę, bo moje zdrowie jest na skraju wyczerpania. Lekarz nie wie co mi dolega, że niby jakaś nietypową infekcja wirusowa, ja już sama nie wiem. Badała mi brzuch i myślałam że skonam, ale nie mam biegunki ani wymiotów, brak kaszlu i kataru... Tylko mnie boli żołądek i jelita, tak bardzo momentami :( żadne leki nie pomagają, dostałam nowe i też nic.
    Może pomyslcie że zwariowałam znowu, ale siedzę w kolejce do bioenergoterapeuty. Klientka mi go poleciła, że wyciągnął ja z wielu chorób, jest też fizjoterapeutą oprócz tego. Echh już nie wiem co robić, czekam i zobaczymy

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela nic nie myślimy, laski z bólem od endometriozy też wariuja i szukają na różne sposoby ratunku. Ale to nie jest ból w okolicach wyrostka?
    Ja myślę że u Ciebie to niestety jelita, stres też im nie służy.
    Nie rezygnujemy z IUI pod żadnym pozorem. Będę żałować jeśli nie spróbujemy. Nam dwóch lekarzy mówiło ze niski testo jest powodem a nie był poniżej normy. Ale to już Ci mówiłam ;)
    Poza tym wyniki mówią same za siebie. Tylko co my teraz mamy zrobić z 5 opakowaniami CLO

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziś na badania krwi, bo już nie mogę. To nie wyrostek, to ewidentnie żołądek.
    Byłam u bioenergo i średnio powiem szczerze, gość powiedział że mam wrzoda gdzieś i że mam brać ranigast. Mam akurat coś podobnego, innego, od lekarza na receptę.
    Wróciłam do domu i chciałam zjeść zupę jarzynową i myślałam że umrę tak mnie zaczął boleć żołądek. Coś jest z nim nie tak :( Jak mam zupełnie pusty żołądek jest w miarę ok, jak zaczynam coś jeść to się zaczyna. Biegnę więc na badania i robię na cito a później może jeszcze wieczorem do lekarza

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Idę dziś na badania krwi, bo już nie mogę. To nie wyrostek, to ewidentnie żołądek.
    Byłam u bioenergo i średnio powiem szczerze, gość powiedział że mam wrzoda gdzieś i że mam brać ranigast. Mam akurat coś podobnego, innego, od lekarza na receptę.
    Wróciłam do domu i chciałam zjeść zupę jarzynową i myślałam że umrę tak mnie zaczął boleć żołądek. Coś jest z nim nie tak :( Jak mam zupełnie pusty żołądek jest w miarę ok, jak zaczynam coś jeść to się zaczyna. Biegnę więc na badania i robię na cito a później może jeszcze wieczorem do lekarza
    kurcze to słabo :( możliwe ze to wrzody, podobno tak wlasnie bolą.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    kurcze to słabo :( możliwe ze to wrzody, podobno tak wlasnie bolą.
    Czekam na wyniki. Ide tez za godzine na usg brzucha, chociaz wiem ze zoladka sie tak zbadac nie da, ale chociaz kiszki obejrza i trzustkę

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Czekam na wyniki. Ide tez za godzine na usg brzucha, chociaz wiem ze zoladka sie tak zbadac nie da, ale chociaz kiszki obejrza i trzustkę
    a zrobiłas sobie moze profil trzustkowy czy poki co podstawowe sprawy? jesli wyjdzie jakis stan zapalny to trzeba szukac dalej, chyba najlepiej byloby zrobic gastroskopie ale to raczej ostatecznosc. Bidulka, daj znac jak odbierzesz wyniki.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    a zrobiłas sobie moze profil trzustkowy czy poki co podstawowe sprawy? jesli wyjdzie jakis stan zapalny to trzeba szukac dalej, chyba najlepiej byloby zrobic gastroskopie ale to raczej ostatecznosc. Bidulka, daj znac jak odbierzesz wyniki.
    Nie robiłam profilu trzustkowego, nie wiedziałam nawet że jest cos takiego.
    Zrobiłam morfo, ob, crp i proby watrobowe.
    Juz mam wyniki morfo i standardowo mam podwyzszone eozynofile, tylko teraz bardziej niz zwykle: norma do 6% a ja mam 25%. Standardowo też neutorofile za niskie. Czekam na resztę wyników.
    Nic jeszcze dzis nie jadlam, bo do usg brzucha trzeba byc na czczo. Wzielam tylko tabletke Emanera (to cos na sok zoladkowy, wczoraj lekarka mi to przepisała) i pozniej pol tabletki Euthyroxu, kurcze moze to od lekow mi sie tak podziało :( najchetniej juz nic bym nie lykala.
    Bralam w zeszłym tygodniu 2 dni pod rzad AspirynęC, taka do rozpuszczania w wodzie, bo myslalam, ze mnie przeziebienie bierze. Oprocz tego łykałam acard od poczatku stycznia no i dupek plus oleje Omega3, wit.D3 i w sumie tyle.
    Czytam o objawach i duzo o pasozytach piszą :( oczywiscie juz sobie przybieram do głowy... Ale na usg brzucha chyba nie wyjdzie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 12:22

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie robiłam profilu trzustkowego, nie wiedziałam nawet że jest cos takiego.
    Zrobiłam morfo, ob, crp i proby watrobowe.
    Juz mam wyniki morfo i standardowo mam podwyzszone eozynofile, tylko teraz bardziej niz zwykle: norma do 6% a ja mam 25%. Standardowo też neutorofile za niskie. Czekam na resztę wyników.
    Nic jeszcze dzis nie jadlam, bo do usg brzucha trzeba byc na czczo. Wzielam tylko tabletke Emanera (to cos na sok zoladkowy, wczoraj lekarka mi to przepisała) i pozniej pol tabletki Euthyroxu, kurcze moze to od lekow mi sie tak podziało :( najchetniej juz nic bym nie lykala.
    Bralam w zeszłym tygodniu 2 dni pod rzad AspirynęC, taka do rozpuszczania w wodzie, bo myslalam, ze mnie przeziebienie bierze. Oprocz tego łykałam acard od poczatku stycznia no i dupek plus oleje Omega3, wit.D3 i w sumie tyle.
    Czytam o objawach i duzo o pasozytach piszą :( oczywiscie juz sobie przybieram do głowy... Ale na usg brzucha chyba nie wyjdzie??
    jesli cos jest powiekszone to raczej wyjdzie o co chodzi. Raczej nie sadze ze to jakiekolwiek leki czy suple, bierzesz takie standardowe rzeczy. ja juz 3 dzien pije aspiryne i nic sie nie dzieje. Tak czy siak może osłoń sobie po tym usg zołądek i jelita glutem z siemienia lnianego jesli masz.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    jesli cos jest powiekszone to raczej wyjdzie o co chodzi. Raczej nie sadze ze to jakiekolwiek leki czy suple, bierzesz takie standardowe rzeczy. ja juz 3 dzien pije aspiryne i nic sie nie dzieje. Tak czy siak może osłoń sobie po tym usg zołądek i jelita glutem z siemienia lnianego jesli masz.
    Na usg nic nie wyszło, lekarka powiedziała że jelit i tak nie oceni ani żołądka tylko trzustkę, wątrobę i nerki... No i wszystko jest ok.
    Mam resztę wyników krwi i crp, ob i próby też w normie, ja już nie wiem co jest grane :(
    Biorę te osłony, nic nie dają. Wystarczy że się czegoś napiję, zjem coś lekkiego i momentalnie ściska mi żołądek.
    Nie wiem co robić, czy lecieć z tymi wynikami morfologii do lekarki czy nie, znów usłyszę że to nic złego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 13:38

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Na usg nic nie wyszło, lekarka powiedziała że jelit i tak nie oceni ani żołądka tylko trzustkę, wątrobę i nerki... No i wszystko jest ok.
    Mam resztę wyników krwi i crp, ob i próby też w normie, ja już nie wiem co jest grane :(
    Biorę te osłony, nic nie dają. Wystarczy że się czegoś napiję, zjem coś lekkiego i momentalnie ściska mi żołądek.
    Nie wiem co robić, czy lecieć z tymi wynikami morfologii do lekarki czy nie, znów usłyszę że to nic złego...
    to moze rzeczywiscie to jakies wrzody...no i tak musisz isc gdzies do lekarza albo czekac aż moze przejdzie. Ważne że nic zlego sie nie dzieje, wyszloby w wynikach. Ale z bólem zyc też sie nie da. ajjj

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    to moze rzeczywiscie to jakies wrzody...no i tak musisz isc gdzies do lekarza albo czekac aż moze przejdzie. Ważne że nic zlego sie nie dzieje, wyszloby w wynikach. Ale z bólem zyc też sie nie da. ajjj
    Wróciłam do domu i zjadłam paczkę chrupek kukurydzianych, jest nawet ok. Pije miętę, odpukac narazie nie boli.
    Zapisałam się prywatnie na gastroskopię w piątek, zobaczymy jak będzie do tego czasu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadałam dziś tez hormony, bo mam 4dc a ginka w 2-4dc kazała kilka powtorzyc.
    DHEAS spadło :/ gin i tak sie nie podobał poprzedni wynik, ze powinien byc wyzszy. Mialam 174,2 a mam teraz 144 (jednostki i normy są te same mimo, ze inne labo). To chyba nie za dobrze, pewnie przepisze mi do suplementacji dhea
    Oprocz tego badałam tez:
    LH 12,20
    FSH 8,95
    Estradiol 79,30 (kazała mi go badać 2-4dc, tylko nie pamietam po co)
    Czekam jeszcze na wynik 17OHP czy jak to sie tam zowie, ale podobno 3dni sie czeka.
    Nie wiem czy te moze powyzsze wyniki są ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:05

‹‹ 902 903 904 905 906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ