X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziura w macicy
Odpowiedz

Dziura w macicy

Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 12 marca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Pomorski, Wrocław
    Wklejam link do jego konta na zwanym lekarzu

    https://www.znanylekarz.pl/michal-pomorski/ginekolog/wroclaw

    age.png
    age.png
  • Liliili Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 14 marca 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakis prywatny numer? Bo dzownilam do przychodni zapytac czy mozna tele konsultacje ale Pani powiedziała, ze nie

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliili wrote:
    A jakis prywatny numer? Bo dzownilam do przychodni zapytac czy mozna tele konsultacje ale Pani powiedziała, ze nie
    Lilli prywatnego telefonu nie dam, ja go dostałam na wizycie od niego także jeśli nie jest podany na stronie znaczy, że nie mogę go tak rozdawać.
    Ale na teleporadzie on ci nic nie doradzi, on musi sam wszystko obejrzeć nawet wszystkie usg robione wcześniej dla niego to nie wyznacznik o sam musi zobaczyć obraz.

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd jesteś, ale ja do niego jechałam z Krakowa a razem ze mną na histeroskopi u niego była dziewczyna z Torunia, mino, że w Gdańsku jest jedna Pani doktor polecana przy rozejściach blizny.

    age.png
    age.png
  • kasiurro Znajoma
    Postów: 18 19

    Wysłany: 15 marca 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Wiesz jak duże masz to rozejście ? Czy lekarz powiedział ci tylko, że blizna po cc się rozeszła?
    Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicach Wrocławia mogę ci polecić specjalistę od blizn po cięciu cesarskim. Sama go znalazłam dzięki opisom dziewczyn na innym forum, nawet telefonicznie myśle, że podpowiedział by ci co robić bo to na prawdę bardzo empatyczny lekarz.
    Niestety jestem z Podkarpacia więc drugi koniec Polski 😟
    Lekarz na wizycie pow mi że mam rozejście na odcinku 23mm i że to bardzo dużo. Ogólnie mówił żebym poczekała aż zacznę znów miesiączkować i dopiero wtedy zgłosiła się do jakiego specjalisty od blizn po dalsze zalecenia.

    A dziewczyny wiecie ile DR Pomorski bierze za wizytę pierwsza? Długo się do niego czeka? Też na wszystkich forach o nim piszą.

  • Koniczyna90 Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 15 marca 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliili wrote:
    A jakis prywatny numer? Bo dzownilam do przychodni zapytac czy mozna tele konsultacje ale Pani powiedziała, ze nie

    Całkiem niedawno rozmawiałam z tym lekarzem przez telefon. Numer znalazłam na jednym z jego prac naukowych, dodzwoniłam się bez problemu.

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 15 marca 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiurro wrote:
    Niestety jestem z Podkarpacia więc drugi koniec Polski 😟
    Lekarz na wizycie pow mi że mam rozejście na odcinku 23mm i że to bardzo dużo. Ogólnie mówił żebym poczekała aż zacznę znów miesiączkować i dopiero wtedy zgłosiła się do jakiego specjalisty od blizn po dalsze zalecenia.

    A dziewczyny wiecie ile DR Pomorski bierze za wizytę pierwsza? Długo się do niego czeka? Też na wszystkich forach o nim piszą.
    Ja płaciłam 450 zł za wizytę chodziłam do niego jak jeszcze przyjmował w innej przychodni, później histeroskopie miałam w szpitalu we Wrocławiu. Ostatnio jak z nim rozmawiałam to wiem, ze otworzył swój gabinet od października chyba ale nie wiem ile teraz bierze. Mam przyjechać do niego w 10 tyg ciąży na ocenę blizny.
    Ja czekałam na pierwsza wizytę wtedy miesiąc.

    age.png
    age.png
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 21 marca 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!
    W sierpniu 2020 dowiedziałam się że mam niche.
    W styczniu 2012 urodziłam CC i dopiero po 8 latach dowiedziałam się czemu nie mogę zajść w ciążę ani jej utrzymac. Pierwsze co to się załamałam, dlczego ja itp.
    Dostałam skierowanie na dodatkowe badania stwierdzające jak są rozmiary i pyk zakaz zachodzenia w ciążę i skierowanie na operację laparoskopową i tak czekam od października 2020

  • Koniczyna90 Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 21 marca 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!
    W sierpniu 2020 dowiedziałam się że mam niche.
    W styczniu 2012 urodziłam CC i dopiero po 8 latach dowiedziałam się czemu nie mogę zajść w ciążę ani jej utrzymac. Pierwsze co to się załamałam, dlczego ja itp.
    Dostałam skierowanie na dodatkowe badania stwierdzające jak są rozmiary i pyk zakaz zachodzenia w ciążę i skierowanie na operację laparoskopową i tak czekam od października 2020

    Na kiedy masz wyznaczony termin zabiegu?

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 21 marca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!
    W sierpniu 2020 dowiedziałam się że mam niche.
    W styczniu 2012 urodziłam CC i dopiero po 8 latach dowiedziałam się czemu nie mogę zajść w ciążę ani jej utrzymac. Pierwsze co to się załamałam, dlczego ja itp.
    Dostałam skierowanie na dodatkowe badania stwierdzające jak są rozmiary i pyk zakaz zachodzenia w ciążę i skierowanie na operację laparoskopową i tak czekam od października 2020
    Nisza w bliźnie po cc jest uznawana jako powód niepłodności wtórnej.
    Jeśli plamisz po miesiączce od 7 dni w górę to od razu lekarz specjalizujący się w bliznach po cc kieruje na zabieg wypłaszczenia niszy. Mówiąc kolokwialnie.

    age.png
    age.png
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyna90
    Termin operacji mam na 1 kwietnia

  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990
    Dużo o tym czytałam i dowiedziałam się że prawie każda z nas mając CC i później niche miała krwotok o czym nie mówią lekarze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2022, 15:31

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 22 marca 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990
    Dużo o tym czytałam i dowiedziałam się że każda z nas mając CC i później niche miała krwotok o czym nie mówią lekarze.
    Jaki krwotok?
    Ja nie miałam żadnego krwotoku.
    Moja blizna przez 2 lata od porodu była całkowicie zachowana, bez żadnego ubytku. W momencie kiedy moja macica z przodo zdjętej zrobiła się tyło zgięta to się rozeszła. Ja doskonale wiem kiedy to się stało bo ból był bardzo silny.

    age.png
    age.png
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990
    Na wielu stronach o tym piszą że 87% kobiet mających CC miała krwotok ale lekarze o tym nie informują.

  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przodozgiecie. Mialam krwiaka po CC więc musiałam mieć krwotok o czym lekarze mi nie powiedzieli i w karcie też nie napisali tylko ze krwiaka miałam.

  • Ola_babka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 marca 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyna90
    Termin operacji mam na 1 kwietnia
    W jakim szpitalu będziesz miala noperację?

  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_babka
    UCK w Gdańsku
    A ty na kiedy masz termin?

  • Ola_babka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 marca 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_babka
    UCK w Gdańsku
    A ty na kiedy masz termin?
    Ja miałam na październik 2021, ale odwołali bo znów wstrzymali wszystkie zabiegi planowe i czekam teraz na info o terminie. A Ty od kiedy masz informacje o terminie?

  • [email protected] Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 22 marca 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_babka napisz do mnie na meila

    Ola_babka lubi tę wiadomość

  • Ola_babka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 22 marca 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_babka napisz do mnie na meila
    Napisałam :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ