X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój m. wczoraj nie wytrzymał i złożył już łóżeczko:)
    Zaliczyłam dziś badania ale tylko; morfologia krwi, mocz i tsh. We wtorek muszę ginkę pospieszyć z pozostałymi badaniami, bo to już 36tc będzie. A jej się oczywiście nie spieszy.

    W poniedziałek rano mamy wizytę kwalifikującą do porodu.

    anna_w, Rucia, Shagga_80 lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale poczytać takie wieści ;-) Trzymam kciuki za Was i szybki poród bezbolesny...

    Dora lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję pomocy!

    W poniedziałek mam zamiar zrobć test obciażenia glukozą. Powiedzcie mi, czy ja mam to swiństwo wypić w domu i jechać do przychodni? czy zabrać jakoś ze sobą? Jak to wygląda?

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia to zalezy jak u ciebie robia bo z tego co tu dziewczyny pisały to wiekszosc na miejscu musiala wypic i czekac a np ja mogłam w domu i po 2 godz przyjechac do labolatorium

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam problem, bo moja przychodnia jest chyba dzisiaj nieczynna, więc musze poczekać do poniedziałku, i zadzwonić z rana się dowiedzieć.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia, ja miałam wszystko na miejscu.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też piłam na miejscu, ale możesz sobie cytrynę wcisnąć :) i 2 godziny trzeba tam siedzieć...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Na wszelki wypadek może jeszcze jutro spróbuję dodzwonić się do przychodni i dopytać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Dziewczyny potrzebuję pomocy!

    W poniedziałek mam zamiar zrobć test obciażenia glukozą. Powiedzcie mi, czy ja mam to swiństwo wypić w domu i jechać do przychodni? czy zabrać jakoś ze sobą? Jak to wygląda?

    Ja podobnie jak dziewczyny wszystko musiałam mieć na miejscu...w laboratorium dałam swoją glukozę a Oni już zajęli się resztą i ja nie mogłam absolutnie chodzić...a tak na marginesie,to ja miałam 3 pobrania krwi-na czczo, po 1 i po 2...więc nie mogłabym wypić w domu...ale jak zwykle co laboratorium to własne zasady :/
    A tak na marginesie to jakoś wydaje mi się,że wcześnie masz to badanie zlecone...ja jakoś koło 28tc dopiero robiłam :)

    Ja dziś odebrałam wyniki GBS i ku mojemu zdziwieniu wynik wyszedł negatywny....kurcze i sama nie wiem teraz...przecież nie leczyłam tego paskudztwa i żyłam ze świadomością,że teraz na bank wyjdzie pozytyw (skoro 3 lata temu tak wyszło)...a tu taka niespodzianka...aż sama nie wiem,czy cieszyć się, czy raczej powinnam zainteresować się,czy w naszym super Szpitalu JAK CZĘSTO SIĘ ZDARZA pomieszali coś!!!!
    A w ogóle dziś zaczęłam się gorzej czuć, a wczoraj miałam dzień lenia,więc nie przemęczyłam się ani nic...coś czuję,że spojenie mi się rozchodzi, doszedł ból pleców...i ogólnie ociężała jestem...i takie dziwnie przeczucie miałam,że poród przyjdzie wcześniej...jakby nie spojrzeć w przyszłym tygodniu muszę umówić się do ginki...coś czuję,że przez ostatni tydzień pozmieniało się :(

    A co poza tym? Dziś byliśmy cały dzień u mojej Mamy i wreszcie zwiozłam nasze najmniejsze ubranka (56-68) ...jak tylko pozbędziemy się zarazy Młodego z domu zabiorę się za pranie tych ubranek po Młodym. Przywieźliśmy też leżaczek dla Maleństwa (ostatnio pożyczyliśmy znajomym i dziś oddali nam).
    Już w domu zrobiło się ciasno :P

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagga to niezły numer z tymi wynikami:/

    Mnie spojenie zaczęło też boleć i biodra coraz bardziej. W poniedziałek na wizycie kwalifikacyjnej na pewno zrobią mi ktg i pewnie przepadają na wszystkie strony, wiec zobaczymy jakie tam postępy zachodzą;-)
    We wtorek mam wizytę u mojej ginki, to ją będę molestowac o badania.

    Morfologia, mocz i tsh z wczoraj są ok .

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shagguś test obciażenia gluzkozą robi się między 24 a 28 tygodniem. W piątek mam wizytę u ginki, więc kazała mi zrobić teraz.

    Strasznie niepokoją mnie to twoje objawy. Za każdym razem jak czytam twoje posty, to mam wrażenie, że za chwilę młody wyskoczy na druga stronę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Za każdym razem jak czytam twoje posty, to mam wrażenie, że za chwilę młody wyskoczy na druga stronę ;)
    Też mam takie wrażenie często :P

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesiąc rozpoczęłam nową paskudną dolegliwością- nie wiem czy to mała uciska na jakiś nerw,czy to wynik rozchodzenia się spojenia , ale mam takie kłujące bóle promienujace po wewnetrznej części uda, że zgina mnie w pół! :/

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    9 miesiąc rozpoczęłam nową paskudną dolegliwością- nie wiem czy to mała uciska na jakiś nerw,czy to wynik rozchodzenia się spojenia , ale mam takie kłujące bóle promienujace po wewnetrznej części uda, że zgina mnie w pół! :/
    Uuuu...współczuję :(
    A mnie od kilku dni dopada senność...nie potrafię zasnąć w ciągu dnia,ale chodzę ledwo żywa i wydaje mi się,że mogłabym położyć się i zasnąć...ale nigdy nie udaje się zasnąć :(

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciliśmy z wizyty kwalifikacyjnej do porodu, w wybranym przez nas szpitalu!
    Ku naszej radości w progu przywitała nas nasza położna z SR. To z nią załatwialiśmy wszystkie formalności, i ona zrobiła mi ktg. Na koniec przyszedł ordynator obejrzał zapis z ktg i w bardzo miły sposób zaprosił nas na kolejne wizyty. Od tego momentu oficjalnie jestem ich pacjentką:)

    anna_w, Amicizia, Shagga_80, Effcia28, Rucia lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora, świetne wieści :) to teraz pozostaje odliczać dni do szczęśliwego rozwiązania :) ale ten czas zleciał!

    Dora lubi tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czas leci!!! DOra super :)

    a u nas minal termin podpisania umowy przyżeczonej, odnosnie kupna mieszkania w sobote. Ale podobno mamy sie tym nie marttwic, ze to nie klopot, a jak cos to wina wlascicieli nie nasza, bo taka prawda, ale moze jeszcze w tym tygodniu uda sie cos zaltwic. Przez dlugii weekend troszke was podczytywalam, bo bylismyu mamy, taki wakacyjny zjazd rodzinny by, przyjechala rodzinka z nad morza :)

    zrobilam tez male zakupy z mama. Kupilam kilka kaftanikaow i bodziakow z długim rekawem i półśpipchy, czapeczki i niedrapki dla malucha na wyprawke do szpitala, bo tego nam brakowalo. Wczesniej zrobilam przeglAD CO JUZ MAMY. w sumie to kaftaniki kupila nam mama i jeszcze kupila nam rozek :) taki fajny, pasujacy kolorystycznie do anszej poscieli i neutralny z wkłądem kokosowym, ktory mozna wyjac do prania :)

    dzis jak wstalam wzielam sie za rozpakowywanie i male porzadki, poscierac kurze, wysprzatrenie lazienki, czy robie pranie wlasnie. Zmeczylam sie ale jakos fajnie sie czuje ze torszke porobilam.

    w tym tygodniu mama do na sprzyjedzie to pomoze mi torszke popakowac rzeczy pod przeprwadzke. MIala przyjechac z nami ale brat nas zakosczyl wrocil w sorde wieczprem i powiedzial ze mam wolne i roi mamie w ten weeknd szafke dzialowa, takze od piatku do dzis u mamy jeszcze trwa remont, dzis mieli w sumie juz szlifowac i malowac i sprzatac, wiec pewnie jutro przyjedzie do nas :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, u nas też nikt nie potrafi oprzeć się kupowaniu maleńkich ciuszków:-) szczególnie jak są przeceny;-)

    A czas leci. Wszystko już jest przygotowane. Torby popakowane, wózek, fotelik i łóżeczko wywietrzone. Porzadki zrobione. Teraz sobie spokojnie czekamy:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora fajnie macie z tą wizytą kwalifikacyjną...u nas czegoś takiego nie ma :( U mnie pierwsze ktg będę miała pewnie jak w poprzedniej ciąży dopiero w terminie porodu...a przy Kubie to nawet nie zdążyłam na ktg...pierwsze takie miałam przy porodzie, bo Młody o dzień się pospieszył na świat.
    My teraz w środę jedziemy do Łodzi z Kubą i mam plan zrobić nalot na Galerię i pokupować sporo...juuuuuuuuuuuuuuuuuuż doczekać się nie mogę :)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w weekend wybieram sie na targi Mother & Baby wiec pewnie jak znjadziemy cos ciekawego to kupimy. mniej wiecej wiemy co nam potrzebne i co chcemy kupic. a jak sie uda bez przesylki tylko na miejscu to bedzie fajnie :)

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ