X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne FASOLKOWE PORADY
Odpowiedz

FASOLKOWE PORADY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według tabelki pierwsza jest She :) Bella ma termin na lipiec, She na czerwiec :)

    Wózek jest jak samochód, ma hamulec, 4 koła, kierownicę, pasy bezpieczeństwa, bagażnik, szyberdach, a matka robi za kierowcę ;)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mi się coś wydaje, że Bella miała mieć cc wcześniej, o ile czegoś nie pomyliłam..

    Bella jak to z Tobą jest?:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym jz chciala kmpletowac wyprawke ale dopoki sie przeprowadzimyto nie ma sensu bo beda tylko kolejne tobolki do przeprowadzki chyba wniosek o kredyt bedziemy jakos na dniach robic potem umowy remont przeprowadzka i dopiero zakupy dla dziecka bo na wozem ilozczko tez trzeba odlozyc a kupno mieszkania niezle nas skrobnie po kieszeni

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 28 maja 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z takich ciazowych xakupo to musze sobie w koncu spodnie kupic i ta bluske ze stopkami co mi sie podobala jade teraz do tarnowa na weekend to pojde do tego sklepu bo juz zaczynam miec problem z ubiorem :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Tylko mi się coś wydaje, że Bella miała mieć cc wcześniej, o ile czegoś nie pomyliłam..

    Bella jak to z Tobą jest?:)

    pozwolę sobie odezwać się za Bellę :D pisała, ze lekarz ma ją brać pod nóż jakoś zaraz po 20 czerwca

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze pranie - chyba widać, że dla dziewczynki :)
    1e4df89a6a049638med.jpg

    Dora, Rucia, Kaja, anna_w, kopciuszek126, Shagga_80, gadgeta, mauysia lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She nie ulega wątpliwości, że to dziewczęca garderoba:-) a skoro już jesteśmy przy praniu, to jaki
    masz płyn/proszek? bo zbieram i formacje:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 14:42

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She jak różowo u Ciebie :D

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Dora wrote:
    Tylko mi się coś wydaje, że Bella miała mieć cc wcześniej, o ile czegoś nie pomyliłam..

    Bella jak to z Tobą jest?:)

    pozwolę sobie odezwać się za Bellę :D pisała, ze lekarz ma ją brać pod nóż jakoś zaraz po 20 czerwca

    To macie szanse na "rozpakowanie" w tym samym czasie. Ja mam termin najbliżej naszej Ani:-)

    she, anna_w lubią tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    She nie ulega wątpliwości, że to dziewczęca garderoba:-) a skoro już jesteśmy przy praniu, to jaki
    masz płyn/proszek? bo zbieram i formacje:-)

    Kupiłam płyn Lovela. Nawet ostatnio widziałam, że jest teraz w Biedronce w promocji :)

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prz Kini używałam zwykłego proszku do prania, tylko lałam więcej płynu do płukania tkanin. Nie występowały u niej żadne problemy skórne, więc nie było konieczności prać ubranek w proszku dla dzieci :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba wszyscy piorą w tej Loveli, i wszyscy ją chwalą. A w Biedronce rozeszła się błyskawicznie:-)

    a ja mam do dziś wysypkę jak mi się trafi kiepski proszek:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 15:23

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, więc może być tak, że dzidzia odziedziczy po tobie uczulenie na proszek do prania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na przyszłość mogę wam sprzedać świetny patent na kolki :)
    Co zrobić, żeby dziecku odeszły gazy i żeby zrobiło kupkę w 3 sekundy :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy;-)

    she lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wiadomo kolki to nic innego jak nagromadzone gazy w jelitach. Wiele mam stosuje masaże, ciepłe okłady na brzuszek, ale z reguły nic to nie daje.

    Stary babciny sposób na szybką ulgę niemowlaka.

    Odpinamy pampersa, zostawiamy go w takiej pozycji jakbyśmy chciały go zmienić.
    Bierzemy termometr, oliwkę lub tłusty krem. Cienką końcówkę termometru maczamy w oliwce/kremie i powolutku wkładamy do pupy niemowlaka, żeby był poślizg. Gdy sama końcówka termometru jest już w pupie lekko odchylamy dziurkę w pupie, aby gazy mogły się uwolnić. Natychmiastowo razem z gazami wychodzi kupka, a dziecko prze szczęśliwe od razu przestaje płakać.

    Jedyny cudowny i magiczny sposób który działał na moją Kingę. Brzmi groźnie, ale jest bardzo bezpieczny i niezawodny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 15:47

    she, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 maja 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po cichu liczę, że moja córcia nie będzie mieć kolek, bo ja nie miałam:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 28 maja 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az się rozmarzyłam tu u Was!!!!! Wiele się tu można dowiedzieć:-))) Szczesliwego rozwiązania Wam zycze mamuśki!!!! I jak najmniej nie przespanych nocy..

    Rucia lubi tę wiadomość

  • anna_w Ekspertka
    Postów: 240 325

    Wysłany: 28 maja 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, odnośnie kolek ostatnio zasięgnęłam opinii mojej siostry i ona poleciła Infacol.
    Ruciu Twój sposób na kolki to niezły patent, ale miejmy nadzieje ze u naszych maluszków nie będzie potrzeby stosowania niczego na kolki :)

    Dora, Rucia lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Tylko mi się coś wydaje, że Bella miała mieć cc wcześniej, o ile czegoś nie pomyliłam..

    Bella jak to z Tobą jest?:)

    Ano ba ;P oczywiście, ze wcześniej, bo ja już umieram przez tą ciąże :D Lekarz póki co zaproponował cc po 20 czerwca... kiedy to wyjdzie dokładnie jeszcze nie wiem, ale myślę, ze koło 25.06 najpóźniej (oby)

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ